Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diabły na wypożyczeniach
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #61
Re: Diabły na wypożyczeniach
Manchester United wyśle Joshuę Kinga i Corry’ego Evansa na wypożyczenie do Rangersów.

jestem za ... tylko żeby tam grali a nie grzali Wink
12-10-2009 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #62
Re: Diabły na wypożyczeniach
Skąd takie info?

Wypożyczenie Evansa jak najbardziej zasadne. Chłopak już zagrał dobry sezon w rezerwach, grywa w reprezentacji, więc naturalną koleją rzeczy jest regularna gra w klubie.

Ale King? Tamten sezon zmarnowany przez kontuzję, dopiero zaczyna się wspinać w klubowej hierarchi i już wypożyczenie? Nie wierzę, dla niego byłoby to IMO za wcześnie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-10-2009 18:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #63
Re: Diabły na wypożyczeniach
michal85 napisał(a):zaczyna się wspinać w klubowej hierarchi i już wypożyczenie? Nie wierzę, dla niego byłoby to IMO za wcześnie.

Welbeck nie może się przebić na troszkę dłużej a wierzysz że King tak urósł w hierarchii United?

tak donosi Daily Star
12-10-2009 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #64
Re: Diabły na wypożyczeniach
Chyba zostałem źle zrozumiany. Chodzi mi o to, że King dopiero co buduje swoją pozycję, bodaj w tym sezonie dopiero zadebiutował w rezerwach. Nie wierzę, że poszedłby na wypożyczenie nie zaliczając nawet jednego pełnego sezonu w rezerwach.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-10-2009 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #65
Re: Diabły na wypożyczeniach
Kolejna bramka Cleverleya. Tym razem zdobył jedyną bramkę w wygranym 1-0 meczu z Middlesbrough. Naprawdę bardzo udane wypożyczenie dla Tima.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
17-10-2009 18:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #66
Re: Diabły na wypożyczeniach
Mam nadzieję że Cleverley po tym sezonie zacznie grać częściej w pierwszej drużynie ... skoro szansę dostaje Gibson to nie dawanie jej Cleverley'owi będzie zachęceniem do odejścia z OT Wink bo chłopak predyspozycje ma ... mam nadzieję że pozbędziemy się Tosić'a chyba że rezerwy mu pasują i ma ambicję pokroju Eaglesa Tongue
17-10-2009 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #67
Re: Diabły na wypożyczeniach
Trzecią bramkę w tym sezonie zdobył wypożyczony do Partizana, Adem Ljajić:

http://www.youtube.com/watch?v=x8an2dOD ... r_embedded

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-11-2009 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #68
Re: Diabły na wypożyczeniach
Febian Brandy został wypożyczony do zespołu Gillingham FC w nowym zespole spędzi najbliższe trzy miesiące.

Jednocześnie powiedział że druga liga lepsza niż gra w rezerwach ... dobrze chłopak gada :twisted:
05-11-2009 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #69
Re: Diabły na wypożyczeniach
Ljajić to jest formalnie na wypozyczeniu ?

@michal85 nawiązując do naszej ostatniej rozmowy, to napiszę tak Ljajić zagra jeszcze w tym sezonie, mój główny argument, to to że przychodzi do nas w styczniu...

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
09-11-2009 23:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #70
Re: Diabły na wypożyczeniach
Tak, jest na wypożyczeniu.

Wczoraj czytałem wypowiedź Toma Cleverley, który pragnie wrócić do United i walczyć o miejsce w pierwszym składzie. Mówił, że ogląda każdy mecz United i zwietrzył swoją szansę na skrzydle, gdzie czuje się najlepiej. Na wypożyczeniu w Watford spisuje się naprawdę dobrze, może warto dać mu szanse jak wróci?

A tak jeszcze do Ljajića, on skrzydłowym czy środkowym pomocnikiem? Bo słyszałem już różne wersje...



Mój Blog: Pod presją czasu
10-11-2009 07:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #71
Re: Diabły na wypożyczeniach
Foster26 napisał(a):A tak jeszcze do Ljajića, on skrzydłowym czy środkowym pomocnikiem? Bo słyszałem już różne wersje...

Jeszcze w napadzie może grać.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-11-2009 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #72
Re: Diabły na wypożyczeniach
Kula napisał(a):Ljajić to jest formalnie na wypozyczeniu ?

@michal85 nawiązując do naszej ostatniej rozmowy, to napiszę tak Ljajić zagra jeszcze w tym sezonie, mój główny argument, to to że przychodzi do nas w styczniu...
A ja nie wierzę, że zagra w tym sezonie w lidze. Przed nim jest kilku innych młodzików, którzy prędzej dostaną szansę.

Cytat:Wczoraj czytałem wypowiedź Toma Cleverley, który pragnie wrócić do United i walczyć o miejsce w pierwszym składzie. Mówił, że ogląda każdy mecz United i zwietrzył swoją szansę na skrzydle, gdzie czuje się najlepiej. Na wypożyczeniu w Watford spisuje się naprawdę dobrze, może warto dać mu szanse jak wróci?
Mam nadzieję, że dostanie. W 433 mógłby być bardzo pożytecznym zarówno na skrzydle, jak również na pozycji Andersona.

Cytat:A tak jeszcze do Ljajića, on skrzydłowym czy środkowym pomocnikiem? Bo słyszałem już różne wersje...
To jest ofensywny pomocnik. Na środku raczej nie grywa, chyba, że za napastnikami. Przeważnie występuje na prawym skrzydle.

Jeszcze nawiązując do tematu - gole na weekendzie Cleverleya, SImpsona oraz Brandyego.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-11-2009 09:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #73
Re: Diabły na wypożyczeniach
michal85 napisał(a):Jeszcze nawiązując do tematu - gole na weekendzie Cleverleya, SImpsona oraz Brandyego.
Oraz 2 bramki w finale Pucharu Norwegii Dioufa, był to także ostatni mecz Senegalczyka w barwach Molde.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
10-11-2009 11:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #74
Re: Diabły na wypożyczeniach
Simpson raczej już zostanie na dłużej w NU Wink a Cleverley moim zdaniem powinien wrócić dostać szansę w United a za to na wypożyczenie Tosić i Nani ... może Portugalczyk w końcu się obudzi Wink
10-11-2009 19:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #75
Re: Diabły na wypożyczeniach
Cytat:Tom Cleverley postanowił zostać na wypożyczeniu w klubie z The Championship, Watford FC, do końca sezonu. Pomocnik Manchesteru United kilka dni temu deklarował, że jest gotowy na grę w Premier League, ale zmienił zdanie i podpisał umowę przedłużającą jego pobyt na Vicarage Road.

Wydaje się, że to to najlepsze rozwiązanie. Tam jest jednym z najlepszych, jak nie najlepszym zawodnikiem w drużynie i gra regularnie. U nas nie mógł by na to liczyć. Po sezonie wróci lepszy i może uda mu się wywalczyć miejsce w składzie.



Mój Blog: Pod presją czasu
21-11-2009 10:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości