Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1604
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
danieltwi napisał(a):Albo mylisz gwiazdy z zajebistymi grajkami albo stawiasz między tymi dwoma wyrazami '='. W tym sezonie to idealnie było widać, że właśnie bez gwiazd dajemy sobie rade. Odszedł Ronaldo i Twat i o jeju jakiszto lament, że nie damy sobie rady, że nie będziemy sie liczyć w walce o mistrzostwo PL o europejskich pucharach nie wspominając. 2 miejsce w lidze, 1/4 LM /gdyby nie niefortunny obrót sytuacji byłby spokojnie finał/ i puchar CC, no chujniaaa!
Real nakupował gwiazd i sie zesrał, Szity wykupiło najlepszych zawodników ligi - efekt podobny. Moim zdaniem mamy bardzo dobry - solidny skład, który tworzy ciekawy i zbalansowany kolektyw. Licze, że dołączy do nas kreatywny rozgrywający, który rozrusza środek pola i będzie potrafił konkretnym podaniem otworzyć naszym napastnikom drogę do bramki. Twierdzę więc, że żadnych gwiazd nie potrzebujemy, nie ten klub. Amen.

Po pierwsze, IMO to właśnie nie był "niefortunny obrót sytuacji", tylko brak człowieka, który byłby w stanie poprowadzić nas do zwycięstw w tym felernym tygodniu kwietnia. Po prostu sądzę, że brak nam indywidualności.

Po drugie, nie mówię, żeby ściągać gwiazdy, jestem raczej za tym, żeby kupować młodych grajków i kreować ich na gwiazdy. Niemniej jednak tacy zawodnicy są potrzebni.

Po trzecie, gwiazda dla mnie, to trochę więcej, niż zajebisty gracz, ale nie mylić z gwiazdeczka.

Po czwarte, drugi pogrubiony fragment wskazuje na to, że w gruncie rzeczy myślimy podobnie. Też chcesz, żeby dołączył do nas gracz, który jednym podanie/strzałem będzie mógł rozstrzygać losy meczów. Po prostu użyłeś trochę innych słów Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-06-2010 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 08-06-2010 18:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości