Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Religie, Kościół, Bóg
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Religie, Kościół, Bóg
Co w wielu przypadkach kończy się na tym, że rodziców ni chuja nie przekonasz.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
10-05-2011 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #32
Re: Religie, Kościół, Bóg
CyberMU napisał(a):
panopticum napisał(a):Dlaczego?

Ponieważ równie dobrze mógł powiedzieć tacie, mamie czy komukolwiek z rodziny, że po prostu nie ma ochoty na przebywanie w kościele, gdyż mu się okropnie nudzi.

A mamusia wtedy odpowiedziałaby mu, że dobrze zostań nie musisz być na komunii braciszka skoro byś tam się po prostu nudził.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-05-2011 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #33
Re: Religie, Kościół, Bóg
Wiesz, czasami trzeba brać pod uwagę innych.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
10-05-2011 16:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #34
Re: Religie, Kościół, Bóg
Co dla mnie nie zmienia faktu, że chujowe i nie na miejscu jest chwalenie się swoimi pomysłami, które są tak na prawdę z dupy i do dupy. Tym bardziej, że nie którzy mogli poczuć się urażeni takim czymś.
Księża są jacy są.

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
10-05-2011 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Religie, Kościół, Bóg
A tak w ogóle to wy to wzięliście na serio :o :plask: ? Przeca tamten post miał wydźwięk raczej żartobliwy. I kurwa nie pierdolcie, że wam się czasami nie nudzi w kościele i nie macie wtedy równie głupich pomysłów...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
10-05-2011 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #36
Re: Religie, Kościół, Bóg
EsDe napisał(a):A tak w ogóle to wy to wzięliście na serio :o :plask: ? Przeca tamten post miał wydźwięk raczej żartobliwy. I kurwa nie pierdolcie, że wam się czasami nie nudzi w kościele i nie macie wtedy równie głupich pomysłów...


A gdyby nie, to co wtedy...unbelievable!? :o

A nawet jeśli się komuś nudzi- bo czasem może być to średnio zależne od danej osoby (choć w większości przypadków jest), to nie powód, żeby rozmyślać o takich głupotach, a potem publikować w formie żartu, czy diabli wiedzą czego. Bo nie po to się chodzi do Kościoła, żeby patrzeć na zegarek, no chyba, że ma się jakieś 10-11 lat...ale w innym wypadku, to średnio widzę sens. Chociaż w sumie jak Was rodzice zmuszają, to i tak robią Wam niezłą przysługę i chociaż sami mają spokojne sumienie, a co Wy z tym zrobicie, to już rzeczywiście nie ich sprawa :|

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
10-05-2011 18:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #37
Re: Religie, Kościół, Bóg
EsDe napisał(a):A tak w ogóle to wy to wzięliście na serio :o :plask: ? Przeca tamten post miał wydźwięk raczej żartobliwy. I kurwa nie pierdolcie, że wam się czasami nie nudzi w kościele i nie macie wtedy równie głupich pomysłów...

Po pierwsze, aby coś było żartobliwe musi wywołać choć nieśmiały umieszek na twarzy.

Po drugie, mamy głupie pomysły, ale jako, że one są głupie to się nie dzielimy nimi z Wami.

Po trzecie, koniec OT.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-05-2011 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #38
Re: Religie, Kościół, Bóg
RedLucas napisał(a):
CyberMU napisał(a):Ponieważ równie dobrze mógł powiedzieć tacie, mamie czy komukolwiek z rodziny, że po prostu nie ma ochoty na przebywanie w kościele, gdyż mu się okropnie nudzi.

A mamusia wtedy odpowiedziałaby mu, że dobrze zostań nie musisz być na komunii braciszka skoro byś tam się po prostu nudził.
Skoro nie chodzisz do Kościoła, to jednorazowe poświęcenie godziny czy półtorej, już nawet nie Bogu, tylko bratu czy siostrze to chyba nie jakiś ogromny problem? Chyba nie jest tak ciężko postać czy posiedzieć przez tyle czasu w milczeniu?



Mój Blog: Pod presją czasu
10-05-2011 18:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #39
Re: Religie, Kościół, Bóg
RedLucas napisał(a):Po trzecie, koniec OT.

Sorry, że nie na temat, ale straszysz ludzi Red...myślałem, że się Old Trafford zawaliło, czy je likwidują. Dopiero po chwili zakapowałem, jaki to skrót

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
10-05-2011 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #40
Re: Religie, Kościół, Bóg
Foster napisał(a):
RedLucas napisał(a):
CyberMU napisał(a):Ponieważ równie dobrze mógł powiedzieć tacie, mamie czy komukolwiek z rodziny, że po prostu nie ma ochoty na przebywanie w kościele, gdyż mu się okropnie nudzi.

A mamusia wtedy odpowiedziałaby mu, że dobrze zostań nie musisz być na komunii braciszka skoro byś tam się po prostu nudził.
Skoro nie chodzisz do Kościoła, to jednorazowe poświęcenie godziny czy półtorej, już nawet nie Bogu, tylko bratu czy siostrze to chyba nie jakiś ogromny problem? Chyba nie jest tak ciężko postać czy posiedzieć przez tyle czasu w milczeniu?

To była ironia misiek Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-05-2011 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #41
Re: Religie, Kościół, Bóg
RedLucas napisał(a):To była ironia misiek Wink
W sumie bez znaczenia, bo i tak coś w tym tylu chciałem napisać.



Mój Blog: Pod presją czasu
10-05-2011 18:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #42
Re: Religie, Kościół, Bóg
Ja tam w kościele nudziłem się może jako siedmiolatek. W sumie, potem stałem się ministrantem, więc bliżej ołtarza też łatwiej się skupić. W każdym razie, teraz mam problemy z koncentracją wyłącznie wówczas, gdy mam coś do zrobienia na szybko po mszy i nie zdążyłem się jeszcze przed nią wyciszyć.

Jak ktoś się notorycznie nudzi w kościele, to po cholerę tam idzie? Albo jest wierzący, chodzisz do kościoła choć ten raz w tygodniu i w pełni przeżywasz Eucharystię, albo jesteś niewierzący, koniec, kropka. Skoro takie coś jest napisane w Ewangelii, jeśli uważa, że gadam bzdury, nie zgadza się z Ewangelią. Tym samym, odrzuca częściowo Słowo Boże, a więc odrzuca niejako też Boga. Zaznaczam notorycznie, bo czasem zdarza się, że np. kazanie jest nudne, albo długo trwa komunia. Nie występuje to (chociaż w sumie ki wie, bo w mojej parafii przeciętnie na mszy jest około 1000 osób, to może być mało) jednak dość często.

Poza tym, post lol_face był niezwykle głupi - o takich pomysłach boję się nawet myśleć w obawie przed zlasowaniem mózgu, a co dopiero pisać o tym w miejscu, gdzie może to przeczytać przynajmniej sto (a może nawet z tysiąc) użytkowników.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
10-05-2011 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #43
Re: Religie, Kościół, Bóg
panopticum napisał(a):Dlaczego?

Bo przyjmując zaproszenie do kogoś, akceptując tym samym warunki, na których się to zaproszenie przyjmuje mimo, że nie jest do końca po drodze, nie wypada opierdzielać na boku, jak to było do dupy, jeśli się od początku wiedziało, że tak będzie.

Gdzie jest Groszek?
10-05-2011 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #44
RE: Religie, Kościół, Bóg
https://www.facebook.com/photo.php?v=111073322434623

Tolerancja, kurwa mać. Jak widzę, co się dzieje ostatnio, to wolę być homofobem.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
23-05-2013 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #45
RE: Religie, Kościół, Bóg
Tak, czarny muzułmański gej obciął łeb gościowi z powodu tolerancji. Ja pierdolę.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
23-05-2013 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości