Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Amadi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #2214
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wiem, że Cleverley gra w Wigan na skrzydle. Ale nominalnie jest środkowym pomocnikiem. Wg nowoczesnego nazewnictwa ofensywnym pomocnikiem, czyli może zagrać na skrzydle, w środku itp. Po za tym zawodnik gra tam gdzie jest potrzebny i gdzie go trener wystawi. Bale grał na lewej obronie, Rooney grał na skrzydle czasami itp. itd. Nawet całkiem niedawno Gibson wyszedł w podstawowym składzie na skrzydle, a nie grał jak nominalny skrzydłowy. No a Cleverley nawet jak gra na skrzydle to bardzo często schodzi do środka jako ofensywny pomocnik tuż za plecami napastników. Na tournee biegał z lewej na prawą, zbiegał z boku do środka i odwrotnie. Podobnie gra Sneijder w Interze.
A "opinia innych" to raczej złe stwierdzenie na wypowiedź Fergusona. To raczej stwierdzenie faktu, albo wyrok xD.
Jednak przyznam ci rację, choć nie w pełni. Sprawdziłem wypowiedzi Fergusona. Z tych co znalazłem to mówił o nim jako "wszechstronnym pomocniku, grający fantastycznie w środku pola oraz na skrzydłach. Widzi w nim następcę Scholesa." I to nie następcę w sensie duchowym , tylko na boisku. A wydaje mi się, że Scholes nie jest skrzydłowym.

Przyznam, że cała ta dyskusja trochę mnie odwiodła od pomysłu wepchnięcia Sneijdera na Old Trafford (chciaż nadal uważam, że by się naprawdę przydał). Uspokaja mnie fakt, że Cleverley wraca z wypożyczenia, a on mógłby wnieść podobne walory do zespołu co holender.
07-01-2011 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Amadi - 07-01-2011 19:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 32 gości