Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść?
Guest
Unregistered

 
Post: #16
 
Zdecydowanie Luis Saha Powinien opuścić Man Utd. Może jest i wielką gwiazdą ale on może być źródłem kłopotów Manchesteru. Jeżeli sir Alex Ferguson dalej go bedzie sadzał na ławce to on sie zbuntuje i bedzie tworzył niezdrową atmosfere w zespole. Może być tak że bedzie wszczynał Bitwy itp .

// Valverde
18-01-2007 14:05
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
urbas26 napisał(a):Zdecydowanie Luis Saha Powinien opuścić Man Utd. Może jest i wielką gwiazdą ale on może być źródłem kłopotów Manchaseru. Jeżeli sir Alex Ferguson dalej go bedzie sadzał na ławce to on sie zbuntuje i bedzie twożył nie zdrową atmosfere w zespole. Może być tak że bedzie wsztrzynał Bitwy itp .

Zdecydowanie nie moge sie z tobą zgodzić, bo Saha jest mocnym punktem drużyny Czerwonych Diabłów i jako jeden z nielicznych napastników utrzymuje się w dobrej formie w przeciwieństwie do choćby Rooney'a. Jeśliby opuścił nasz team to jestem ciekaw, kto z napastników zdobywałby bramki dla naszej drużyny?

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
18-01-2007 14:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Oczywiście jak najbardziej zgadzam się z marcelo, ale muszę jeszcze dodać, że Fergie przecież nie sadza go na ławie, fakt ostatnio nie grał, ale to było spowodowane tym, że był kontuzjowany, dostał szansę z Villą i mógł już zdobyć bramkę, jednak jak wiadomo jego strzał wybito z linii bramkowej. Zresztą piłkarz nie może cały czas grać, musi od czasu do czasu odpocząć, Saha nigdy nie robił jakiś wielkich fochów, że nie gra, nawet wtedy, gdy grał jeszcze Ruud i Francuz musiał siedzieć na ławce. Wierzył i zniecierpliwością czekał na każdy występ, a teraz to piłkarz podstawowego składu.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-01-2007 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #19
 
Może tak. Ale jeżeli będzie siedział na łąwce to nic z tego nie wyniknie. chyba ze Saha ma mocą psychike to jak najbardziej niech zostanie w Man Utd. Obym się mylił!!!!

/ nie piszemy dwóch postów pod sobą w przeciagu 2 minut ... Wink / Ciampel
18-01-2007 16:36
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
No ale przecież Saha nie jest w tym sezonie rezerwowym, tylko podstawowym zawodnikiem ekipy Fergusona, więc nie wiem w ogóle po co ta dyskusja o jego odejściu.
I jakieś "bitwy" wywoływane przez niego - kosmos :lol:
18-01-2007 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Pisząc swojego posta mialem zamiar napisac o miejscu w składzie ale jakoś mi to umknęło. :?

Chciałbym jeszcze dodać, że Saha jest zawodnikiem cierpliwym, bo czekał aż SAF da mu szansę na występ. Jak widać opłacało się czekać, bo teraz jest podstawowym zawodnikiem. Poza tym w takim klubie jak Man Utd jest tylu wielkich zawodników, reprezentantów kadr narodowych swoich krajów, więc trener musi czasem dać szansę temu, a temu zawodnikowi. Należy się cieszyć, że ma w kim wybierać. Big Grin

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
19-01-2007 10:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #22
 
Ostatnie mecz Saha siedizal na łąwce rezerwowych
A.Villa (Ławka rezerwowych)
Rezerwowi:
29 Kuszczak, 09 Saha, 11 Giggs, 20 Solskjaer, 22 O'Shea
Więc teraz najprawdopodobnie w pierwszej 11 beda wychodzic w napadzie Rooney i Larson wiec saha moze siedziec na łąwie.
A przykład o ty bójkach to przeciez Ruud van Nistelrooy. gdy pod koniec poprzedniego sezonu zasiadał na ławce to obrażał C. Ronaldo i kłucił sie z Fergusonem. Sacha gdy nie bedzie gościł w pierwszej jedenastce to moze robic to samo
19-01-2007 16:06
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Ale ja napisałem jak byk, że Saha siedział na ławce bo był świeżo po kontuzji, a wystawianie pilkarza po urazie byłoby zupełnym nieporozumieniem, więc nie wiem o co Ci chodzi. Jestem pewien, że w meczu z Arsenalem zagra od pierwszej minuty. A Rooney z pewnością od piłki sobie teraz troszkę odpocznie, aby odzyskać formę, bo obecnie zdecydowanie w niej nie jest. Zdaje mi się, że w meczu z Arsenalem zagrają w napadzie od pierwszego gwizdka sędziego Saha i Larsson.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
19-01-2007 17:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #24
 
Właśnie przeczytałem ten artukół na forum. masz racje z pewnością teraz atak to bedzie Saha i Larsson. Pomyliłem sie i przepraszam. Ale na tym forum podobno mamy wyrażać opinie swoje Chyba. Ja tak uważam i to jest moje zdanie

Tak gwoli przypomnienia, to jest temat o zawodnikach odchodzących z drużyny, a nie o Louisie. Trochę za bardzo zeszła rozmowa na jego temat. / Pejter
19-01-2007 18:50
silver Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #25
 
A co wy na to, gdyby z klubu miał odejść Rio Ferdinand, przecież znalazł by się ktoś na jego miejsce, ktoś lepszy.
20-01-2007 16:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
silver napisał(a):A co wy na to, gdyby z klubu miał odejść Rio Ferdinand, przecież znalazł by się ktoś na jego miejsce, ktoś lepszy.

:shock: Chyba sobie żartujesz... Nasz najlepszy obrońca, który razem z Neville'm świetnie kieruje defensywą miałby teraz odejść ? Nigdy w życiu, on po prostu jest potrzebny United, to filar oborny, zawsze był przydatny, nieraz ratował United z opresji, twardy i pewny zawodnik. Ja mam nadzieję, że Rio będzie występować w koszulce Manchesteru do końca swojej kariery piłkarskiej i już do innego klubu nie odejdzie Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
20-01-2007 16:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Boże... Najpierw Saha, teraz Rio... Czy wy oglądacie mecze MU? Przecież to bardzo ważne ogniwa naszego zespołu w tym sezonie i nie rozumiem, dlaczego chcecie się ich pozbywać? Rozumiem, gdybyście tutaj pisali o O'Shea, Richardsonie, czy podobnych, ale przestańcie pisać głupoty, bo to się śmieszne robi.
20-01-2007 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
To tak, jakby odciąć sobie nogi. Po sprzedaży Rio popadlibyśmy w paraliż przecież Wink

Najtwardszy obrońca, nie boi się wsadzić nogi, a nawet głowy, gdzie trzeba to i wykosi. Czego chcieć więcej? W dodatku wydaliśmy na niego olbrzymią sumę ponad 30 mln Ł, a nikt by teraz chyba za niego nie wyłożył. I tak stanowi ważną część zespołu, a defensywy UNITED sobie zupełnie bez niego nie wyobrażam. Podobnie jak bez kilku innych graczy. Trzon ekipy!

capo di tutti capi

MUSC PL
20-01-2007 16:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
silver Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #29
 
To może Wes Brown powinien odejść, w końcu jest w cieniu Ferdinanda i chyba już lepszy nie będzie niż teraz.
20-01-2007 17:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
A jak Rio bądź Vidic złapią jakąś kontuzję to kto ich zastąpi? Silvestre albo O'Shea? Przemyśl sobie, kogo ty byś chciał wyrzucać z drużyny, bo na razie podałeś dwie bardzo nietrafne moim zdaniem propozycje. Wes jest zawodnikiem bardzo dobrym; jeśli osiągnie swoją najlepszą dyspozycję może spisywać się równie dobrze co Ferdinand (przykład z poprzedniego sezonu), więc za nic w świecie bym go nie sprzedawał.
20-01-2007 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości