Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze i najgorsze transfery klubu
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
Najgorszy to bezapelacyjnie Veron.
Ogólnie nie było duzo tych 'złych' transferów w naszym klubie, zazwyczaj nie szastalismy kasą nieudaczników.
Tych lepszych jest o wiele więcej; Rud, Keano, Cantona, Rooney, Ronaldo...
Prawie każdy 'Wielki' z histori klubu to była świetna inwestycja...
Najlepszym 'transferem' (no powiedzmy transferem) Było zatrudnienie Fergusona, dlaczego to chyba logiczneWink

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
05-04-2008 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shaman Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
Cytat:Najgorszy to bezapelacyjnie Veron.

Zgadzam się że był nietrafiony, lecz nie był najgorszy...
Jeżeli spojrzymy w karty historii to znajdziemy tam "gorsze", a nie chce pisać tych nazwisk kolejny raz w tym temacie i ich powtarzać po poprzednikach...
09-05-2008 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
Dziwne też, że nikt z was nie wspomina o Steve Bruce i Garym Pallisterze. Przecież to od nich zaczęła sie zmiana stylu United. To dzięki nim United przestało tracić bramki. Ich wkład w przerwanie dominacji LFC jest ogromny.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
09-05-2008 13:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
pawlo napisał(a):Dziwne też, że nikt z was nie wspomina o Steve Bruce i Garym Pallisterze. Przecież to od nich zaczęła sie zmiana stylu United. To dzięki nim United przestało tracić bramki. Ich wkład w przerwanie dominacji LFC jest ogromny.

Nie każdy zna dobrze tamte czasy bądź nieuważnie czytał "Legendy" Vtg na Redlogu.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
09-05-2008 17:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
No ja miałem może ze trzy lata wtedy, jak również tekstów vtg nie czytałem (sorry). Mimo wszystko wiem, bo co jak co, ale takich zawodników się nie pomija.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
10-05-2008 00:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
shaman napisał(a):
Cytat:Najgorszy to bezapelacyjnie Veron.

Zgadzam się że był nietrafiony, lecz nie był najgorszy...
Jeżeli spojrzymy w karty historii to znajdziemy tam "gorsze", a nie chce pisać tych nazwisk kolejny raz w tym temacie i ich powtarzać po poprzednikach...

Nie zgodze się do końca. Argentyńczyk owszem nie spisywał się najlepiej, ale najgorszy na pewno nie był. W sezonie 2001/2002 owszem grał bardzo słabo, jednak w 2002/2003 prezentował się już całkiem całkiem. Jedno jest pewne, nie był wart tak dużych pieniędzy jakie Ferguson na niego przeznaczył.
14-05-2008 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
Był wart, tylko nie umiał się dostosować do PL. Przecież w CL grał bardzo dobrze.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
15-05-2008 00:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
pawlo napisał(a):Był wart, tylko nie umiał się dostosować do PL. Przecież w CL grał bardzo dobrze.

No tak, ale to nie zmienia faktu że pieniądze wydane na niego zostały wyrzucone w błoto
15-05-2008 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
Przyszedł za 28 m F i odszedł za 15 m F.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
15-05-2008 15:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hadaszyszek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
Niektórzy mówią, że transfer Bułgara był nie na miejscu i jest jedną z większych klap Manchester United tego sezonu. Tylko, że oni już nie zwracają uwagę na to, że Berba idealnie wpasował się w taktykę Fergusona, ma nieziemską technikę, super podania, silny strzał... ale nie biega, to klapą jest. OK, zgodzę się, że o jakieś 5-10mln funtów z tym transferem przesadziliśmy (30.75mln? Mój ty Boże... Berbatov nawet mając nieziemską formę nie jest tyle wart), ale gość nam się przyda. Myślę, że większość się już do niego przekonała po paru meczach, gdzie ratował nam tyłek. A jak się zaaklimatyzuje, to będzie wymiatał w przodzie, oj będzie Big Grin ...
17-01-2009 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #41
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
No akurat Berbatowa nie ma co jeszcze zaliczać do udanych/nieudanych. Jest dopiero od pół roku w drużynie. I moim zdaniem, chociaż jakiegoś superszału nie robi, to swoje gra.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
17-01-2009 23:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dioniMU Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
Dla mnie najbardziej nieudany transfer to ten z roku 2003 w postaci Jose Klebersona, który zupełnie nie sprawdził się w United. Potem grał jeszcze dwa sezony w Besiktasie, a obecnie we Flamenco.
18-01-2009 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hadaszyszek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
Dla mnie to Fanzugho. Widziałem go bodaj w koszulce United tylko dwa razy... owszem, nawet fajnie popylał, ale to o wiele za mało. Chyba w ogóle trzy razy grał w United, więc kompletny niewypał. Ale cóż, dużo zarobiliśmy na sprzedaży koszulek u Chińczyków Big Grin Najlepsze, to oczywiście te najdroższe, ale mieliśmy młode gwiazdy Smile Giggs, Rooney, Ferdinand czy ten nieszczęscny już Ronaldo.

Fergie ma nosa do transferów i to mu trzeba oddać Wink
18-01-2009 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #44
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
Eeee? Niby czemu "nieszczęsny"?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
18-01-2009 13:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
Mimo wszystko nie wiadomo, jak z tąjego przyszłością.

A czemu wy ciągle mówicie o niewypałach (w których zabrakło mi Forlana, który mógł wielokrotnie pokazać co potrafi, czego nie może powiedzieć Rossi).

Ferguson dokonał też kilku naprawdę niezłyh (a nawet fantastycznych) transferów. I ja na pierwszym miejscu bym tu postawił RVN. Co prawda nie zarobiliśmy na nim finansowo, ale jeśli facet zdobył ponad 150 goli dla United w ciągu 5-ciu sezonów to trzeba przed nim pochylić nisko głowę. Tym zdecydowanie zwrócił się Holender. Aczkolwiek gra na jednego sępa z przodu do gustu mi nie przypadła xD

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
18-01-2009 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości