Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #811
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
14sekund napisał(a):Nie należy również zapominać o prawej flance obrony. Neville niedługo zakończy karierę, Brown ciągle kontuzjowany, bracia Da Silva za młodzi. Czy warto inwestować w Maicona? Jak najbardziej. Ma on 27 lat, więc jak na obrońce długo jeszcze pogra.
Myślę, że nad tą flanką obrony warto pomyśleć, ale dopiero za rok, gdyż prawdopodobnie wtedy Gary zakończy karierę. Na tę chwilę ta pozycja, przynajmniej wg mnie, nie wymaga wzmocnień.
Wróci Brown, Rafael także powinien lepiej się zaprezentować, gdyż zdobył duże doświadczenie podczas pierwszego roku gry w Premier League.
Także jestem za Maiconem, ale to chyba tylko zwykła plotka. Słyszy się o ofertach Realu, czy Chelsea ale nie ma ani słowa o Manchesterze... Cóż, sądzę że za rok będzie o wiele większa szansa, aby go wyjąć z Interu, jeśli sezon 2009/2010 mediolańczycy zakończą tak samo jak obecny. Mam tu na myśli rozgrywki Champions League.
I wtedy warto byłoby zapuścić sidła na tego znakomitego Brazylijczyka. Byłby świetnym następcą Gaza, a Rafael miałby się od kogo uczyć. Chyba, że odejdzie już w tym roku, a to zmienia postać rzeczy...
24-06-2009 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 24-06-2009 18:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości