Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #2457
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
sebos_krk napisał(a):Szczerze mówiąc bramkarze pokroju Rui Patricio średnio mnie interesują, bo ten klub ich po prostu przerośnie.
tapi napisał(a):No tak Rui Patricio to na starcie odpada
Tak se z ciekawości zapytam. Śledzą państwo mecze ligowe oraz pucharowe Sportingu regularnie ? Bo mi to wygląda na odrzucanie piłkarza z powodu...nazwiska i małej popularności we wszechświecie. Wiem sebos, to nie w twoim stylu, lecz tak to widzę i tak to oceniam.

Zakochałem się w Akinfeevievie już dawno temu, to był 2004 rok. W ostatnim czasie nie napalałem się na niego tak ostro, pewnie z powodu osoby Edwina, ale teraz sytuacja jest jaka jest i jeśli ktoś ma przyjść, to niech właśnie będzie to Igor.

branka napisał(a):Kupić De Gea to jak kupić Szczęsnego - talent ma, gra w mocnej lidze, w takim samym praktycznie wieku - ale kto ogląda regularnie mecze Arsenalu wie, że jednak Szczęsny robi błędy. I co z tego, że potem zalicza super interwencje, jak pare baboli wpuści.
:? Brrrrrr... Gola zawalił chyba tylko z Birmingham, zresztą do spółki z Koscielnym, tak to jest czysty. Co by nie pisać o twitterze, jest to dobry spec i jeśli wszystko pójdzie po jego myśli, to za jakieś 3 lata będziemy o nim mówić jako o czołowym bramkarzu w Anglii.
26-04-2011 17:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 26-04-2011 17:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości