Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #907
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja nie widzę, bo dla mnie Owen nigdy nie był jakimś zapalony Liverpoolczykiem pałającym nienawiścią do United. Gdyby miał przyjść Fowler, Gerro, Carragher - miałbym wątpliwości, ale nie w przypadku Owena. Większe "ale" miałem w przypadku Smithy'ego. A Alan to był Paw z krwi i kości

Jeśli nadal wierzycie, że każdy zawodnik grający w United gra na OT dla samej idei, to gratuluję. Ja w to może wierzyłem naście lat temu. Owen to piłkarz, jakiego nam w moim mniemaniu obecnie trzeba. Nie będzie ulubieńcem na OT, ale nie o to chodzi - ma wypełnić lukę powstałą po odejściu napastnika(ów).

Cytat:Jeśli już sprowadzać kogoś to jak już wspomniał Fidain, gracza który nie ma przed sobą gorą dwóch sezonów gry.
I przy okazji powiedzmy Welbeckowi oraz Machedzie, że mogą pakować manatki. Powiedziałbym, że właśnie nam trzeba takiego krótkoterminowego rozwiązania.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-07-2009 10:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 03-07-2009 10:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości