Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2147
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Nie, najlepiej zbudować drużynę w okół Rooney'a i niech zapierdalają na niego, bo ten to dopiero jest zajebisty. Na Ronaldo też nie zapierdalali inni.
Na napastnika z zasady zapieprza cała drużyna. Taka rola napadziora, że wykańcza to co stworzą inni. Z zawodnikiem w środku pola, któremu daje się swobodę jest inaczej, bo wtedy trzeba zadbać o balans całej drużyny i przemeblować całe ustawienie. I nie zapominajmy, że mówimy o Sneijderze sprzed Interu i rozumiem, że twierdzisz, że wartało zbudować drużynę wokół zawodnika wyjebanego z Realu ?

Cytat:No na pewno by nie był zadowolony, bo nieważne jak dobrze by grał, to i tak by grzał ławę kosztem prze zajebistego Rooney'a. Ale lepszy Owen i Obertan, co tam, że chujowi, ważne, że nie narzekają.
Ja nie mówię kto jest lepszy, a kto nie. Jedynie poddaje w wątpliwość zasadność sprowadzania za wielką kasę klasowego napastnika.

Cytat:No dobra, ale ani Scholes, ani Gibson, ani nawet Ando nie są dobrzy w destrukcji. Dobry to jest Carrick czy Macherano.
Carrick i mascherano nie są dobrzy. Oni należą do najlepszych na świecie w swoim fachu. A Scholes jest przeciętny, ale jest przynajmniej doświadczony i świetnie się czuje grając głęboko. Gibson zaś grywa na tyle rzadko, że nie rozumiem jaki jest sens przywoływać jego nazwisko.

Cytat:No ja wiem, że nie jest mistrzem defensywy, ale ponoć dla takich u nas nie ma miejsca. Giggsy też nie napierdala jak mrówka w defensywie.
Tłukę to już tyle razy, że zaczyna mnie to nużyć, więć po raz ostatni. NIe trzeba być mistrzem defensywy, wystarczy być solidnym, ale sam fakt, że jest się głęboko ustawionym i nie zapuszcza się zbyt często w pole karne przeciwnika stanowi wyzwanie dla przeciwnika. Sneijder/Ozil/VdV są najlepsi pod bramką rywala, a nie w rozgrywaniu piłki z głębi pola i robieniu sztucznego tłumu w defensywie.

Fakty są takie - zawodnicy tacy jak Sneijder, Ozil, czy VdV są podziwiani za grę na pozycji, która w naszej formacji nie występuje (@pan słusznie to podkreślił). Oczywiście, można ich kupić i zmienić im rolę (np. kazać im grać głębiej), ale widocznie Ferguson nie chce ryzykować. Skąd inąd już kiedyś próbował podobnego manewru (Veron - IMO piłkarsko lepszy niż Sneijder) i nie wypaliło.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
23-12-2010 00:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 23-12-2010 00:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości