Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1210
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A moim zdaniem nasz zespół byłby w stanie grać 442 z kreatywnym środkowym pomocnikiem. Owszem, ostatnie sezony graliśmy z cofniętym środkiem pola, ale wtedy mieliśmy Ronaldo, który był... no powiedzmy tym "kreatorem". To na nim skupiała się nasza gra i środkowi pomocnicy musieli go ubezpieczać, bo Portugalczyk zbyt wiele zadań defensywnych nie miał.

No i dajmy na to, kupujemy tego Modricia. Wówczas prawdopodobnie we większości meczów Chorwat grałby w parze z Carrickiem. Wtedy możnaby jasno podzielić ich obowiązki. Carrick mógłby spokojnie zająć się tym, co robi najlepiej czyli grą w defensywie, a Modrić kreowałby naszą grę. Wydaje mi się, że moglibyśmy sobie pozwolić na to, żeby ponownie mieć jednego człowieka, który jest pomocnikiem, a nie koniecznie ma wiele wspólnego z grą w defensywie. Oczywiście nie mówię o meczach z Chelsea, Barceloną, czy jeszcze innymi gigantami.

Jednak moim zdaniem jest jeszcze jedna opcja, o której pisałem w temacie o Tosiciu. Myślę, że wcale nie trzeba sprowadzać kolejnego środkowego pomocnika. Możnaby kupić skrzydłowego (Silva, Ribery) i wówczas filozofia gry z choćby poprzedniego sezonu nie zmieniłaby się. Jednak szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, które posunięcie byłoby korzystniejsze Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
28-12-2009 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 28-12-2009 17:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości