Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #911
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Powiem szczerze, nie wyobrażam sobie Owena biegającego w koszulce z diabłem na piersi... Po prostu nie mogę sobie tego uzmysłowić. Człowiek, który przez tyle lat występował w znienawidzonym klubie, stał się legendą i jego symbolem, był po prostu kimś - miałby tak sobie nagle zacząć występować na Old Trafford? :!: Nie, stanowcze nie dla tego pana.

Oczywiście biadolimy, że brakuje nam napastnika, i z tym się ciężko nie zgodzić - ale panowie, czy Owen to jest dobre wyjście z tej sytuacji? Naprawdę nie ma na świecie lepszych strikerów, z jaśniejszą przeszłością? Toż to scousers... Źle bym się czuł, widząc Anglika w naszej koszulce. Poza tym ile on ma lat, 30? Nie za dużo? Zwłaszcza, że młodszych opcji na rynku nie brakuje. I nie można zapominać o jego zdrowiu, które nie prezentuje się najlepiej. Ten piłkarz wydaje się wypalony, a my zastanawiamy się nad jego kupnem, mam nadzieję, że ta sprawa dalej się nie posunie.

Najpierw odebrali nam Benzeme, a teraz może trafić do nas Owen - żyć nie umierać.
03-07-2009 11:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 03-07-2009 11:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości