Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ashley Young
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #1
Ashley Young
18. ASHLEY YOUNG

Data urodzenia: 9 lipca 1985
Miejsce urodzenia: Stevenage, Anglia
Narodowość: Anglik
Pozycja: pomocnik
Wzrost: 175 cm

Poprzedni klub: Aston Villa
Debiut w MU: 7 sierpnia 2011 v Man City (N)

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2017 16:43 przez Intel.)
23-06-2011 14:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2
Re: Ashley Young
Trochę długo Ci to Adam zajęło, ale niech będzie Wink

Na nikogo tak nie czekałem od paru okienek, jak na tego pana. Czuję, że rozpierdoli system na OT, a ma ku temu zadatki. W końcu mamy dwa mega skrzydła, bo jednak Nani na lewym to nie to samo, a Park to nie człowiek, który sam pogna do przodu i rozstrzygnie losy meczu.

Do tego świetnie bite wolne i rożne. Kiedy dobrze były u nas dogrywane rożne, to ja już nie pamiętam. Czuję, że zawodnikami, którzy najbardziej na tym skorzystają będą Vidić i Smalling. No i teraz to człowiek już tak nie może się doczekać nowego sezonu, a tu jeszcze tyle czasu :/

Powodzenia Ashley Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
23-06-2011 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #3
Re: Ashley Young
[Obrazek: 2B6F27BB50684299AB034B3DFD95C6D6.ashx?h=...15,676,242]

Pięcioletni kontrakt Anglika i oby pierwsze mistrzostwo już z najbliższym sezonie :mrgreen:

Podoba mi się to okienko transferowe i gracze zasilający Man United. Wszystko wydaje się być przemyślane, aż miło.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
23-06-2011 14:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #4
Re: Ashley Young
Chciałoby się powiedzieć "wreszcie". Chyba żaden inny zawodnik nie był tak często tutaj wspominamy przez kilka kolejnych okienek transferowych jako ten, którego koniecznie chciałoby się widzieć w naszym zespole.

Cieszę się niezmiernie, bo również byłem zwolennikiem jego pozyskania. Chłopak ma odpowiednie umiejętności o których wspomniał już RedLucas, by grać w takim klubie jak Manchester United. Od momentu gdy wokół jego osoby zrobiło się nieco głośniej i możliwej przeprowadzce na Old Trafford byłem pewien, że w tym okienku dojdzie do transferu.

Witamy Ashley w najlepszym klubie w Anglii

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
23-06-2011 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #5
Re: Ashley Young
No w końcu oficjalnie Smile Bardzo się cieszę, że przyszedł. Podzielam zdanie Maty - transfery mnie również się podobają i również wydają mi się przemyślane Smile

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
23-06-2011 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Ashley Young
Świetnie, że jest z nami. Prawie od początku poprzedniego sezonu marzyłem, żeby grał u nas. Można powiedzieć jak znany polski polityk "jest,jest,jest." Jak dla mnie około 130tys jego tygodniówki to trochę za dużo, ale mam nadzieje, że będzie się to nam szybko zwracało wynikami.

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
23-06-2011 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #7
Re: Ashley Young
Skąd wiesz, że 130 tysięcy zarabia? Powiedział ci? Ten znany polski polityk mówił raczej "yes! yes! yes!". Chyba, że o innym mówimy. Wink

Co do samego Younga. Absolutny top jeżeli chodzi o skrzydłowych w Premier League. Już spore doświadczenie w Premier League, może grać na obu stronach a co ważne świetnie bije stałe fragmenty. Mam nadzieję, że szybko się wkomponuje w skład i będzie grał na takim a może nawet wyższym poziomie niż w Aston Villi.
23-06-2011 16:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #8
Re: Ashley Young
Tak ! Tak ! Tak ! Aoeaioeiaoeiae . Świetnie , zawodnik pierwsza klasa , niech teraz tylko dobrze się do sezonu przygotuje i będzie miażdzył w pomocy.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
23-06-2011 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #9
Re: Ashley Young
From 07/08-10/11, Ashley Young has provided 30 dead ball league assists: 7.5 per year. MUFC's best Nani has averaged 4.25. Improvement.

Young's dead ball assist rate from last 4 years of 7.5 per season is better than Beckham - who averaged 4.77 per season in his MUFC career.

47% of Ashley Young's career league goals have come away from home, compared to Valencia's 31% and Nani's 25%.

Ashley Young has scored 32 goals in the Premier League - 100% on his right foot, 34.4% from outside the box, 37.5% from dead balls.

Ashley Young is 7th on the PL assist rate list with 0.46 assists per game, behind Giggs, Bergkamp, Cantona, Fabregas, Henry & Beckham.

5 – Ashley Young won more penalties than any other player in the 2010/11 Premier League season, winning 5 of Villa’s 6 spot kicks. Tricky.

44 – Since the start of the 2006/07 season, only Cesc Fabregas (60) has made more PL assists than Ashley Young (44).

Zamieszczam Wam statystyki Younga. Ktoś podał na mufc, a że moim zdanie warte uwagi, to łapcie Wink

Witamy, witamy. W końcu!



Mój Blog: Pod presją czasu
23-06-2011 16:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #10
Re: Ashley Young
Co by nie mówić i pisać, dokonaliśmy po prostu świetnego zakupu. Czekałem długo na Młodego i wreszcie przyszedł :-D

Nasza pomoc i w ogóle ofensywa nabierze teraz jeszcze więcej jakości. Dodatkowo Ash jest bardzo uniwersalnym piłkarzem. Może zagrać na obu flankach, w środku, w ataku. Świetnie bije rzuty rożne i - co najważniejsze- rzuty wolne, czyli coś, co u nas kuleje od odejścia Żelka.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
23-06-2011 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Ashley Young
allfanmu napisał(a):Skąd wiesz, że 130 tysięcy zarabia? Powiedział ci? Ten znany polski polityk mówił raczej "yes! yes! yes!". Chyba, że o innym mówimy. Wink

Poczytaj zagraniczne portale to się dowiesz ile zarabia Wink A co do polityka to wszyscy wiemy o kogo chodzi więc nie udawaj, że tylko ty nie wiesz o kogo chodzi <ściana>

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
23-06-2011 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #12
Re: Ashley Young
Janczar napisał(a):
allfanmu napisał(a):Skąd wiesz, że 130 tysięcy zarabia? Powiedział ci? Ten znany polski polityk mówił raczej "yes! yes! yes!". Chyba, że o innym mówimy. Wink

Poczytaj zagraniczne portale to się dowiesz ile zarabia Wink

Owszem, wcześniej się mówiło o tych 130 tys., ale w istocie podobno jest to 100 tys.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
23-06-2011 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #13
Re: Ashley Young
130 czy 100? A co to za różnica? Dostał tyle, na ile według zarządu zasługuje i Wam/Nam nic do tego.



Mój Blog: Pod presją czasu
23-06-2011 17:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Ashley Young
W 100% popieram Fostera. Nie rozumiem nigdy jak przy każdym nowym transferze pojawiają się narzekania że a to za dużo za niego daliśmy, a to za dużo zarabia - kurcze, przecież to nie nasze pieniądze, móglby dostawać nawet 400 tysięcy gdyby Glazerowie mieli kaprys i starczyłoby im na wszystko, a nasza gra nie osłabiłaby się przez to - my bezpośrednio nic na tym nie tracimy Smile

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
24-06-2011 07:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Ashley Young
Tylko dlaczego nowy zawodnik ma dostawać 100k, podczas gdy naszemu najlepszemu grajkowi z zeszłego sezonu tj, Naniemu nie chcą dać podwyżki?

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
24-06-2011 09:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości