Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #111
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Czaplak napisał(a):Dean to dobry zawodnik, ale jak dla mnie taki na razie do średniaków, ale troszkę przesadziłeś z tym 'ledwo" , w takim WHU także nie jest łatwo się wybić szczególnie w tym sezonie gdy dopiero sytuacja w klubie się w miarę unormowała, myślę że za rok, dwa WHU już może powalczy o pierwszą 7 z powodzeniem.

Może z tym ledwo to trochę przesadziłem ale każdy ma swoje zdanie i ja mówię że Ashton do najlepszych nie należy, jest średniej klasy graczem, na pewno nie na miano United.

Arek96 napisał(a):Teraz to dowaliłeś! Widziałeś jak on gra? Nie mówię że jest lepszy np. od Zlatana. Możemy go wziąć, ale tylko wtedy gdy nie wyjdzie z lepszymi (np. z Hunterem).
Stefan już drugi raz się do mnie przyczepił.

Widziałem jak gra i jakoś mnie nie powala, a tak w ogóle to wątpię żeby Alex kupił takiego gracza...
I co poskarżysz się mamie?

Kula napisał(a):Tylko, że obecnym systemie gry czyt. futbolu totalnym, tak naprawdę nie ma miejsca na rasowego napastnika, tylko na gracza pokroju Teveza czy Rooneya czyli takiego który sam potrafi poprowadzić grę i zacząć akcję i jak trzeba to skończyć strzałem. Więc jeśli on gra jak RVN to się nie nadaje. Lis pola karnego jest na chwilę obecną moim zdaniem niepotrzebny. Jakoś sobie hipotetycznie nie wyobrażam wymienności ( a przecież tak gra United, że na papierze jest atak i pomoc a w rzeczywistości jest tornadoSmile ) pozycji z tego typu zawodnikiem. To tak jakby RVN zmieniał pozycję z Ronaldo i grał w pomocy. Taki zawodnik jest zbyt mało wszechstronny. To nie styl United, gra z jednym napastnikiem z przodu i czekanie na piłki.

Zgadzam się w 120%. Na tę chwilę w futbolu potrzebni są kreatywni gracze, którzy niezależnie na jakiej pozycji grają muszą potrafić przyjąć, rozegrać, strzelić itp.
19-05-2008 19:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - bartez - 19-05-2008 19:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości