Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Park Ji-Sung
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #31
Re: Park Ji-Sung
Cytat:Agent Park Ji-Sunga potwierdził dziś, że jego klient porozumiał się z Manchesterem United w sprawie podpisania nowego, trzyletniego kontraktu!

Pomocnik reprezentacji Korei Południowej już od dłuższego czasu prowadził rozmowy z Czerwonymi Diabłami w sprawie podpisania nowej umowy, jednak dopiero teraz obu stronom udało się dojść do porozumienia.

Na mocy nowego kontraktu Park będzie występował w Teatrze Marzeń przynajmniej do czerwca 2012 roku.
14-09-2009 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Park Ji-Sung
Korea Południowa pokonała w towarzyskim meczu Japonię 2:0. Pierwszą bramkę zdobył właśnie Park po bardzo ładnej akcji. Piłkarz Man Utd minął kilku rywali, a następnie popisał się niezłym strzałem, przy słupku z za pola karnego. Wynik ustalił chyba również Park- Ji Sung z rzutu karnego. Piszę chyba, bo wydawało mi się, że to ktoś inny strzelał. A może to był jakiś inny Park? Tego nie wiem, ale najważniejsze, że zawodnik United jest w dobrej formie i mam nadzieję, że nie straci jej do początku sezonu. Wink
24-05-2010 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #33
Re: Park Ji-Sung
http://www.youtube.com/watch?v=6SIFLGdweH0

Fajny fryz.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
24-05-2010 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Park Ji-Sung
Eeee tam fryz, jaka bramka Smile

---
26-05-2010 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pavllik Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Park Ji-Sung
Nie no bramka dość ładna Smile
26-05-2010 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Park Ji-Sung
Pora odkurzyć temat. Koreańczyk oświadczył, że po styczniowym turnieju o Puchar Azji kończy karierę w reprezentacji. Na pewno dla kadry będzie to duże osłabienie, bo był kapitanem i gwiazdą drużyny. Jednak jest to dobra informacja dla fanów United, gdyż Park będzie mógł teraz skupić się wyłącznie na klubie, a przy tej okazji będzie miał więcej odpoczynku i zmniejsza ryzyko na złapanie kontuzji. Chociaż trzeba przyznać, że 30 lat to stosunkowo mało jak na koniec przygody z reprezentacją.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
19-12-2010 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #37
Re: Park Ji-Sung
Ja nie wiem, co to się dzieje. Tylko zawodnicy United mają takie odpały? Bo przyznam się szczerze, że nie śledzę, jak to wygląda w innych klubach. Kończyć karierę reprezentacyjną w wieku 30 lat? Dla mnie nie do pojęcia. I chuj, że będzie miał więcej czasu na United, bo jak na moje nie za dobrze o nim, jak i o Berbatowie świadczy, że w tak stosunkowo młodym wieku nie są w stanie pogodzić klubu z reprą.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-12-2010 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #38
Re: Park Ji-Sung
Dla mnie gra w reprezentacji byłaby zaszczytem. Dopóki bym miał taką możliwość, dawałbym z siebie wszystko reprezentując mój kraj.
Rozumiem Ryana i Paula - w pewnym wieku dwóch frontów połączyć się nie da, ale, jak wyżej wspomniał RedLucas, Park i Dymitar mają u mnie minusy za takie decyzje.

Gdzie jest Groszek?
19-12-2010 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
buri Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Park Ji-Sung
Scholes też zakończył karierę reprezentacyjną w wieku 30 lat.
19-12-2010 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #40
Re: Park Ji-Sung
Narzekanie zgryźliwych tetryków. Do Korei najpierw trzeba się dostać z Manchesteru, później latać po jakiś bardziej egzotycznych krajach, zagrać mecz, potem powrót pewno z przesiadkami do UK. A po przylocie pół dnia odpoczynku, jeden trening i mecz, tutaj na szczęście w mało wymagającej lidze z amatorami. To już nawet leżenie na plaży bardziej wykańcza człowieka.

Poza tym jeśli Korea awansuje na Mundial, a sam piłkarz nadal będzie w formie to na ten jeden turniej pewno wróci do reprezentacji. W końcu jest tam największą gwiazdą.


Fan United od 1992 roku
19-12-2010 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #41
Re: Park Ji-Sung
OK, masz trochę racji. Jednak to też jest takie mało fajne nastawienie - niech ta banda ogórków, z którą grywam w reprezentacji, wpierw wywalczy awans, a ja wówczas łaskawie zgodzę się na występ na Mundialu. Nie obiegam się w eliminacjach, ale na mistrzostwach się polansuję.

Gdzie jest Groszek?
19-12-2010 20:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #42
Re: Park Ji-Sung
Nie sądzę, aby Park miał takie nastawienie i tym bardziej nie wydaje mi się, żeby ktoś w jego kraju tak to odebrał. A już tym bardziej nie jako lans i robienie za gwiazdeczkę. Tak skromnego narodu jak oni to ze świecą szukać.


Fan United od 1992 roku
19-12-2010 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #43
Re: Park Ji-Sung
Źle mnie zrozumiałeś (z mojej winy, bo nie doprecyzowałem). Odnosiłem się ogółu piłkarzy, którzy odpuszczają eliminacje, by grać na mistrzostwach, a nie konkretnie Parka.

Gdzie jest Groszek?
19-12-2010 21:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #44
Re: Park Ji-Sung
Mnie się to bardzo podoba.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
19-12-2010 22:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #45
Re: Park Ji-Sung
Korea Południowa i Ji-Sung Park zakończyli udział w Pucharze Azji. Ostatecznie zajęli 3 miejsce pokonują w decydującym meczu Uzbekistan 2-3. Park w meczu o 3 miejsce nie zagrał, gdyż narzeka na jakiś drobny uraz. Półfinałowy mecz z Japonią był dla naszego Diabła 100, a zarazem ostatnim meczem w reprezentacji, bowiem tak jak Ji zapowiedział, tak zrobił. Po tym turnieju zakończył swoją reprezentacyjną karierę.
Całe szczęście, że to już koniec i Ji wraca do United. Giggs w każdym spotkaniu nie rady grać, a Rooney na skrzydle wypada słabo. Tydzień przerwy po powrocie na zregenerowanie sił i jazda.



Mój Blog: Pod presją czasu
29-01-2011 10:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości