Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2217
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Celeverleya widziałem w rezerwach co najmniej kilkanaście razy, w Watford udało mi się kilka jego występów obejrzeć i śledziłem regularnie forum londyńczyków. W Wigan Toma również w miarę możliwości oglądam, nie mówiąc już o reprezentacji. Powiem, że jego występy na środku pomocy mógłbym policzyć na palcach jednej ręki. Nie rozumiem skąd wniosek, że nominalnie jest środkowym pomocnikiem jak grywa tam (w każdym zespole w jakim mu przychodzi występować) niezwykle rzadko, albo i wcale.

Cytat:No a Cleverley nawet jak gra na skrzydle to bardzo często schodzi do środka jako ofensywny pomocnik tuż za plecami napastników. Na tournee biegał z lewej na prawą, zbiegał z boku do środka i odwrotnie. Podobnie gra Sneijder w Interze.
Bzdura, Sneijder nie grał w Interze na skrzydle.

Cleverley to podobny typ zawodnika co Park (a po cichu liczę na to, że Tom może u nas odgrywać podobną rolę co Nasri obecnie w AFC). Owszem, lubi zejść do środka, ale tak samo lubił to robić Ronaldo a nikt go nie nazywał środkowym pomocnikiem. Tom potrafi bardzo dobrze dośrodkować, jest dobrze wyszkolony technicznie, dynamiczny, a do tego świetnie potrafi odnaleźć się przed oraz w polu karnym. Nie jest to jednak zawodnik, który mógłby regulować tempo gry, rozrzucać piłkę na skrzydła itd.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-01-2011 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 07-01-2011 21:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości