Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #2137
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):Ty jako wielki fan Bale'a pewnie mi powiesz jeśli się mylę
Nie jestem wielkim fanem Bale'a, po prostu widzę w nim ogromne możliwości jak każdy. I to jest jeden z głównych czynników które decydują o tym, że dałbym za niego trochę pieniędzy. Drugą sprawą to oczywiście wiek. Znaczącą dla mnie sprawą jest też jego obywatelstwo, jestem zwolennikiem budowania drużyny w oparciu o zawodników z Wysp Brytyjskich.

Zgodzę się z twoim stwierdzeniem, że z młodymi różnie bywa i nigdy się nie przewidzi jak potoczy się ich dalsza kariera, ale przecież do odważnych świat należy. Nie tak dawno Ferguson wydał ponad 7 milionów za Bebe, to tylko 2-3 miliony mniej niż Tottenham zapłacił za Bale'a. I jaką mamy pewność, że kasa została słusznie wydana? Nie mamy żadnej pewności. Tak samo nie mielibyśmy jej przy kupnie Garetha. Żeby coś zyskać trzeba niekiedy ryzykować.

michal85 napisał(a):Może jakbyśmy Balea kupili tych kilka lat temu, to by kisił ogóry w rezerwach i nigdy by nie dostał takiej szansy jak w Spurs ? Może...

Może i by tak było, nikt tego nie wie. Istniałaby jeszcze możliwość wypożyczenia, ale nie gdybajmy już więcej. Śledźmy dalej jego karierę i miejmy nadzieje, że nadal będzie się rozwijał, bo to jest najważniejsze.
21-12-2010 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - kaka - 21-12-2010 15:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości