Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #120
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nam jest potrzebny napastnik doświadczony, już ograny na wysokim poziomie a nie jakieś "twory" bądź zawodnicy o dość przeciętnych możliwościach, którzy się spalą na OT...
oj na siłę szukacie jakiś zawodników i to dość słabych, bądź takich co będą musieli się dopiero zacząć ogrywać...
Eksperymenty takie to już będziemy mieli, Manucho może ten Cambell, a teraz potrzeba nam zawodnika natychmiastowo do 1 składu by umiał wskoczyć i nie marudził jak trochę na ławie tej posiedzi, popatrzcie na ilość goli samych napastników United ( niee Ronaldo ), wystarczy że Cris będzie miał słabszy okres i może być krach.

Z Francji hmm Benzema, no bo i kto inny byłby wartościowy na napad, mimo nie aż tak wielkiego doświadczenia sam Rio z Vidą mieli poważne problemy we Francji by go powstrzymać...

Z Hiszpanii tam hm ciekawym zawodnikiem może być nie wymieniany przez was Villa, napastnik dla mnie kompletnym, a że Valencia ma ogromne straty finansowe to może być korzyścią dla United, nawet "skromne" 20 mln euro może być zbawienne...

Z Holandii to Hunter, mimo że to taki typowy snajper, ale tacy napastnicy są potrzebni, umie świetnie się zastawić, strzelić z 12 goli głową w sezonie spokojnie,prawdziwy gooleador, nie byłem za opcją Hunetera ale po pewnym na myślę jakby był do wzięcia nie zastanawiałbym się chyba że....

Anglia i Berbatov, mój cichy faworyt, istny nr 1 w tym zestawieniu, walorów chyba nie trzeba przedstawiać, a kto ogląda Prem. sam wie

Niemcy - Gomes, VFB poza pucharami jak dobrze pamiętam, silny napastnik, strzelający sporo goli, i dość tania opcja w porównaniu z tymi na górze.
20-05-2008 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Czaplak - 20-05-2008 15:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości