Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze i najgorsze transfery klubu
hadaszyszek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
Cytat:Eeee? Niby czemu "nieszczęsny"?
Błagam... pomyśl chwilkę i się zastanów, dlaczego tak napsiałem.
Psss... podpowiem. Chodzi o masę spamu w lecie na stronach o United Wink
18-01-2009 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #47
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
maju napisał(a):I ja na pierwszym miejscu bym tu postawił RVN.
no wiecie genialnych transferów było wiele, szczególnie patrząc za jakie grosze przychodzili do nas Cantona, Schmeichel, Solskjaer czy Irwin. Gdzie tam do nich Ruudowi Smile
Teraz się troszkę czasy zmieniły i nie za bardzo jest możliwość kupienia dobrego piłkarza za siatkę gruszek. I tu np najlepiej wyszło Fergusonowi z Ronaldo. 12 mln to suma nie powalająca jak na ostatnie nasze zakupy, a zwróciło się to z nawiązką. Zobaczcie ile sobie liczą za takiego Berbę, Teveza. A inne duże sumy typu Veron. Przestaliśmy szukać tanich perełek, zaczęliśmy wydawać na prawo i lewo.


Fan United od 1992 roku
18-01-2009 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
Ja mam trochę mniejszy staż ;p United kibicuję od 2000 roku z czego pierwsze 2 lata pamiętam, jakby przez mgłę ;] Dlatego podałem Ruuda Wink

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
18-01-2009 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #49
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
maju napisał(a):Dlatego podałem Ruuda
doskonale o tym wiedziałem, zresztą przecież można mieć swoje zdanie. Tak to ogólnie napisałem do wszystkich Wink


Fan United od 1992 roku
18-01-2009 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #50
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
co do tego Donga... to był to raczej tylko i wyłącznie zabieg marketingowy, chlopak nic nie pokazał a tak czy inaczej miliony Chińczyków odnotowały fakt, że jakiśtam chłopak z pola ryżowego reprezentuje barwy Manchesteru United i interes gadżeciarski sie kręcił, dodatkowo doszły Tourne itd

Właściwie wszystkie nieudane transfery zostały wymienione, ale ja chciałbym dorzucić tu nazwisko którego jeszcze nie było. Mianowicie chodzi mi o Naniego, który jeden na 10 meczów zagra na dobrym poziomie, reszta to głównie bezsensowna bieganina, która nic nie wnosi do gry United. Reasumując Nani to tylko i wyłącznie gorsza kopia Ronaldo, a za jednego jak i drugiego United dało prawie tyla samo pieniążka... choć jest w Manchesterze tylko dwa lata to już w tej chwili jest to dla mnie niewypał

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
10-04-2009 14:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #51
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
A ja będę bronić Portugalczyka. Fakt, ten sezon ma mocno średni, o ile nie słaby, ale w pierwszym sezonie jego gra mogła się podobać. Wtedy to radził sobie o niebo lepiej niż teraz i przez pewien moment wydawał mi się najlepszą alternatywą dla Giggsa. Nie mam pojęcia co się stało z nim w przerwie między sezonami, ale patrząc na jego grę ostatnio, a rok temu to mamy dwóch innych graczy. W tym sezonie jego dryblingi nie są już aż tak skuteczne, a strzały z dystansu jedynie drażnią, rok temu próbował dużo takich rozwiązań, a przynosiło to oczekiwany skutek o wiele częściej. Nani wciąż jest zawodnikiem rozwijającym się, ma 22 lata, a wieczne porównywania go do Ronaldo raczej nie wychodzą mu na dobre, wiąże się to pewnie z presją, bo trudno dorównać jego rodakowi. W związku z tym nie spisywałbym go na straty, poza ten sezon bardzo dobry ma Park, co ogranicza możliwość gry Naniemu w pierwszym składzie. Czy warto go sprzedawać? Szczerze, nie wiem.

Nie wiem czy w tym temacie wymieniono Liama Millera. Irlandczyka nie widziałem wiele razy w akcji, ale już w swoim debiucie zdążył mnie do siebie zniechęcić (był do bodajże mecz z Chelsea na SB, gdzie przegraliśmy 1-0 po trafieniu Gudjohnsena). W pierwszym składzie zaliczył jedynie dwadzieścia pare występów, zdobył 2 bramki i okazał się kolejną nieudaną próbą w poszukiwaniu następcy Keane'a.
11-04-2009 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
viroos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
Tomek91 napisał(a):Irlandczyka nie widziałem wiele razy w akcji, ale już w swoim debiucie zdążył mnie do siebie zniechęcić (był do bodajże mecz z Chelsea na SB, gdzie przegraliśmy 1-0 po trafieniu Gudjohnsena). W pierwszym składzie zaliczył jedynie dwadzieścia pare występów, zdobył 2 bramki

Debiut to był chyba z Dynamo Bukareszt Smile. Ogółem zaliczył 22 występy, a w pierwszym składzie dokładnie połowę tego, czyli 11. Ale trudno się nie zgodzić. Miller nie sprostał oczekiwaniom i żeśmy go chyba do Leeds oddali, a potem uciekł się ratować. :roll: Było jak było, obok DJ-a, Sebastiana i Klebersona wielki niewypał transferowy United.

Tomek91 napisał(a):W tym sezonie jego dryblingi nie są już aż tak skuteczne, a strzały z dystansu jedynie drażnią

Poza tym ma wiele niedokładnych podań. Jeżeli strzela bramki, to zazwyczaj one ratują mu ocenę w tym sezonie. Portugalczyk gra jak na razie słabo, lecz kto wie - może to spowodowane słynnym drugim sezonem Smile. Poczekałbym, zobaczył, popracował. Jeżeli nic się nie zmieni do zimy, to zacząłbym się zastanawiać kogo wciągnąć na jego miejsce.
13-04-2009 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Comanchero Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #53
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
W ostatnim numerze "Piłki Nożnej" ukazał się artykuł o najgorszych i najlepszych transferach Sir Alexa Fergusona. Może kogoś zaciekawi jak wybierali redaktorzy tego tygodnika.

Tak przedstawia się dziesiątka najbardziej trafionych transferów:
1. Eric Cantona
2. Peter Schmeichel
3. Roy Keane
4. Ryan Giggs
5. Denis Irwin
6. Cristiano Ronaldo
7. Ole Gunnar Solskjaer
8. Mark Hughes
9. Steve Bruce
10. Wayne Rooney

A teraz piątka najgorszych transferów:
1. Juan Sebastian Veron
2. Diego Forlan
3. Kleberson
4. Eric Djemba-Djemba
5. Massimo Taibi

Może dziwić obecność na liście najlepszych transferów Giggsa, ale redaktorzy wyżej wymienionego pisma uznali, że namówienie Ryana aby grał dla Czerwonych Diabłów zasługuje na wyróżnienie.
18-07-2009 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #54
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
Jeśli Giggs w ogóle znalazł się na takiej liście to nie widzę innego miejsca niż pierwsze dla niego.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
18-07-2009 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #55
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
E tam. W Piłce Nożnej zawsze pracowali najlepsi specjaliści, dlatego obie listy bardzo mi się podobają. Większych zastrzeżeń nie mam, zawsze kogoś można by było wstawić, a kogoś zdjąć z listy, pozamieniać kolejność, ale to już niewielkie subiektywne zmiany by były.


Fan United od 1992 roku
18-07-2009 22:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #56
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
No ogólnie też uważam, że lista jest całkiem niezła. Ale jeśli rozpatrywać Giggsa jako transfer to za darmo nabyliśmy faceta, który już 19 lat w znaczący sposób przyczynia się do sukcesów United. Dla mnie "transfer" nr1. Poza tym lista ok

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
18-07-2009 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #57
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
Tak btw. wcisnąłbym jeszcze Ruuda. I Beckhama (jak już Giggs jest)

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
18-07-2009 23:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #58
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
ja bym jednak dał Rooneya do pierwszej 5 najlepszych transferów, w końcu wciąż gra w United i póki co wszystko na to wskazuje, ze zakończy tu kariere a na pewno pogra jeszcze dla United dobrych pare lat. Myśle, że za kilka lat śmiało do tej 10 bedzie można dopisać nazwiska: Ferdinand, Evra, Van der Sar...

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
03-09-2009 12:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel16lp Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #59
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
A co myslicie o sprzedazy C. Ronaldo :?: Faktycznie pieniądze dla klubu ogromne , ale Valencia nigdy godnie go nie zastąpi... Smile Man Utd i tak spisuje sie wspaniale zarówno w Lidze jak i w LM ale uwazam ze Ronaldo był wielkim wzmocnieniem dla klubu...
24-12-2009 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #60
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
daniel16lp napisał(a):ale uwazam ze Ronaldo był wielkim wzmocnieniem dla klubu...
Czy ja wiem? Nie był zaś taki dobry.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
24-12-2009 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości