Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefony
NukleuZ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Telefony
Ok, pierwszy dzień korzystam z nadajników Orange i na chwile obecną zauważyłem, że po około 10 min rozmowy zaczynają się jakieś przerywania, lekkie szumy i na dodatek drugą osobę słychać jakby w tle...

Wina operatora? Ktoś uświadczył czegoś takiego?

Tak sobie gdybam :mrgreen:
Jak tak dalej pójdzie i Play podpisze umowę ze wszystkim operatorami na nadajniki, to ceny połączeń pewnie wzrosną do poziomu innych sieci. o_O
04-12-2011 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #32
Re: Telefony
Pytanie do użytkowników Orange. Też mieliście 'zaszczyt' stać się klientami Metlife Amplico? Jeśli tak, to komu i jak udało się z tej chujni zrezygnować? Bo dzwonienie do nich jest nie na moje nerwy(zwłaszcza, że dzwonić muszę na swój koszt).

W ogóle, kurwa, jakim cudem mam płacić 17 zł za coś na co nie wyraziłem zgody?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-04-2012 17:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #33
Re: Telefony
Przejdź do Play - nie będziesz miał żadnych tego typu problemów Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
05-04-2012 19:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #34
Re: Telefony
Mam umowę do września 2013. No chyba, że się da, da się?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-04-2012 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #35
Re: Telefony
Nie wiem, ja od zawsze mam na kartę, także musisz pytać innych Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
05-04-2012 20:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #36
Re: Telefony
Istnieje taki numer na który możesz wysłać smsa. Robisz to i potem wyskakuje ci lista województw ( albo coś w ten deseń ) w Polsce. Wybierasz jedno i wtedy twój numer automatycznie "łączy" cię z innym, nieznajomym z twojego regionu. Coś jak czat, tylko że z jedną osobą. Chodzi mi o ten numer, bo kiedyś kolega w coś takiego się bawił, więc jestem przekonany, że taka usługa po prostu istnieje. Mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi...

Przeniesione z tematu "Pytania i odpowiedzi" - tamten temat dotyczył spraw związanych z piłką nożną, więc pytanie o numer usługi telefonicznej zdecydowanie bardziej pasuje tutaj. Tak na przyszłość - zawsze lepiej, zamiast sugerować się samym tematem, spojrzeć też na jego lokalizację i zalecenia w pierwszym poście.//Intel.
Aleś się rozpisał Tongue //Krix
24-06-2012 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #37
Re: Telefony
Kwas napisał(a):Istnieje taki numer na który możesz wysłać smsa. Robisz to i potem wyskakuje ci lista województw ( albo coś w ten deseń ) w Polsce. Wybierasz jedno i wtedy twój numer automatycznie "łączy" cię z innym, nieznajomym z twojego regionu. Coś jak czat, tylko że z jedną osobą. Chodzi mi o ten numer, bo kiedyś kolega w coś takiego się bawił, więc jestem przekonany, że taka usługa po prostu istnieje. Mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi...

Przeniesione z tematu "Pytania i odpowiedzi" - tamten temat dotyczył spraw związanych z piłką nożną, więc pytanie o numer usługi telefonicznej zdecydowanie bardziej pasuje tutaj. Tak na przyszłość - zawsze lepiej, zamiast sugerować się samym tematem, spojrzeć też na jego lokalizację i zalecenia w pierwszym poście.//Intel.
Aleś się rozpisał Tongue //Krix

Mam szczerą nadzieję, że taki numer już nie istnieje.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
04-07-2012 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #38
Re: Telefony
Ma ktoś telefon w 36.6? Mam problem, ponieważ dziewuszka poprosiła mnie, bym znalazł kod na darmowy numer w tejże sieci, a co jakiś znajdę, to okazuje się że albo nieaktualny, albo jeszcze coś. Jeśli ktoś orientuje się w temacie - proszę o pomoc.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
17-07-2012 10:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #39
Re: Telefony
Ja miałem starter przez jakiś czas. Teraz jak kupujesz to to masz włączony od razu pakiet piszmów dobowy i przy tym pakiecie inne, np na smsy są bezużyteczne. Podejrzewam, że w tym leży problem, ale nie gwarantuje nic.
17-07-2012 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #40
RE: Telefony
Samsung Galaxy Ace S5830

Posiada ktoś, może ktoś coś z własnego doświadczenia o tym telefonie powiedzieć? Bo tak zastanawiam się nad nabyciem tego telefonu, recenzje ma bardzo dobre.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-09-2012 18:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #41
RE: Telefony
Kupujesz u operatora z umową i masz go w jakiejś promocyjnej cenie, czy będziesz szukał na allegro? Jeśli ta druga opcja, to w tej cenie znajdziesz znacznie ciekawsze modele.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2012 18:34 przez Adis.)
13-09-2012 18:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #42
RE: Telefony
Druga opcja. Jakieś konkretny przykłady? Na chwile obecną jest to temat przyszłościowy (święta), ale tak chciałbym się już mnie więcej za czymś rozejrzeć.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-09-2012 18:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #43
RE: Telefony
Choćby Sony Xperia U - jeśli Ci wystarczy 8GB pamięci wbudowanej, nie można niestety rozszerzyć pamięci kartą.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
13-09-2012 18:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #44
RE: Telefony
Na allegro kupować nie chciałem, chciałem w normalnym jakimś sklepie, czy to przez neta czy normalnie. Ten Twój wychodzi o jakieś 200-300 drożej niż podany przeze mnie. Jako, że nie dysponuję jakimś dużym zasobem pieniężnym ten 'mój' wydaje mi się bardzo dobry.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-09-2012 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #45
RE: Telefony
A ja polecam LG Viper'a, będzie dużo taniej, a naprawdę smartfon mały, a zawiera funkcje jak inne. No i andro 2.3 <3

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
13-09-2012 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości