Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #1703
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Co do całej linii pomocy to tutaj jest największy problem i tutaj warto byłoby poszukać wzmocnienia. Natomiast będę konsekwentnie bronił Carricka. On nigdy nie był i nie będzie wybitnym technikiem. Typowy defensywny pomocnik.
Nie zgadzam się. Jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie - dobrze gra na jeden kontakt i potrafi bardzo dobrze dograć obiema nogami. Nie jest efektownym zawodnikiem, nie lubi dryblować, ale nie znaczy, że technicznie jest przeciętny. Scholes też nie ośsniwał nigdy dryblingiem, a technicznie jest genialny. I to nie jest typowy defensywny pomocnik. Typowy DM to Mascherano, to niegdyś Makelele.

Cytat: Niecelne podanie to błąd poważny natomiast warto pamiętać o jego roli w zespole - że ma być uzupełnieniem składu a nie liderem (coś jak Park).
Wydaje mi się, że wielu liczyło na to, że Michael powoli będzie się stawał liderem drugiej linii. Piłkarsko brakuje mu niewiele, ale chyba mentalnie nie jest w stanie takiego zadania udźwignąć.
Cytat:Ja pamiętam jakie to było drewno po przyjściu z Tottenhamu. Od tamtego czasu Michael niesamowicie się poprawił jeżeli chodzi o technikę i celność podań (do przodu ofc).
Dla mnie nigdy nie był on drewnem (podobnie zresztą jak Fletcher jak 99% internautów go tak ochrzciła :lol: ) i polemizowałbym co do jego ogromnej poprawy. Na pewno się trochę rozwinął, ale już w Spurs był klasowym zawodnikiem, którego na oku miał również np. Wenger.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-07-2010 11:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 25-07-2010 11:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 29 gości