Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #1665
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No, no, Berb mnie w sparingu zaskoczył in plus... Nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałem taki mecz w jego wykonaniu. Jakby tak grał na co dzień, to wszelkie gadki o nowym napastniku można odłożyć na półkę. I mówię to ja, nie-zwolennik Berbatova. Ale może rzeczywiście jest coś w tym, że on potrzebuje mieć koło siebie napastnika szybkiego (w tym meczu był to DIouf, który notabene wg mnie zaprezentował się świetnie), który będzie rozciągał grę i obrońców, robiąc miejsce dla naszego Tuptusia. Bo jak Berb ma trochę miejsca i nikt akurat nie naciska na niego szaleńczym pressingiem, to potrafi zrobić z piłką parę rzeczy. Wink Oby tak dalej i nie kupujmy napastnika.

BTW: odmłodzić Scholesa o 10 lat i nikt by nam nie podskoczył. Wolałbym jego w wieku 26 lat niż jakiegokolwiek innego zawodnika, wliczając w to Messiego. Udowodnił w sparingu, że jest prawdziwym reżyserem gry, a nie tylko jak Sneijder podającym od czasu do czasu prostopadłe piłki i strzelającym playerem.

Xavi < Scholes w formie

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
17-07-2010 07:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 17-07-2010 07:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości