Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David de Gea
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1
David de Gea
1. DAVID DE GEA

Data urodzenia: 7 listopada 1990
Miejsce urodzenia: Madryt, Hiszpania
Narodowość: Hiszpan
Pozycja: bramkarz
Wzrost: 192 cm

Poprzedni klub: Atletico Madryt
Debiut w MU: 7 Sierpień 2011 v Man City (N)

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2017 16:47 przez Intel.)
29-06-2011 11:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #2
Re: David de Gea
Mówi się De Gea czy De Hea? Na C+ mówili chyba De Gea, a tam raczej wiedzą jak się wymawia nazwisko poprawnie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
29-06-2011 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #3
Re: David de Gea
http://www.forvo.com/word/david_de_gea_quintana/

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
29-06-2011 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4
Re: David de Gea
De Heja do dupy tak... De Gea o wiele lepiej brzmi Wink

Witam na pokładzie David. Nie ma co ukrywać, że chłopak stoi przez mega trudnym zadaniem, mam nadzieję, że podoła.



Mój Blog: Pod presją czasu
29-06-2011 12:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
santi Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #5
Re: David de Gea
Będę się musiała przestawić na to De Hea, dziwnie brzmi.

Oby podołał, bo presja będzie niesamowita. Jeżeli się uda, to możemy mieć klasowego bramkarza na parę ładnych lat.

btw. nowe koszulki bramkarskie chyba jeszcze nie doszły, skoro David trzyma żółtą Tongue

You told us to come back when we've won 18. We are back.
29-06-2011 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #6
Re: David de Gea
To jest nowy strój bramkarza na 11/12 z tymi niebiesko-czarnymi wstawkami pod rękawami, tyle że wyjazdowy. W poprzednim sezonie żółta była inna, z tymi "tygrysopodobnymi" paskami. Wink
Jestem szalenie ciekaw jak sobie Hiszpan poradzi w naszym klubie, talent na pewno olbrzymi, ale stanie przed presją jeszcze większą. Powodzenia David!

[flash=450,350]http://www.youtube.com/v/bs5UrzMrDcQ[/flash]

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
29-06-2011 12:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #7
Re: David de Gea
On mówi dobrze po angielsku? Coś mi ten jego Hiszpański trochę Chińskim zalatuje XD nie wiem czemu Tongue

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
29-06-2011 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #8
Re: David de Gea
Witamy w Manchesterze David!
Hiszpan stoi przed nie lada wyzwaniem, bo musi zastąpić niesamowitego bramkarza jakim był Edwin, ale mam nadzieję że podoła i razem ze wszystkimi będzie się cieszyć z udanego pobytu w United.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
29-06-2011 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #9
Re: David de Gea
Cytat:Rio Ferdinand wyraził swoją radość z powodu transferu Davida de Gei na Old Trafford. Anglik jest bardzo zadowolony z pozyskania Hiszpana i życzy mu jak najlepiej w nowych barwach.

Ferdinand napisał od razu na swoim twitterze, że bardzo się cieszy z tego powodu. Dodał też, że David może liczyć na jego wsparcie.

"Witaj David, bracie! Bardzo się cieszę, że do nas trafiłeś. Tegoroczne zakupy United bardzo mi imponują" - napisał 32-latek na swoim twitterze.

"Przy okazji David ma ładne i zgrabne nogi" - dodał Rio.

Ten to niedługo przez tego twittera będzie informował Fergusona o swoich kontuzjach :mrgreen:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-06-2011 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #10
Re: David de Gea
Witam Davida bardzo serdecznie Smile

Od dawna miałem na oku tego bramkarza i oglądałem mecze z jego udziałem( rzadko, niestety) albo chociaż skróty. Ponadto pytałem się kibiców Atletico, jak sobie radzi De Gea i jak według się nich prezentuje. Odpowiadali, że świetnie, może trochę słabiej niż w poprzednim sezonie, ale podkreślali, że ma on dopiero 20 lat, że szybko się uczy, rozwija. Podkreślają tez, że za dwa- trzy lata będzie on należał do ścisłej czołówki bramkarzy. Podobno gdyby nie Hiszpan w bramce Rojiblancos, Atletico miałoby dużo mniej punktów na koniec sezonu, że to właśnie on wybronił im mnóstwo punktów.

Hiszpan wydaje się idealnym następcą Edwina. Podobna sylwetka, świetny refleks, znakomita gra nogami, zwinność oraz gra na linii bramkowej. Ponadto bardzo dobrze radzi sobie podczas rzutów karnych. Jedynie musi popracować nad grą na przedpolu bramkowym, ale tego u nas mam nadzieję, że się szybko nauczy.

P.S. Rio to chyba obok Pique i Puyol'a najbardziej uzależniony piłkarz od Twittera :-D Dobrze, że Wenger już wyleczył Szczęsnego od ćwierkania.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
29-06-2011 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #11
Re: David de Gea
RedLucas napisał(a):"Przy okazji David ma ładne i zgrabne nogi" - dodał Rio.

Ja bym się bał na miejscu De Gei :oops:

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
29-06-2011 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #12
Re: David de Gea
O matko... Kto przetłumaczył tę wypowiedź Ferdinanda z Twittera? :plask: Później, nie wiadomo skąd, pojawiają się dziwne podteksty.

Ferdinand napisał: "De Gea has got nice feet too. I love that in a keeper..."

Przecież tu chodzi o to, że De Gea dobrze gra nogami, co Rio bardzo lubi w grze bramkarzy.

EDIT:

Znalazłem ten news na manusite: http://manusite.pl/index.php?co=aktualn ... 28607#news

Zobaczcie na komentarze :lol: Szkoda komentować...

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
29-06-2011 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #13
Re: David de Gea
Ale świetnie to komuś wyszło, trzeba przyznać :lol:

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
29-06-2011 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #14
Re: David de Gea
Chói, nie wrzucam już newsów z MS.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-06-2011 17:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #15
Re: David de Gea
Ja bym się nie zdziwił gdyby to Redzio tłumaczył, bo w końcu jesteś tam w ich ekipie, nie?



Mój Blog: Pod presją czasu
29-06-2011 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości