Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1175
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
maju napisał(a):
RedLucas napisał(a):dojrzałym, ułożonym.
Drogba, Essien, Adebayor, Evra - takie przykłady pierwsze z brzegu. Dojrzałością, ułożeniem czy doświadczeniem nim przyszli do PL, mogli się równać z Ben Arfą. Dziś każdy z nich jest gwiazdą w Anglii. Coś w tym jest, że gracze ligi francuskiej dobrze sobie radzą na Wyspach. Ligue 1 nie jest ligą tak "kluskowatą", jak na przykład PD. We Francji trzeba biegać na pełnych obrotach przez 90 minut i do tego jest to liga bardzo twarda. Nie mówi się o tym głośno, ale taka jest prawda.

Toś się czepił słówka... Napisałem, że gdy kupuje się zawodnika młodego ryzyko jest większe, a nie, że jak się kupuje zawodnika młodego, to nie może on się stać gwiazdą. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-12-2009 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 19-12-2009 15:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości