Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #2117
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):W tym sezonie nie gramy tak często trójką w drugiej linii.
No z początku to nawet nie było jak grać 4-3-3, bo chyba nie mieliśmy nawet 3 środkowych pomocników do dyspozycji.
michal85 napisał(a):A nawet jeśli to nie ma tam zawodnik odciążonego od gry w defensywie. Niejeden raz przecież tego najbardziej wysuniętego grywał Fletcher, którego zadaniem było wywieranie presji na rozgrywającym przeciwników. Pan dobrze prawi o tym jak widzi środek pomocy Fergie i ja osobiście również jestem zwolennikiem takiej filozofii.
Ale to też nie są czasy Ronaldo, który rzadko kiedy gościł na naszej połowie, ale mamy teraz w kadrze skrzydłowych pracusiów, więc ma kto grać w destrukcji.

No wytłumaczcie mi, skoro Scholes może grać w tej drużynie, to czemu VDV nie może? Pomijam to jakim graczem kiedyś był Paul. Rudy mówicie cofnięty jest, co to zmienia? Przecież nie odbiera więcej piłek dzięki temu.

Po drugie, nie zawsze się bronimy, czasami trzeba gonić wynik i wtedy nie ma kogo kreatywnego wpuścić do pomocy, bo takich graczy u nas nie ma. Coś jak z Wigan bodajże, wszedł Paul i gra zaczęła się kleić, bo wcześniej to była masakra. Żadnego pomysłu na sforsowanie rywala.

michal85 napisał(a):Tylko nierzadko miał za swoimi plecami dwóch CMów (4411 - tak jak teraz grają Spurs). Mielismy poza tym niezwykłego Keano oraz dwójkę zapieprzających skrzydłowych. To były zresztą inne czasy i nie ma co porównywać.
Ja to akurat pisałem odnośnie, tego, że ukształtowanemu graczowi ciężko zmienić pozycję.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
15-12-2010 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - matys - 15-12-2010 21:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości