Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prasa i radio
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #1
Prasa i radio
Tak sobie pomyślałem, że kino i tv ma osobny poddział, osobne tematy mają książki, motoryzacja, fotografia itp., a nie ma jeszcze tematu o tak potężnych mediach (chociaż dziś już o mniejszym znaczeniu, niż miały niegdyś), jak prasa i radio. Zapraszam do zamieszczania ciekawych artykułów/felietonów i innych, komentowania na tematy prasy lub z prasy. Ponadto, piszcie o ciekawych rzeczach wysłuchanych w radiu, o ciekawych programach. Zapraszam Smile

A w ogóle idea tego tematu narodziła się, gdy kupowałem wczoraj artykuły o relatywnie niskiej zawartości alkoholu i czekając w kolejce rzuciłem okiem na prasę leżącą obok. Otóż, w oczy rzucił się nagłówek na szczycie pierwszej strony, że poseł Hofman podpisał intercyzę z żoną i oczywiście pytanie o powody. No przepraszam, gdzieś mam, czy ktoś ma rozdział czy wspólnotę majątkową. Takie jest prawo, więc można z tego korzystać.

Nawiasem mówiąc, muszę przyznać, że jak Hofmana nie lubię ogólnie za to, co pieprzy o ukochanym prezesie, to muszę mu przyznać, że ironistą jest dobrym i bronić słowem potrafi się świetnie (argumenty to inna kwestia). I w tym przypadku odpowiedział w swoim stylu "Jak Platforma Obywatelska dojdzie znowu do władzy, to chcę, żeby wystarczyło mi na bułki".

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
26-05-2011 08:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Prasa i radio - Tomassen - 26-05-2011 08:08
Re: Prasa i radio - panopticum - 26-05-2011, 08:34
Re: Prasa i radio - Tomassen - 26-05-2011, 08:53
Re: Prasa i radio - Tomassen - 07-07-2011, 21:18
Re: Prasa i radio - Jaroldz - 07-07-2011, 21:27
Re: Prasa i radio - panopticum - 07-07-2011, 21:41
Re: Prasa i radio - Tomassen - 08-07-2011, 19:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości