Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2009/2010
Milczek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Premier League 2009/2010
Kurde niektórzy mówią, że straciliśmy najlepszego zawodnika.
Fakt, może był dobry ale cały team to nie jeden Ronaldo, ludzie.

Patrzcie ilu jeszcze jest dobrych:
Berbatov
Rooney
Macheda
Nani.

Co do transferów, myślę że będzie dobrze, MO już pokazuje umiejętności i chęć gry dla United.

Co do wyników Premier League:
1. Man Utd.
2. Chelsea
3. Liverpool
4. Arsenal
5. Man City
29-07-2009 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #47
Re: Premier League 2009/2010
Milczek napisał(a):Kurde niektórzy mówią, że straciliśmy najlepszego zawodnika.
No a jak mają mówić? Był naszym najlepszym zawodnikiem? Był.

Jak Macheda i Nani są dobrzy, to na Rona brak skali.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
29-07-2009 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #48
Re: Premier League 2009/2010
W ogóle umieszczanie Machedy i Naniego nad Giggsym, Carrickiem, Owenem i paroma innymi jest nie na miejscu.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
29-07-2009 20:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #49
Re: Premier League 2009/2010
Cytat:Aston Villa boss Martin O'Neill believes free-spending Manchester City could win this season's Premier League title.
...
"This Manchester City side is going to be so, so strong that they can withstand anything," O'Neill said.

"City might not be favourites to win the league but they should be. If Toure comes - and they still haven't stopped spending - they have as good a chance as anyone of winning it.

"This situation at City reminds me of Chelsea about five years ago - you can have great success if you can accumulate a group of top-quality players over a short period of time.

Odważna teza ze strony trenera Villi. Fakt, City w tym sezonie ma zespól, który może namieszać w górnej połówce tabeli, ale żeby tak od razu taka mieszanka miałaby przynieść mistrzostwo, aż nie chce mi się wierzyć, ale ciężko o jakikolwiek obiektywizm jeśli mówimy o mistrzostwie Wink


Cytat:Według Daily Mirror, Joleon Lescott ma zamiar zażądać transferu do Manchesteru City. Everton otrzymał wartą 15 milionów funtów ofertę kupna, lecz została ona odrzucona.

Zdaniem Daily Mirror, Lescott chce grać dla The Citizens, gdzie mógłby liczyć na dużo wyższe zarobki niż ma obecnie na Goodison Park.

Czyżby kolejny pazerny na kasę szejków? A wydawało mi się, że Joleon jest przywiązany do Evertonu. Pewnie go te nowe stroje zniechęciły Wink
29-07-2009 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Milczek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #50
Re: Premier League 2009/2010
matys napisał(a):
Milczek napisał(a):Kurde niektórzy mówią, że straciliśmy najlepszego zawodnika.
No a jak mają mówić? Był naszym najlepszym zawodnikiem? Był.

Jak Macheda i Nani są dobrzy, to na Rona brak skali.

Napisałem, Fakt był dobry Smile czytaj do końca.
Nani potrafi pokazać, że dobrze czuje się z piłką, Rooney, rzeczywiście jest geniuszem piłki, ale ostatnio mało się pokazuje. Oglądałeś wczorajszy mecz? Widziałeś aktywność Naniego i aktywność Rooneya?
31-07-2009 10:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #51
Re: Premier League 2009/2010
Milczek napisał(a):Napisałem, Fakt był dobry Smile czytaj do końca.

Ale o co chodzi?

Milczek napisał(a):Oglądałeś wczorajszy mecz? Widziałeś aktywność Naniego i aktywność Rooneya?

Widziałem. Muszę zapytać jeszcze raz, ale o co chodzi?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
31-07-2009 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Best Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Premier League 2009/2010
Moim zdaniem pierwsza 5 będzie wyglądać tak :

1.Manchester United
2.Chelsea Londyn
3.F.C. Liverpool
4.Arsenal Londyn
5.Manchester City

Oto moja pierwsza "11" Man Utd z którą zdobędziemy mistrzostwo

Van der Sar - świetny bramkarz. Mocny punkt obrony, ale po tym sezonie może skończyć karierę. Chciałbym aby jego następcą był Tomek Kuszczak.

Rafael - Chciałbym aby dostawał więcej szans a nawet był w pierwszym składzie. To ogromny talent na skale światową. Myślę, że Ferguson w tym sezonie będzie stawiał na niego częściej.

Ferdinand - pewny punkt obrony. Nasz czołowy defensor. Na pewno będzie ważnym graczem United.

Vidić - Razem z Rio tworzą świetną parę środkowych obrońców. Na pewno dzięki im porozumieniu i współpracy niejeden groźny atak rywali zostanie zatrzymany.

Evra - Świetny lewy obrońca, który często włącza się w akcje ofensywne. Świetnie radzi sobie na lewej stronie.

Valencia - Jak na razie odnotował tylko 1 występ w United, ale bardzo dobry występ. Myślę że da radę zastąpić Ronaldo na skrzydle choć będzie ciężko Wink

Carrick - doskonały środkowy pomocnik. Potrafi zatrzymać akcje, rozegrać, ma ten wewnętrzny "spokój"

Anderson - Coraz lepszy zawodnik. Drybluje, podaje myślę, że będą z niego ludzie Wink

Giggs/Nani - Giggs - doświadczony, ale wciąż w świetnej formie. Myślę, że pomoże drużynie w wygrywaniu spotkań. Nani - w okresie przygotowawczym zaczął zaskakiwać. Pozytywnie oczywiście. Myślę, że w tym sezonie będzie znacznie częściej grał.

Rooney - Wspaniały napastnik. Potrafi celnie przymierzyć i potężnie strzelić. Obstawiam, że zostanie królem strzelców w tym sezonie.

Owen - jeśli utrzyma formę z sparingów i nie będzie już nękany przez kontuzje to może strzelić kilkanaście ważnych goli. Z Rooneyem mogą tworzyć świetny duet. Smile
01-08-2009 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #53
Re: Premier League 2009/2010
Best napisał(a):Rafael - Chciałbym aby dostawał więcej szans a nawet był w pierwszym składzie. To ogromny talent na skale światową. Myślę, że Ferguson w tym sezonie będzie stawiał na niego częściej.

Jak dla mnie trochę za wcześnie, żeby Rafael grał w pierwszym składzie. Też chciałbym, żeby grał jak najwięcej, żeby jego nieprzeciętny talent się rozwijał, ale jednak wyżej stawiam na chwilę obecną Browna, czy Ołszeja na prawej obronie.


Best napisał(a):Valencia - Jak na razie odnotował tylko 1 występ w United,

Dwa. Jeden z Boca, a drugi z Bayernem, gdzie wszedł w 2. połowie Wink

Best napisał(a):Giggs/Nani - Giggs - doświadczony, ale wciąż w świetnej formie. Myślę, że pomoże drużynie w wygrywaniu spotkań.

Giggs już stracił szybkość, która pozwoliłaby mu skutecznie radzić sobie na skrzydle. O wiele większy pożytek ostatnio United miało, gdy Walijczyk grał w środku pomocy, a tam widziałbym go z chęcią, bo udowodnił już, że środek pomocy to też miejsce dla niego Wink
02-08-2009 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Best Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Premier League 2009/2010
Tomek91 napisał(a):
Best napisał(a):Valencia - Jak na razie odnotował tylko 1 występ w United,

Dwa. Jeden z Boca, a drugi z Bayernem, gdzie wszedł w 2. połowie Wink

A to sory, mój błąd Wink
02-08-2009 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #55
Re: Premier League 2009/2010
Cytat:W meczu towarzyskim rozegranym w niedzielę z okazji otwarcia nowego stadionu Estadi Cornella-El Prat Espanyol Barcelona wygrał z Liverpoolem 3:0. The Reds nie zepsuli gospodarzom święta i ponieśli wysoką porażkę, mimo wystawienia mocnego składu.
:lol:

Warto zauważyć, że the Reds wcale nie grali jakimś rezerwowym składem Wink :
Reina, Insua, Carragher, San Jose Dominguez, Johnson, Benayoun, Mascherano, Leiva, Kuyt, Gerrard , Torres

Cytat:Nie popisał się także Manchester City, który zremisował 1:1 z Barnsley.
8-)

Takie wyniki muszą napawać optymizmem. Zremisowała także Chelsea, która odrobiła 2 bramki w meczu z Reading w ostatnich minutach spotkania.

A Toure postanowił dobić Arsenal:
Cytat:Obrońca Kolo Toure uważa, że jego byłemu już klubowi - Arsenalowi - brakuje lidera z prawdziwego zdarzenia. W przeszłości taką rolę pełnili Thierry Henry czy Patrick Vieira, ale obecnie ci zawodnicy nie grają już w barwach Kanonierów.

- Kiedy się patrzy na Arsenal, widać, że odeszli wszyscy wielcy piłkarze i są teraz tylko przeszłością. Thierry Henry, Patrick Vieira i Ray Parlour odeszli. W Arsenalu straciliśmy zbyt wielu liderów - powiedział Toure.
03-08-2009 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #56
Re: Premier League 2009/2010
Nie ma się co jarać przegranymi, remisami w sparingach. Teraz mogą dostawać baty, a w trakcie sezonu będą jechać wszystkich(tfu)

Pele good, Maradona better, George Best
03-08-2009 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #57
Re: Premier League 2009/2010
Tomek91 napisał(a):Obrońca Kolo Toure uważa, że jego byłemu już klubowi - Arsenalowi - brakuje lidera z prawdziwego zdarzenia. W przeszłości taką rolę pełnili Thierry Henry czy Patrick Vieira, ale obecnie ci zawodnicy nie grają już w barwach Kanonierów.

- Kiedy się patrzy na Arsenal, widać, że odeszli wszyscy wielcy piłkarze i są teraz tylko przeszłością. Thierry Henry, Patrick Vieira i Ray Parlour odeszli. W Arsenalu straciliśmy zbyt wielu liderów - powiedział Toure.
To niestety dla kibiców kanonierów jest prawda. Zespół zupełnie zatracił charakter, który przez wiele lat wyróżniał londyńczyków. Nie wiem co tam się dzieje i co takimi ruchami kadrowymi chce osiągnąć Wenger, ale nic dobrego im to na ten sezon nie wróży.
Best napisał(a):Owen - jeśli utrzyma formę z sparingów i nie będzie już nękany przez kontuzje to może strzelić kilkanaście ważnych goli. Z Rooneyem mogą tworzyć świetny duet.
Ja uważam, że jeszcze lepszy duet może stworzyć z Berbatowem. Michael jest piłkarzem stworzonym do gry z napastnikiem, który czasem wyjdzie przed pole karne i stojąc tyłem do bramki znajdzie lepiej ustawionego partnera. Wszyscy pamiętamy prosty sposób gry liverpoolu z podaniem na głowę do Heskeya, który zgrywał piłkę Owenowi. Berbatow ma nieporównywalnie większy wachlarz możliwości rozegrania piłki od Heskeya, co może tylko zaprocentować.
Jestem ciekaw jak to wszystko Ferguson poustawia, bo jednak jedynym jak mi się wydaje pewniakiem wśród napastników jest Wayne Rooney.


Fan United od 1992 roku
03-08-2009 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Best Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #58
Re: Premier League 2009/2010
sebos_krk napisał(a):
Best napisał(a):Owen - jeśli utrzyma formę z sparingów i nie będzie już nękany przez kontuzje to może strzelić kilkanaście ważnych goli. Z Rooneyem mogą tworzyć świetny duet.
Ja uważam, że jeszcze lepszy duet może stworzyć z Berbatowem. Michael jest piłkarzem stworzonym do gry z napastnikiem, który czasem wyjdzie przed pole karne i stojąc tyłem do bramki znajdzie lepiej ustawionego partnera. Wszyscy pamiętamy prosty sposób gry liverpoolu z podaniem na głowę do Heskeya, który zgrywał piłkę Owenowi. Berbatow ma nieporównywalnie większy wachlarz możliwości rozegrania piłki od Heskeya, co może tylko zaprocentować.
Jestem ciekaw jak to wszystko Ferguson poustawia, bo jednak jedynym jak mi się wydaje pewniakiem wśród napastników jest Wayne Rooney.

To prawda ale może być tak, że część meczów zagra Berbatov a część Owen. Albo może być tak, że kilka pierwszych meczów zagra np. Owen i Ferguson oceni go czy zagrał tak jak trzeba, a kilka kolejnych meczów zagra Berbatov i będzie to samo Wink Chociaż ja myślę, że będą obaj grać na zmianę Smile
04-08-2009 06:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #59
Re: Premier League 2009/2010
sebos_krk napisał(a):Tomek91 napisał(a):Obrońca Kolo Toure uważa, że jego byłemu już klubowi - Arsenalowi - brakuje lidera z prawdziwego zdarzenia. W przeszłości taką rolę pełnili Thierry Henry czy Patrick Vieira, ale obecnie ci zawodnicy nie grają już w barwach Kanonierów.

- Kiedy się patrzy na Arsenal, widać, że odeszli wszyscy wielcy piłkarze i są teraz tylko przeszłością. Thierry Henry, Patrick Vieira i Ray Parlour odeszli. W Arsenalu straciliśmy zbyt wielu liderów - powiedział Toure.


To niestety dla kibiców kanonierów jest prawda. Zespół zupełnie zatracił charakter, który przez wiele lat wyróżniał londyńczyków. Nie wiem co tam się dzieje i co takimi ruchami kadrowymi chce osiągnąć Wenger, ale nic dobrego im to na ten sezon nie wróży.

No, ale jeden z Kanonierów i tak uważają, że są w stanie powalczyć o mistrza:

Cytat:- Nie uważam, że odeszli od nas najlepsi zawodnicy. Nadal mamy Arshavina oraz Fabregasa, a oni się wielkimi zawodnikami - powiedział Rosicky.

- Nie wiem, dlaczego mielibyśmy się kogoś obawiać. Mamy potencjał i musimy się skupić na tym co mamy. Dysponujemy wieloma możliwościami i właśnie dlatego uważam, że będziemy silniejsi niż w ostatnim sezonie. Wiemy co musimy poprawić, widzę wiele pozytywów. Mam nadzieję, że możemy coś razem osiągnąć i walczyć w tym roku o trofea - dodał Rosicky.

A jeśli chodzi o charakter i kogoś kto może być liderem to Wenger ponoć chce powrotu Vieiry do Arsenalu, tylko czy on nie jest za stary jak na nich? Wink

Cytat:Former Arsenal skipper Patrick Vieira could be set for a sensational return to the club after reports that manager Arsene Wenger is considering a swoop for the midfielder.

http://soccernet.espn.go.com/news/story ... 74&cc=5739 cały artykuł Wink
04-08-2009 08:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #60
Re: Premier League 2009/2010
Patrząc na ruchy Wengera na rynku transferowym w tym okienku, to coraz śmielej skłaniam się do stwierdzenia, że Arsenal może mieć kłopoty ze znalezieniem się w pierwszej czwórce. The Villans, Shitty czy Everton mogą sprawić sporo problemów jedenastce z Londynu. Coprawda pozostało jeszcze trochę czasu na ewentualne transfery ale dziś czytam, że ponoć Fabregas jest bliski Milanu, odejdzie Senderos. W zamian narazie cisza. Ale to nie mój problem. BIG MUFC!!!
04-08-2009 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości