Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diabły na wypożyczeniach
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #286
Wink RE: Diabły na wypożyczeniach
A tymczasem:




Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
02-02-2014 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #287
RE: Diabły na wypożyczeniach
Nani w pierwszym meczu w Sportingu nie strzelił karnego. Pozdrawiam Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-08-2014 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #288
RE: Diabły na wypożyczeniach
Ale według znajomego z Portugalii ogólnie grał dobrze, był pod grą i biegał za dwóch.
Nie żeby liga portugalska była wyznacznikiem, rzucam jako ciekawostkę.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
25-08-2014 00:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #289
RE: Diabły na wypożyczeniach
A według kudzi ktorzy ogladali mecz na redcafe net zagrał beznadziejnie i nie potrafił udźwignąć ciężaru, w dodatku miał przestoje.
25-08-2014 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #290
RE: Diabły na wypożyczeniach
Co za kosmiczne dwie bramki zajebał Chicha dziś! Strzelił u nas taką kiedyś chociaż jedną?

Niemniej, niech mu się tam układa Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-09-2014 18:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #291
RE: Diabły na wypożyczeniach
Odnotować należy dobry występ Zahy przeciwko Spurs. Wszedł z ławki, mocno pokręcił obrońcami i asystował przy bramce.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
14-01-2015 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #292
RE: Diabły na wypożyczeniach
Dzisiejsza prasa podaje, że Real ma tylko jeszcze 3 dni na wykupienie Chicharito. Kwota? 20 mln euro.

Ostatnie mecze pokazują, że Chicharito wciąż potrafi grać na wysokim poziomie. Ja chciałbym by Hernandez do nas wrócił. Dla nas byłby idealny na przyszły sezon. Rooney'a wygryźć i tak nikt nie wygryzie (a szkoda), a kupowanie gwiazdy by siedziała na ławce bądź co gorsze, by cofnąć Rooney'a do pomocy nie ma najmniejszego sensu.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-04-2015 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #293
RE: Diabły na wypożyczeniach
Wszystko zależy od tego co zrobimy z Robinem. Z jednej strony super byłoby gdyby atak składał się z Rooney'a i Groszka, z drugiej jeśli Robin będzie trzymał się kontraktu to jednak wolałbym żeby RVP naciskał na Rooney'a, on nawet mając nieudany sezon strzela gola prawie co drugi mecz.

Natomiast 20mln euro za Hernandeza to niezła gotówka i jakby Real za tyle go wykupił, to wcale bym nie rozpaczał.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
27-04-2015 12:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #294
RE: Diabły na wypożyczeniach
Ja już o tym kiedyś pisałem. Marzę, abyśmy pożegnali się z RVP, Chicha wrócił, a Wilsoin był numerem 3. Nic więcej nam nie potrzeba, naprawdę. Dla mnie perfekcyjna konfiguracja. Gwiazda ( Big Grin ), bramkostrzelny, nieobrażający się zmiennik i młody talent. Ofc najchętniej wymieniłbym Rooneya, ale o tym niestety nawet nie wypada marzyć Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-04-2015 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #295
RE: Diabły na wypożyczeniach
(27-04-2015 11:54)Foster napisał(a):  Dla nas byłby idealny na przyszły sezon. Rooney'a wygryźć i tak nikt nie wygryzie (a szkoda), a kupowanie gwiazdy by siedziała na ławce bądź co gorsze, by cofnąć Rooney'a do pomocy nie ma najmniejszego sensu.

(27-04-2015 12:59)RedLucas napisał(a):  Gwiazda ( Big Grin ), bramkostrzelny, nieobrażający się zmiennik i młody talent. Ofc najchętniej wymieniłbym Rooneya, ale o tym niestety nawet nie wypada marzyć Wink

Właśnie panowie w tym może być problem. I to spory. Bo wydaje się, że czasy gdzie Chicha bezkrytycznie godzi się na sadzanie na ławce minęły. Widzimy jak to wygląda w ostatnich miesiącach. Meksykanin nie kryje rozgoryczenia swoją sytuacją, spodziewał się o wiele większej ilości szans od pierwszych minut. Ba, niektórzy mu nawet wróżyli wygryzienie Benzemy, bo do systemu Realu taki typ napastnika jest idealny. Stało się inaczej i Javier wiedząc jak wyglądała jego sytuacja w ostatnim czasie w United, nie zgodzi się na powrót. Bo czeka na niego to samo. Ma już 27 lat i to naprawdę ostatni dzwonek aby znalazł sobie klub, w którym będzie pierwszym wyborem i który prezentuje dobry, europejski poziom. Tak to widzę.

Zresztą nie bez powodu Van Gaal odstawił Grocha. Typ napastnika "wpychacza, dostawiacza nogi" widocznie nie pasuje mu do filozofii i wątpię, aby po kiepskim wypożyczeniu coś nagle się w tej kwestii zmieniło.
28-04-2015 10:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #296
RE: Diabły na wypożyczeniach
Kwas napisał(a):Ba, niektórzy mu nawet wróżyli wygryzienie Benzemy, bo do systemu Realu taki typ napastnika jest idealny.

Ciekaw jestem co za asy tak twierdziły Big Grin
28-04-2015 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #297
RE: Diabły na wypożyczeniach
Wiesz, ogólnie nie miałem na myśli tego forum. W każdym razie pojawiały się głosy, jak to Benzema, jako ten snajper, lis pola karnego, czyt. wyjścia na pozycje, uwolnienie się od obrońcy itp., ustępuje Javierowi, z czym akurat się zgadzam i dlatego to on będzie grał. Cóż, wyszło jak wyszło. Perez jest zakochany w Benzemie i jeszcze trochę czasu minie zanim ktoś na stałe zastąpi go w ataku.
28-04-2015 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #298
RE: Diabły na wypożyczeniach
Kwas napisał(a):erez jest zakochany w Benzemie i jeszcze trochę czasu minie zanim ktoś na stałe zastąpi go w ataku.
no nic dziwnego żeby nie był zakochany jak jest kapitalnym graczem Wink


Co do Hernandeza to zobaczymy czy go wykupią, ponoć 10 mln wystarczy ale czy się zdecydują? czas pokaze.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2015 12:11 przez samcro.)
28-04-2015 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #299
RE: Diabły na wypożyczeniach
(28-04-2015 10:49)samcro napisał(a):  
Kwas napisał(a):Ba, niektórzy mu nawet wróżyli wygryzienie Benzemy, bo do systemu Realu taki typ napastnika jest idealny.

Ciekaw jestem co za asy tak twierdziły Big Grin

Czuję się wywołany do tablicy. Mnie nadal to dziwi, że Chicha nie wygryzł Benzemy. Prawda jest jednak taka, że nie dostał poważnej szansy w Realu. W pierwszym grał raz na jakiś czas, jeszcze mniej niż u nas i te końcówki.

Niemniej słyszałem ostatnio statsę, że jeśli tylko Chicha grał w pierwszym to zawsze kończył przynajmniej z jedną bramką. Poza tym widać pod nieobecność Benzemy, że to jest raczej napadzior, który pasuje do Realu. Ofc to na razie dwa mecze, zobaczymy co czas przyniesie.

Jeszcze jedno, ja nie neguje, że Benzema jest lepszym piłkarzem od Chichy, jest bardziej kompletny. Ale IMO Realowi wcale nie potrzeba napastnika kompletnego. Przy tylu okazjach co oni tworzą potrzeba im po prostu kilera i jestem bardzo ciekawy, z iloma bramkami kończyłby sezon Hernandez gdyby grał on tyle co Karim.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
28-04-2015 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #300
RE: Diabły na wypożyczeniach
Cytat:Co do Hernandeza to zobaczymy czy go wykupią, ponoć 10 mln wystarczy ale czy się zdecydują? czas pokaze.
Jeśli chcą go wykupić to mają czas do 30 kwietnia. I nie za 10, a za 20 mln euro.



Mój Blog: Pod presją czasu
28-04-2015 12:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości