Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #1359
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Nie mamy takiego gracza jak Xavi, Iniesta, Sneijder, Kaka, Lampard, Gerrard, Fabregas, Pjanic czy Gourcuff

Gerrard? Jego to możesz porównać do Berbatova. Gerro już chyba zapomniał jak się gra w drugiej linii :lol:

Trudno wskazywać na wymarzonych zawodników w obliczu tego, że nie wiadomo jaką będziemy grali formacją. Osobiście jednak nie chciałbym zawodnika, który potrafi grać tylko do przodu. Marzy mi się więc ktoś na kształt Fellainiego ORAZ Hamsika. Ten pierwszy mógłby z powodzeniem grać również na DM, a na tej pozycji w moim mniemaniu również potrzeba wzmocnień(zgadzam się z panem). Na Hargo nie liczyłbym już za bardzo, a Carrick to zupełnie inny typ zawodnika.

Jestem również podobnego zdania co pan jeśli chodzi o drugą linię. Niekoniecznie trzeba tam wirtuozów - ja bym chciał mieć tam zawodników uniwersalnych, którzy są na tyle wybiegani aby wygrać walkę w środku z każdym rywalem. A o zrobienie różnicy postarałaby się trójka z przodu. A mając np. takiego Fellainiego i tak moglibyśmy pewnie liczyć na jakieś kilkanaście bramek w sezonie.

Cytat:Nasz środek pola w porównaniu do czołówki jest za słaby, przegraliśmy walkę o środek nawet ze śmiesznym Beyrnem, gdzie grają drewno Van Bommel i Schweinsteiger.
A wygraliśmy z Arse czy z CFC(pierwszy mecz). Nie jest tak tragicznie.

PS na początku jednak podziękowałbym Ando albo Carrickowi chociaż temu drugiemu z bólem serca.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
11-04-2010 10:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 11-04-2010 10:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 42 gości