Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy i porady komputerowe
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Problemy i porady komputerowe
Masz jakiś problem? Komputer ci nawala?

Napisz o tym tutaj, a my - społeczność forum postaramy się odpowiedzieć ci i pomóc.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
28-01-2008 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Problemy komputerowe
Mnie ciekawi, czy jeśli ktoś jest ze mną w tej samej sieci [wiecie, osiedlowej], może 'dokopać' się do zawartości mojego komputera...?

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
29-01-2008 14:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #3
Re: Problemy komputerowe
Futbolowa napisał(a):Mnie ciekawi, czy jeśli ktoś jest ze mną w tej samej sieci [wiecie, osiedlowej], może 'dokopać' się do zawartości mojego komputera...?

Może i to bardzo łatwo Big Grin -> http://radziu.jogger.pl/2006/02/03/bezt ... ternautow/ - niestety obrazki gdzieś mi wcięło. W każdym razie w ustawieniach sieci trzeba wyłączyć udostępnianie plików i drukarek + zainstalować firewall. To powinno wystarczyć.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
29-01-2008 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Problemy komputerowe
Ja mam ostatnio prblem tego typu. Kolega przyniósł do mnie pada, właczamy Fife i wszystko zacina, wyłaczam grę a tu awaryjny niebieski ekran i napis, że proces został przerwany aby nie uszkodzić komputera. Jest coś napisane o ostatnich strerownikach ale nic ostatnio nowego nie instalowałem. Najgorsze jest to, że po restarcie i odłączeniu pada, problem nadal występuje w każdej grze. Czy ktoś wie o co chodzi? Proszę o odp., naprawdę nie chce robić formata :roll:

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
04-03-2008 18:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Problemy komputerowe
niebieski ekran śmierci? co wywołuje błąd ...

Mi np. padał MTW2 , błąd w cmuda.sys . okazało się że nowe stery do muzyki są niedopracowane, musiałem przestawić się na inne o dwa lata starsze.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
04-03-2008 18:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #6
Re: Problemy komputerowe
pablo napisał(a):Najgorsze jest to, że po restarcie i odłączeniu pada, problem nadal występuje w każdej grze. Czy ktoś wie o co chodzi? Proszę o odp., naprawdę nie chce robić formata :roll:
Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o sterownik. Jak będziesz miał taki ekran śmierci to spisz dokładnie kod błędu + plik w jakim błąd wyskoczył. Wpisz to potem w google i założę się wyskoczy kilka tysięcy stron z rozwiązaniem problemu oraz następne setki tysięcy komentarzy ludzi na to narzekających Tongue

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
04-03-2008 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Problemy komputerowe
dzięki poszperałem w necie i znalazłem, że chodzi o kartę dźwiękową ;D teraz ściągam już sterowniki, jutro napisze czy działa wszystko ok ;D teraz mecz nie będę się tym zajmował Tongue

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
04-03-2008 19:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Problemy komputerowe
No i niestety, trzeba mieć Vistę na ten sterownik ;/
Wyskakuje mi coś takiego:
STOP: 0x00000076 (0x00000000, 0x80FD2020, 0x00000001, 0x00000000)
Może ktoś miał podobny problem i wie jak to najłatwiej rozwiązać Wink

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
05-03-2008 15:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Problemy komputerowe
http://peb.pl/sprz-t/251353-b-ad-stopu-0...omocy.html

Z bogiem.
05-03-2008 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Problemy komputerowe
Myślisz, że nie umiem w googlach poszukać? Właśnie to mi nie działą i pytam się czy ktoś ma inne sposoby na ten problem.

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
05-03-2008 15:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #11
Re: Problemy komputerowe
pablo napisał(a):Myślisz, że nie umiem w googlach poszukać? Właśnie to mi nie działą i pytam się czy ktoś ma inne sposoby na ten problem.

Podaj model karty dźwiękowej (producenta też), rozumiem że masz Vistę, a to już trochę źle rokuje biorąc pod uwagę problemy tego systemu ze sterownikami. W każdym razie podaj te dane ;-) może wtedy będzie łatwiej rozwiązać ten problem.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
05-03-2008 17:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Problemy komputerowe
Właśnie nie mam Visty, dlatego nie mogłem tamtego zainstalować ;/

Karta graficzna: RADEAON 9200 Series

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
05-03-2008 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #13
Re: Problemy komputerowe
pablo napisał(a):Właśnie nie mam Visty, dlatego nie mogłem tamtego zainstalować ;/

Karta graficzna: RADEAON 9200 Series

Hmm no znalazłem tylko jedne stery sprzed 2 lat :| -> http://ati.amd.com/support/drivers/xp/r ... 00-xp.html

W każdym razie (o ile tego nie robiłeś) spróbuj usunąć w cholerę wszystkie stery, które masz z ATI i spróbuj zainstalować te stery które podesłałem.

Nie wykluczone, że karta się piertentegowuje z powodu gry... 9200 ma już swoje lata i może czegoś tam nie obsługiwać czy coś. Ogólnie to radzę wywalić wszystkie stare sterowniki i zainstaluj nowe ;-) może to pomoże.

Choć z własnego doświadczenia wiem, że czasami może się przypiec na karcie (sam tak miałem Big Grin)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
05-03-2008 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #14
Re: Problemy komputerowe
Witam. Mały problem - skasowałem kosz :| po prostu pomyliłem się i zamiast "Opróżnij" wybrałem "Usuń". Na razie mam na pulpicie skrót, ale chce oryginał, da się odzyskać ; D ? Aha, odrazu bez na mysłu wlazłem w esporowanie pulpitu i opróżniłem kosz :|

Form Is Temporary, Class Is Permanent
16-03-2008 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #15
Re: Problemy komputerowe
Viking napisał(a):Witam. Mały problem - skasowałem kosz :| po prostu pomyliłem się i zamiast "Opróżnij" wybrałem "Usuń". Na razie mam na pulpicie skrót, ale chce oryginał, da się odzyskać ; D ? Aha, odrazu bez na mysłu wlazłem w esporowanie pulpitu i opróżniłem kosz :|

Wejdź we właściwości pulpitu, w jednej z zakładek można wybrać jakie ikonki mają być na puplipicie (mój komputer, kosz etc) tam będziesz mógł przywrócić sobie kosz :-)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
16-03-2008 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości