Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Muminas Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Cytat:I znów albo mi się coś pomyliło, albo Richy Jones dołączony został w tamtym sezonie do kadry, chyba jakoś przed play off w LM.

Przed play off do składu dołączył chyba Craig Cathcart ze względu na ilość kontuzji w obronie, a David Jones wystąpił może sporadycznie tylko w Carling Cup ;]

A Kieran Lee, o którym tu była mowa wejście do seniorów miał całkiem całkiem, bo w końcu strzelił w CC gola na wagę awansu, ale był to chyba jedynie przebłysk i nasz młody grajek będzie zapewne w niedługim czasie szykował się do odejścia z Old Trafford.
29-01-2008 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
pawlo napisał(a):Gdzie takich widziałeś? Z ciekawości pytam, bo pewnie i są. Bo w tv, to jedynie urywkiem można zobaczyć jak na SE siedzą nad tunelem. I zazwyczaj jak na nich jest najazd kamerą to wyglądają na dopingujących.

Sorry, nie pamiętam, ot takie miejsce na trybunach. Tych gości na tunelem też widywałem, ale żeby za każdym razem na zafascynowanych widowiskiem wyglądali, to sorry, ale nie powiem.
29-01-2008 15:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #33
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Dość ciekawą informację podał Daily Mail. Nie wiadomo czy temu wierzyć, ale zacytuję.
Cytat:Sir Alex Ferguson stracił cierpliwość do Louisa Sahy i wystawił go na listę transferową. Powodem takiej decyzji mają być kontuzje, które trzymają się francuskiego napastnika praktycznie od samego początku jego kariery w Manchesterze United.


Fan United od 1992 roku
09-02-2008 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Cóż, moim zdaniem... jakby chcieli go sprzedać to by został sprzedany w okienku. Teraz Saha otrzymał wyraźny sygnał - "masz czas do następnego okienka, pokaż że będzie z Ciebie pożytek". Myślę że to dobre i uczciwe postawienie sprawy. Ma czas jak go nie wykorzysta to może mieć pretensje jedynie do siebie.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
09-02-2008 12:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Kula napisał(a):Cóż, moim zdaniem... jakby chcieli go sprzedać to by został sprzedany w okienku. Teraz Saha otrzymał wyraźny sygnał - "masz czas do następnego okienka, pokaż że będzie z Ciebie pożytek". Myślę że to dobre i uczciwe postawienie sprawy. Ma czas jak go nie wykorzysta to może mieć pretensje jedynie do siebie.
Pretensji nie może mieć do nikogo, bo kontuzje to nie jego wina. To jest jego główne utrapienie...
09-02-2008 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leszczu Offline
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Dla mnie to Dong jest narazie jednym wielkim nieporozumieniem... Nic nie pokazał takiego co miałoby dać mu miejsce w szerokiej kadrze... a raczej to on wielkim talentem nie jest :|

"We Are The Pride of All Europe"
10-02-2008 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #37
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Leszczu napisał(a):Dla mnie to Dong jest narazie jednym wielkim nieporozumieniem...

Dong został sprowadzony z przyczyn marketingowych :]

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
10-02-2008 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Boobic Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
No więc tak... pierwszym zawodnikiem do ostrzału powinien być wyżej wspominany Saha. Naprawdę lubię tego zawodnika i twierdzę, że gdy jest zdrowy stanowi wielki postrach dla bramkarzy Premiership. No właśnie... tylko kiedy ostatnio widzieliśmy go zdrowego? Nie możemy wciąż czekać aż jego problemy z kolanem ustabilizują się... dlatego najlepszym wyjściem będzie sprzedarz Francuza.

Oprócz Sahy wypadałoby się pozbyć innego Francuza, mianowicie Mikaela Silvestre, który podobnie jak jego rok młodszy kolega ciągle boryka się z jakimiś urazami. Poza tym wątpię, żeby Mikael wrócił do takiej formy jaką prezentował ładnych parę lat temu...
12-02-2008 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Boobic napisał(a):Francuza, mianowicie Mikaela Silvestre, który podobnie jak jego rok młodszy kolega ciągle boryka się z jakimiś urazami. Poza tym wątpię, żeby Mikael wrócił do takiej formy jaką prezentował ładnych parę lat temu...

Wywalasz Silvestra ale zapominasz że lepszego rezerwowego już United niema, także nie przepadam za Mikaelem, lecz Ani John O'Shea ani od biedy Johny Evans nie są w stanie dorównać Francuzowi, jak oglądałeś mecz z City wiesz co mam na myśli i tą grę Johna...
W jednym z tematów chcesz wzmocnić PO ale jednocześnie na tej stronie osłabiasz Diabły, albo zakupimy LO w takim wypadku, lub stawiamy na Evansa który może zagrać po lewej stronie.
12-02-2008 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Boobic Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Czaplak napisał(a):jak oglądałeś mecz z City wiesz co mam na myśli i tą grę Johna...
Tiaaa :|

Czaplak napisał(a):W jednym z tematów chcesz wzmocnić PO ale jednocześnie na tej stronie osłabiasz Diabły, albo zakupimy LO w takim wypadku, lub stawiamy na Evansa który może zagrać po lewej stronie.
Na początku sezonu bodajże dwa mecze na LO zagrał Danny Simpson, któremu nawet nieźle to wychodziło...

poza tym zawsze można kogoś kupić w miejsce Silvestre'a Tongue.
12-02-2008 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Boobic napisał(a):Na początku sezonu bodajże dwa mecze na LO zagrał Danny Simpson, któremu nawet nieźle to wychodziło...

Grał na prawej, Everton i Newcastle, pierwszy mecz wyszedł mu niemrawo, w 2 miał 2 okazje do strzelenia gola, lecz jak mówie to prawy obrońca.

Boobic napisał(a):poza tym zawsze można kogoś kupić w miejsce Silvestre'a Tongue.

Wierzysz że United wyda grube miliony na napastnika, prawego obrońcę oraz lewego, hm po tym okienku co mieliśmy latem liczę by dwie pierwsze pozycję się sprawdziły, a kogo byś tam dał :?:
12-02-2008 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Boobic Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Czaplak napisał(a):a kogo byś tam dał
W sumie to mogliśmy mieć solidnego lewego obrońcę za friko, jednak sprzątnął nam go Tottenham. Mowa tu oczywiście o Gilberto. Myślę, że byłoby z niego więcej pożytku aniżeli z Silvestre'a, no ale teraz to mogę sobie tylko gdybać... inne nazwiska jakoś nie przychodzą mi w tej chwili do głowy... :/
12-02-2008 22:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Boobic napisał(a):W sumie to mogliśmy mieć solidnego lewego obrońcę za friko, jednak sprzątnął nam go Tottenham. Mowa tu oczywiście o Gilberto. Myślę, że byłoby z niego więcej pożytku aniżeli z Silvestre'a, no ale teraz to mogę sobie tylko gdybać... inne nazwiska jakoś nie przychodzą mi w tej chwili do głowy... :/

Jakieś "resztki" z Herty byłyby lepsze od Sylvka nawet w takiej formie hehe, coś powątpiewam, jeżeli Ferguson rzeczywiście chciałby go w United to by go miał, widocznie były to same ploty transferowe, czyt. Kaczka Dziennikarska, nic po za tym, po 2 Gilberto nawet jeszcze w Spursach meczu nie zagrał, ale jak się pomyliłem poprawcie.

Sylvek w tamtym sezonie nawet nawet coś tam rozegrał, szkoda tej fatalnej kontuzji, już nie pamiętasz jak nam przed rokiem z Watford ptk. , szkoda tego że chciał grać na śo, potem się wyraźnie nam posypał Francuz, ale mamy za to Evre.

Jestem ciekaw co pokaże w Premirship w przeciągu 2 lat Bale, jeśli będzie grał dobrze myślę że to może być zmiennik Evry a w przyszłości jeden z filarów obrony, no ale zobaczymy.
12-02-2008 22:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Boobic Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Czaplak napisał(a):ale mamy za to Evre
Który jest tylko człowiekiem i należy się spodziewać ewentualnych kontuzji naszego lewego obrońcy (odpukać).

Czaplak napisał(a):Sylvek w tamtym sezonie nawet nawet coś tam rozegrał, szkoda tej fatalnej kontuzji, już nie pamiętasz jak nam przed rokiem z Watford ptk.
Pamiętam... pamiętam nawet asystę przy golu Rooneya z Arsenalem dwa lata temu. Doceniam wkład Silvestre'a jednak wydaje mi się, że jego czas w United nie ubłagalnie dobiega końca...

Czaplak napisał(a):Jestem ciekaw co pokaże w Premirship w przeciągu 2 lat Bale, jeśli będzie grał dobrze myślę że to może być zmiennik Evry a w przyszłości jeden z filarów obrony, no ale zobaczymy
Szkoda w sumie, że przespaliśmy ten transfer. Pamiętam pierwszy mecz z Tottenhamem w obecnym sezonie, kiedy to Bale spisał się fantastycznie. Biegał, dryblował, wszędzie było go pełno... teraz o ile się nie mylę leczy jakiś cięższy uraz(?)
12-02-2008 22:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Boobic napisał(a):Który jest tylko człowiekiem i należy się spodziewać ewentualnych kontuzji naszego lewego obrońcy (odpukać).

Chodziło mi o to że gdy Silvestre zawodził United pokusiło się o ściągnięcie Patrica, nie zrozumieliśmy się, a po 2, chcesz wywalać Sylvka ale widzisz że Evra może mieć problemy...

Boobic napisał(a):raz o ile się nie mylę leczy jakiś cięższy uraz(?)

Nom ale dokładnie sam nie wiem co tam mu się stało, a był nawet United nie daleko jak odchodził ze "świętych", ale jak to united, zakupimy pewno tego zawodnika 3 razy drożej niż dało Spurs, jak nie lepiej...

Przykładowo jak na WHL przechodził Carrick za bodajże 2.5 mln funtów, a United zakupiło go za kolosalne pieniądze, prawa rynku.
12-02-2008 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości