Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #887
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Richard napisał(a):bo grę w pierwszym składzie miałby raczej zapewnioną,

To wtedy kto na ławce, Rooney, czy Berbatov? No chyba, że 4-3-3, ale jakoś mnie to nie przekonuje.

No cóż, mnie także rozczarowało to, że Benzema ląduje w Realu, ale to przecież nie jest koniec świata. Mamy kasę, więc tego lata na pewno kupimy jakiegoś snajpera.

Tylko kogo? Padło nazwisko Aguero, było kilka plotek o nim, jednak ja jestem na nie. Nie widziałem Argentyńczyka w akcji, ale kasa jaką chce za niego Atletico może świadczyć, że jest snajperem najwyższej klasy, ale czy poradziłby sobie w Anglii?

Wymieniono też nazwisko Agbonlahor. I właśnie Anglik jest wg. mnie na dzień dzisiejszy najlepszym rozwiązaniem. Czemu? Cena na pewno niższa od wielu napastników, którzy byli łączeni z United, ponadto wiek, no i fakt, że gra w PL, czyli nie byłoby kłopotu ze zmianą stylu gry. No i można tak pół-serio dorzucić, że dobrze zaprezentował się w spotkaniu z United, a to często jest przepustką do tego klubu (np. Kuszczak, Smith,Ronaldo, Saha) Wink No i prawdopodobnie pożegnamy Cambella, więc nie będzie tak, że mamy kilku perspektywicznych napastników, którzy blokują sobie nawzajem szanse na pierwszy skład.
02-07-2009 09:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Tomek91 - 02-07-2009 09:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości