Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Boobic Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Czaplak napisał(a):Chodziło mi o to że gdy Silvestre zawodził United pokusiło się o ściągnięcie Patrica, nie zrozumieliśmy się, a po 2, chcesz wywalać Sylvka ale widzisz że Evra może mieć problemy...
No dobra... skończmy temat Sylvka i poczekajmy aż wróci do zdrowia. Ja jednak co do niego optymistą nie jestem. Wink

Czaplak napisał(a):a był nawet United nie daleko jak odchodził ze "świętych", ale jak to united, zakupimy pewno tego zawodnika 3 razy drożej niż dało Spurs, jak nie lepiej...
Myślę, że nie chciał przechodzić do United, bo wtedy był jeszcze Heinze u nas i perspektywa walki z takimi piłkarzami jak Gabriel Heinze, czy Evra przerażała go. Wybrał Tottenham, gdzie aż tak zażartej walki nie ma...
12-02-2008 22:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #47
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Boobic napisał(a):Myślę, że nie chciał przechodzić do United, bo wtedy był jeszcze Heinze u nas i perspektywa walki z takimi piłkarzami jak Gabriel Heinze, czy Evra przerażała go. Wybrał Tottenham, gdzie aż tak zażartej walki nie ma...

Oj nie jestem do końca pewny kto szybciej przeszedł, Gabi do Realu czy Bale do Spurs, dodatkowo Heinze się w dupie poprzewracało już przed meczem z Villareal złożył orzeczenie że albo dostaje podwyżkę albo odchodzi z United, 2 dni później miał poważną kontuzję...

Wiesz zawsze można było zawodniak wypożyczyć, bądź sprzedać kogoś, widocznie albo wybrał Spurs - i myślę że sam to potwierdził, ale ręki odciąć sobie nie dam, bądź jak napisałeś przestraszył się, ale trzeba stawiać przed sobą cele.

LO jeszcze wygląda, Evra, Silvestre, O'Shea...
12-02-2008 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Boobic Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Czaplak napisał(a):O'Shea
Widząc to nazwisko nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Niby lojalny, niby nie prosi się o grę, niby strzeli czasem coś... ale to nie jest piłkarz na miarę United. Coś w stylu Quintona Fortune... Nie dodawałem go przy nazwiskach wymienionych przeze mnie w tym temacie tylko dlatego, że każda drużyna potrzebuje takiego piłkarza jak John. Poza tym jakie takie doświadczenie już ma...
12-02-2008 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #49
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Boobic napisał(a):O'Shea

Widząc to nazwisko nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Niby lojalny, niby nie prosi się o grę, niby strzeli czasem coś... ale to nie jest piłkarz na miarę United. Coś w stylu Quintona Fortune... Nie dodawałem go przy nazwiskach wymienionych przeze mnie w tym temacie tylko dlatego, że każda drużyna potrzebuje takiego piłkarza jak John. Poza tym jakie takie doświadczenie już ma...
A ja się nie zgodzę. O'shea to jest zmiennik na miarę United. Odchodząc od tego, że potrafi zagrać wszędzie i w takim realu mają pięciu rezerwowych w kadrze zamiast my jednego. Do tego jak na wysokiego obrońce posiada niezłą technikę- patrząc na takiego Browna płakać się chce.
Ostatnio fakt- irlandczyk w średniej formie, ale nawet raz nie pomyślałem, że nie jest przydatny. Nie narzeka na ławkę, wprowadza niezłą atmosfere w drużynie, a gdy wejdzie wywiązuje się z każdego zadania jak najbardziej solidnie. Doświadczenie też już ma odpowiednie. I przede wszystkim co u niego zauważyłem. Jest tylko kilku piłkarzy w United, którzy nigdy nie spalają się w ważnych spotkaniach. Taki naturalny luz i spokój. Na ławkę bezcenny Wink


Fan United od 1992 roku
13-02-2008 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
diabeł1878 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #50
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Uważam, że odejść powinien Wes Brown. Jeżeli uważa, że United mu za mało płaci to nich się zastanowi, dlaczego.
Nie jest taką gwiazdą jak Ronaldo czy Rooney żeby zarabiać tyle, co oni.
Poza tym to nie jest najważniejsze. Ważne jest to czy zależy mu na pieniądzach czy na trofeach.
Jak zależy mu tylko na pieniądzach to niech idzie do tego, Newcastle.
26-02-2008 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #51
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Dokładnie tak, niech Brown sobie odchodzi jak uważa się za WIELKĄ gwiazdę. Skoro nie chce podpisać kontraktu przez już długi czas to dowidzenia panie Wes. Niech nie myśli że Alex zaproponuje mu kontrakt z tygodniówką 130 tysięcy funtów, bo to jest śmieszne Smile
26-02-2008 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtas666 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Van Der Sar.. Może to i dobry bramkarz może doświadczony... ale szczerze mówiąc jakoś mi tu nie pasuje Big Grin . Pewnie zaraz zostanę spacyfikowany argumentami że to śmieszne Tongue ale trudno Big Grin swe zdanie mam Smile
08-03-2008 08:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #53
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
VDS to najlepszy bramkarz od czasów Peter'a, jak skończy karierę to znowu będzie karuzela. Na szczęście SAF nie mysli w kategoriach "on mi tu jakoś nie pasuje". Jak nie masz argumentów to trudno Twoja opinię nazwać "zdaniem"/

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
08-03-2008 09:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Cytat:Van Der Sar.. Może to i dobry bramkarz może doświadczony... ale szczerze mówiąc jakoś mi tu nie pasuje Big Grin . Pewnie zaraz zostanę spacyfikowany argumentami że to śmieszne Tongue ale trudno Big Grin swe zdanie mam Smile
Pewnie że to śmieszne, kto nas ratował wiele razy z opresji jak nie Edwin ? Został sprowadzony za niedużą kwotę, bdb. transfer.
Może lepiej niech go sprzedadzą i niech gra Tomek, tak :?: Tongue
08-03-2008 09:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #55
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Wojtas666 napisał(a):Van Der Sar.. Może to i dobry bramkarz może doświadczony... ale szczerze mówiąc jakoś mi tu nie pasuje . Pewnie zaraz zostanę spacyfikowany argumentami że to śmieszne ale trudno swe zdanie mam

Może doświadczony? Facet gra prawie 20 lat, wiec wydaje mi się, że jakieś doświadczenia ma. :roll: W reprezentacji Holandii szczególnie. I może dobry? Zgadzam się w kolegami wyżej, VDS jest świetnym bramkarzem. I jakbyś chciał nas przekonać, że powinien odejsć, ewentualnie porozmawiać na ten temat, to sypnij paroma poważnymi argumentami, a nie "jakoś mi tu nie pasuje". Bo co ci nie pasuje? Nie rozumiem twojego toku myslenia. To jest śmieszne, masz rację. Dobrze by było jakbyś to "swe zdanie" potrafił potwierdzić. Jestem ciekawa.

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
08-03-2008 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #56
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Wojtas666 napisał(a):Van Der Sar.. Może to i dobry bramkarz może doświadczony... ale szczerze mówiąc jakoś mi tu nie pasuje Big Grin . Pewnie zaraz zostanę spacyfikowany argumentami że to śmieszne Tongue ale trudno Big Grin swe zdanie mam Smile
No zostałeś spacyfikowany. Ale oczywiście teraz czekamy na twoje argumenty. Kto wie, może nas przekonasz...


Fan United od 1992 roku
08-03-2008 10:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mószka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #57
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Znając życie koleś po prostu chce, żeby to tylko i wyłącznie Tomek stał na bramce. Oczywiście, że wiele osób by tak chciało, ale jednak liczą się umiejętności. A nie umniejszając oczywiście zasług Kuszczaka, Van Der Sar jest jednak lepszy.

Kolega co to napisał, to chyba jakiś straszny patriota Big Grin
08-03-2008 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #58
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Nie ma o czym dyskutować, bez żadnych wątpliwości można zaliczyć Edka do światowej czołówki golkiperów. Poza tym Wojtas nie napisał nic o Kuszczaku, skąd wiecie, może chciałby bramkarza Schalke albo Fostera Wink

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
08-03-2008 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dEVJE Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #59
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
VDS od lat prezentuje najwyzszy poziom. Czy to w Ajaxie, Fulham, Manchesterze - wszędzie niezawodny i chwalony. Moim zdaniem powinien odejść Saha. Taki trochę, ze tak określę "Woodgejtowaty". Ciągle kontuzjowany, a jak pogra parę meczów to i tak kiepsko z jego skutecznością. Nawet nie trzeba nikogo sprowadzać w jego miejsce. Walbeck, Fangzhou, a na pozwolenie na pracę czeka jeszcze Manucho. Myślę, ze Louis odejdzie właśnie wtedy, gdy Manucho dostanie to pozwolenie.
08-03-2008 21:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtas666 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #60
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
A właśnie nie Big Grin chciał bym aby Tomasz Kuszczak stał na bramce Manchesteru. Według mnie VDS się starzeje i przydało by się pomyśleć o kimś nowym nie mówię żeby zastąpić go tak od razu ale na zmianę. VDS jest dobry nie zaprzeczam Tongue żeby nie było Smile
08-03-2008 22:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości