Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #2139
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mubinio napisał(a):A co do Bebe: czasem mi się wydaje, że wszyscy już go skreślili, bo w pewnym meczy nie umiał w ogóle dośrodkować piłki. Ale jak zobaczy się gole Bebe w rezerwach, jak zobaczy się, z jaką szybkością ten koleś potrafi zapierdalać - można mieć nadzieję.

Ja jestem umiarkowanym optymistą. Poza tym, przy całym szacunku dla Fergiego, chłopaka rzucono na zbyt głęboką wodę. Spoko strzelił dwie bramki, ma przyśpieszenie i pierdolnięcie ale w tej chwili jest takim jeźdźcem bez głowy, może to nie jest najodpowiedniejsze słowo ale Bebe jest 'nieokrzesany'. Jak popracuje trochę w rezerwach, złapie ocb - jak się ustawiać na boisku, kiedy przyśpieszyć kiedy zwolnić, wyreguluje kopyto itd itd to wtedy albo włączenie go na stałe do pierwszego składu albo wypożyczenie. Przebłyski talentu ma, ale podobne ma i Makeda, który swoją drogą również na chwilę obecną mnie nie przekonuje.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
21-12-2010 18:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 21-12-2010 18:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości