Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkania kibiców
leslav MUSC PL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Spotkania kibiców-WROCŁAW
UWAGA fani UNITED z Dolnego Sląska!
Ekipa wyjazdowa Man UNITED pod patronatem Stowarzyszenia MUSC PL, na wzor spotkan w Katowicach i Trójmieście proponuje spotkania we WROCŁAWIU na wspólnym ogladaniu meczy UNITED! Najwyższy czas byśmy wspólnie mogli oglądać mecze UNITED, a nie osobno jak to było do tej pory.
Spotkania takie sa jednym z głównych celów jakie ma w statucie postawione stowarzyszenie MUSC PL.
Pierwsza okazja do spotkania bedzie mecz z Chelsea Londyn (21 września) , a wszytskie chętne osoby prosimiy o kontakt na Priv.
Miejsce spotkań i wszystkie szczegółowe informacje będą podawane tylko w prywatnych wiadomościach.
Czekamy na wszystkich chętnych

"Dolnoślązacy MUSC PL: Dolnoślązacy MUSC PL: Domin, EricRyan, Leslav, Majkel, Osaa, Roo, Solo, Viki. "


Oczywiscie jakby ktos mial watpliwosci spotkania sa nie tylko dla czlankow MUSC ale dla WSZYTSKICH, a przez takie cos mamy nadzieje ze wiekszosc przekona sie do stowarzyszenia, gdzie naprawde panuje wspaniala atmosfera



UWS
19-09-2008 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Spotkania kibiców
tak sobie czytam i czytam te wasze posty i ... nic nie widze dla mazur ;/ zastanawialem sie zeby wstapic do tego MUSC ale chyba nie ma najmniejszego sensu bo generalnie ja jestem z Gizycka a gdzie sa katowice?? bardzo daleko ode mnie. wogole takie stowarzyszenie jak MUSC powinno znajdowac sie w wawie tak zeby kazdy mial blisko ( w miare blisko ). wogole powiedzcie co myslice np o spotkaniu weekendowym. ktos oragnizuje mijsce. wlacana jest zaliczka za noclego no i zabawa przez caly weekend. gra w pilke. (troche alkoholu (proponuje wprowadzic poprawki do slowa "troche" Tongue) ) no i oczywiscie zeby takie spotaknie zbiegalo sie z weekendowym meczem Manchester United najlepiej z jakims szlagierem. to mogloby byc dobre. co wy na to??

---
21-09-2008 11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #33
Re: Spotkania kibiców
ryba napisał(a):wogole takie stowarzyszenie jak MUSC powinno znajdowac sie w wawie tak zeby kazdy mial blisko ( w miare blisko )
Przecież same zloty z ramach stowarzyszenia będą organizowane w różnych częściach kraju. Ludzie są z całej w Polski i spotykają się co weekend w pubach, oglądają mecze w całym kraju. Przecież nikt nie mówi, że tylko w Katowicach musi być takie spotkanie.
W przyszłym roku chyba ogólnopolski zlot ma być nad morzem, więc już będziesz miał bliżej.


Fan United od 1992 roku
21-09-2008 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Spotkania kibiców
hm. ok. zapisze sie i zobaczymy jak sie sprway potacza Wink GLORY GLORY MANUTD !! Smile

---
21-09-2008 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
leslav MUSC PL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Spotkania kibiców
No i pierwsze spotkanie we Wrocławiu za Nami.
Frekwencja bez rewelacji, bo było Nas 8 osób: EricRyan, Leslav, Majkel, Roo, Viki, Pier z bratem (z manutd.pl), oraz "niezrzeszony" do tej pory Maciek z Wrocławia. Jednak jak na pierwsze spotkanie było bardzo sympatycznie i mam nadzieje ze jest to dobry prognostyk przed kolejnymi spotkaniami. Lokal w którym oglądaliśmy mecz jest okej, jednak trzeba sie rozglądnąć za innym w którym będziemy mogli spotkać więcej fanów UNITED z Wrocławia którzy nie udzielają się w necie.
Dziękuje wszystkim za przybycie na to pierwsze jakże ważne spotkanie i teraz od Nas zależy w jakiej ilości bedziemy oglądali kolejne mecz w stolicy Dolnego Sląska. Trzeba zacząć działać żeby było Nas w przyszłości coraz więcej!


Dwie fotki ze spotkania które zrobiliśmy po meczu:
http://img300.imageshack.us/my.php?imag ... 986mn0.jpg
http://img253.imageshack.us/my.php?imag ... 987dw6.jpg



Spotkanie udane wg mnie w 100%, nie ma co przejmowac sie jak narzie tak mala ferkfencja, bo to nasz debiud we Wrocku, pamietajcie Rzym nie odrazu zbudowano. Teraz na Bolton niestety nie uda nam sie zebrac, na co zlozylo sie kilka niezaleznych od nas czynnikow.

A nastepne spotkanie 4 pazdziernika na meczu z Blackburn wiec chetnych prosze o kontakt


UWS


EDIT na poprawienie linkow do fotek Big Grin
26-09-2008 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pier Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Spotkania kibiców
Naprawdę super się ogląda mecz UNITED w gronie innych fanów! Na pierwszym spotkaniu było super. Przed spotkaniem nie znałem żadnej osoby która miała być na meczu, ale nie ma sie czego bac. Jak jesteście z Wrocka, lub okolic piszcie do Erica lub Leslava i wbijajcie!
03-10-2008 20:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
leslav MUSC PL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Spotkania kibiców
No dokladnie Pier moze w koncu uda nam sie zbudowac cos na miare spotkan w Katowicach Smile



Nadal czekamy na chetnych, nie ma nic lepszego niz obejrzec mecz wspolnie w gronie kibicow UNITED. Dosc macie chyba juz tych Sopcastow, dlatego organizujemy spotkania we Wrocku. Po pierwszym spotkaniu macie potwierdzenie ze jest swietna atmosfera. Wiec piszcie na Priva a wszystkiego sie dowiecie


UWS
03-10-2008 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Spotkania kibiców
Leslav napisz jak tam na 2 sptkaniu we Wrocku. ja niestety nie mogłem być z różnych powodów, nawet meczu nie oglądałem. niestety. Sprawy Rodzinne.
pozdro.

we're FC United - we're going up
04-10-2008 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Spotkania kibiców
Drugie spotkanie we Wrocławiu za Nami.
Tym razem w składzie: EricRyan, Domin, Leslav, Majkel, Viki, Pier z bratem (nie pamiętam imienia), Maciek, oraz nowe osoby w postaci NiLok'a i Jajo (była z nimi jedna kobietka sorry ale nie kojarzę jak ma na imię i z kim przybyła) z forum MUFC, oraz Michał z forum DP. Super że do Nas dołączyliście!
Nasze "wrocławskie grono powieksza się" co bardzo cieszy ale nie możemy spocząć na laurach i szukać kolejne osoby które z chęcią będą spotykały się na wspólnym ogladaniu meczy UNITED!

Pozdro
05-10-2008 07:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
leslav MUSC PL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Spotkania kibiców
No jak na drugie spotkanie to uznaje za sukses nasza frekfencje skoro bylo nas wiecej niz ostatnio Smile Doszly nowe osoby w postaci Michala, Jaja i Nila i mam nadzieje ze bedzie nasz jeszcze troche. Biorac pod uwage brak jeszcze 3 osob pewnych(brat Piera, sam nie pamietam jak ma na imie zostanie mu juz ksywa Brat Big Grin, roo i osaa) widze w dosc barwnych kolorach przyszlosc ekipy z DolnegoSlaska Smile

Nastepne spotkanie z WBA 18 o 18.30 oczywiscie jezeli bedzie transmisja na C+

UNITED!
05-10-2008 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #41
Re: Spotkania kibiców
No a wczoraj (sobota 11.10.2008) było malutkie spotkanie krakowskich fanów United xD. Widziałem Sebosa, a Wy nie :-)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
12-10-2008 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #42
Re: Spotkania kibiców
radzio napisał(a):No a wczoraj (sobota 11.10.2008) było malutkie spotkanie krakowskich fanów United xD. Widziałem Sebosa, a Wy nie
Haha bardzo malutkie
Choć Radzio nawet wtedy nie rozstawał się z laptopem Big Grin


Fan United od 1992 roku
12-10-2008 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #43
Re: Spotkania kibiców
Tak sobie spojrzałem na mapę i patrzę, że Kula i Wróg Arsenalu mieszkają w Warszawie ;] Mamy tutaj swoją ekipę z którą chodzimy na mecze zarówno LM jak i Premiership tak więc jeśli bylibyście zainteresowanie to piszcie na PW tudzież gg ;] Nie tyczy to się tylko Tych dwóch w/w być może ktoś nie zaznaczył się na mapce a jest z Warszawy - również gorąco zapraszam! W galerii forumowej macie zdjęcia z spotkań. Zazwyczaj jest co najmniej 15-20 osób, czasami więcej a na takim finale LM w zeszłym roku czy też ostatnim meczu z Wigan to było z 50 myślę ;] Naprawdę fajna grupa osób, najważniejsze, że United! Z tego forum to już Wakaru, Zdzichu, Anirin chodzą ze mną na mecze tak więc do nich też możecie się zwrócić o pomoc ;]
12-10-2008 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Spotkania kibiców
gdzie chodzicie? bo ja mam swoją ekipę Smile trochę poza kręgiem United ale chodzą ze mną Smile

Może rozminelismy się w Champions, jak było 7:1 z Roma lub na meczach z AC Milan ?

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
13-10-2008 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
leslav MUSC PL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Spotkania kibiców
No ta mapa swietny pomysl w koncu widze ze jest nas na DolnymSlasku coraz wiecej


radzio--> a te avatary to ty ustawiles czlonkom MUSC bo ja sam nic nie dawalem. Jezeli tak to juz wiem czemu masz VIPa Big Grin Wielkie dzieki jezeli to ty Smile
13-10-2008 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości