Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1354
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
pan_opticum napisał(a):Mamy naprawdę dobry i solidny skład.

Święta słowa, tylko czasami, albo może nawet często w meczach z najsilniejszymi rywalami brakuje u nas kogoś, kto wyłamałby się z tej solidności, która jest niewystarczalna do pokonania najlepszych klubów europejskich. Obecnie (jeśli chodzi o ofensywę) w zespole mamy tylko jednego zawodnika z absolutnego topu. Reszta jest taka, jak napisałeś: dobra, solidna. Bardzo chciałbym, aby trafił do nas choć jeden zawodnik z tej najwyższej półki. Marzy mi się, aby był to Gourcuff i jeszcze jakiś jeden człowiek na skrzydło, bo obecnie na dobrą sprawę mamy tam tylko Naniego i Valencię. Zaś jeśli chodzi o środek pola, to moim zdaniem wcale tak silny nie jest. Jest ilość, nie ma jakości.

Osobiście pozbyłbym się Andersona, o ile u Naniego od początku widziałem ogromny potencjał, to Brazylijczyk wywołuje u mnie mieszane uczucia. Dodając do tego fakt, że SAF go blokuje, robiąc z niego defensywnego pomocnika nie mam większych wątpliwości. Gdyby tak się stało nie mamy w środku człowieka, który by ciągnął tą grę do przodu. Carrick, Fletcher, OH, Gibson - wszyscy wiemy, jakiego typu są to zawodnicy. A Scholes już młodszy i lepszy nie będzie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-04-2010 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 11-04-2010 10:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 40 gości