Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefony
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #46
RE: Telefony
Nic się tak dobrze nie psuje na rynku jak LG Smile


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2012 19:19 przez sebos_krk.)
13-09-2012 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #47
RE: Telefony
Adis napisał(a):Kupujesz u operatora z umową i masz go w jakiejś promocyjnej cenie, czy będziesz szukał na allegro?
Foster napisał(a):Druga opcja.
Stąd myślałem, że będziesz patrzeć na ceny z Allegro, tam oba chodzą podobnie, Ace z tego co widziałem koło 650zł, jako, że nie jesteś pod presją czasu to na spokojnie byś znalazł w tej cenie nową Xperię, która jest co najmniej o klasę lepsza. Zresztą do Świąt to się jeszcze sporo pozmienia.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
13-09-2012 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #48
RE: Telefony
Nie bierz Ace, to już stary model. Tak jak pisze Adis - Xperia U to w tej cenie chyba teraz najlepszy telefon. Można też pomyśleć o dołożeniu do np. SE Xperia Arc S albo HTC One V. I żadnych LG Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
13-09-2012 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #49
RE: Telefony
Jeszcze od siebie dodam, że warto naprawdę kupować od osób prywatnych, wiadomo jest tam jakieś niewielkie ryzyko, ale no risk no fun, we will say what time will tell. Sporo osób przedłuża umowy i dostaje w ramach tego nowy, niepotrzebny im telefon, który ląduje od razu na Allegro (a także Gumtree i Tablicy (tutaj najlepsze okazje, ale TYLKO odbiór osobisty)). Mi w ten sposób udało się dostać nową, nierozpakowaną Xperię P z całym zestawem, bez simlocka z T-Mobile, z 24 miesięczną gwarancją za ... 700zł (normalnie chodzi po 1050-1150zł), choć trochę oczywiście musiałem na nią polować.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2012 21:23 przez Adis.)
13-09-2012 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
erni13 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #50
RE: Telefony
A co powiecie o Xperii ARC s? Dobry telefon? Czy w tej cenie są lepsze?
14-09-2012 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #51
RE: Telefony
Arc S to naprawdę udany telefon, ale już trochę stary model, takiej sobie jakości obudowa, jednordzeniowiec, zależy tak naprawdę do czego go zamierzasz używać. Jeśli do gier i mocniejszych aplikacji to bardziej przyszłościowa byłaby np. Xperia Sola, nowsza, mocniejszy procek, 2 rdzenie, lepsze GPU, ale z kolei mniejszy wyświetlacz i gorszy aparat niż w Arc S, który ze względu na fajny LCD byłby lepszy do np. przeglądania internetu. Możesz się jeszcze rozejrzeć za, Ace 2, czy HTC One V, popatrz na specyfikacje, poczytaj opinie, zobacz co Ci lepiej leży. Wink

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
14-09-2012 15:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #52
RE: Telefony
(13-09-2012 19:19)sebos_krk napisał(a):  Nic się tak dobrze nie psuje na rynku jak LG Smile

To dziwne bo mam Swift'a od dobrego roku i na razie 0 problemów. Telefon raz mi wypadł na kamienie i prócz trochę porysowanego ekranu nic mu się nie stało.

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
14-09-2012 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #53
RE: Telefony
Sony zmienia standard wejścia słuchawkowego w nowych Xperiach z OMTP na CTIA. Nic Wam to nie mówi? Spoko, mi też nie mówiło do dzisiaj. Krótko mówiąc, słuchawki ze starszych modeli Xperii czy innych soniaków nie działają na nowych Xperiach(nie wiem jak na innych modelach Sony'ego), działają za to te od iphonów, htc czy motorol.

Kupiłem sobie dzisiaj Xperie tipo, w zestawie nie było słuchawek, no ale się nie zraziłem, bo przecież mam w domu ze starej xperii, za które miesiąc temu dałem 150 zł, więc spoko żaden problem.

[Obrazek: 528058_189260971194739_1415259220_n.jpg]

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
08-12-2012 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cutter Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #54
RE: Telefony
matys, mam Sony Xperia J od tamtego tygodnia (nawiasem mówiąc polecam telefon- duży- 4 calowy wyświetlacz, nowy android, 5mpix aparat, 4gb wbudowane + karta pamięci do 32 gb), i słuchawki od Sony Ericssona Xperia neo V mojego ojca, śmigają aż miło.
10-12-2012 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #55
RE: Telefony
Matys, a pochwalisz się co to za słuchawki?;d

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
10-12-2012 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #56
RE: Telefony
Cutter napisał(a):matys, mam Sony Xperia J od tamtego tygodnia (nawiasem mówiąc polecam telefon- duży- 4 calowy wyświetlacz, nowy android, 5mpix aparat, 4gb wbudowane + karta pamięci do 32 gb), i słuchawki od Sony Ericssona Xperia neo V mojego ojca, śmigają aż miło.
Ale w Neo V już chyba były słuchawki CTIA(bo to chyba nie jest stary telefon, nie?) ale np te z xperii x8 już nie działają.

Ruuuud, nie wiem dokładnie jakie. Wyglądają jak te Słuchawki JABRA PRO, ale to nie mogą być takie same, bo te niby pasują do tipo.

A co do telefonu, to nie jest jakiś rewelacyjny, ot zwykły smartphone. Kupiłem tylko dlatego, że tydzień temu rozjebałem Xperie x8, a że mama podpisywała umowę z Oręż, to wziąłem przy okazji. Za pół roku mi się kończy umowa, więc wybiorę sobie coś lepszego przy przedłużaniu umowy.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
10-12-2012 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #57
RE: Telefony
Wiem, że te podane przez Ciebie mają trochę więcej bajerów, ale jestem ciekaw czy np w porównaniu do tych:

http://allegro.pl/oryg-sluchawki-sony-er...65624.html

jakość dźwięku jest znacząco lepsza? Wcześniej miałem telefony ze zwykłymi słuchawkami, dlatego kiedy przeszedłem na te douszne to jakość mnie zwaliła z nóg, ale może i tak jestem głęboko w dupie z takimi słuchawkami za 15 zeta Tongue

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
10-12-2012 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #58
RE: Telefony



"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
21-01-2013 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sadzio Offline
Member
***

Liczba postów: 137
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #59
RE: Telefony
Posiada ktoś LG L9 ? Chętnie poczytam opinie od osoby, która użytkuje taki telefon i znalazła w nim plusy lub minusy.

Glory Glory MANCHESTER UNITED!
United fan since 1996
21-01-2013 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #60
RE: Telefony
Jestem ciekawy czy na tym forum są osoby posiadające jakieś doświadczenie w rootowaniu smartfonów i instalowaniu nowych ROMów. W tym temacie jestem w zasadzie całkowitym laikiem i wspieram się wiedzą zdobytą na forach. Posiadam HTC Desire, który dawno stracił gwarancję, telefon ma androida 2.3.3 i więcej aktualizacji nie będzie. W teorii będzie mi musiał służyć jeszcze przynajmniej pół roku i chciałbym wywalić firmowy soft z nakładką Sense, ale zależy mi przede wszystkim na tym by wrzucić na telefon nieoficjalny stabilny ROM i to właśnie stabilność jest dla mnie priorytetowa, tak więc ROM nie musi być oparty na nowszych wersjach androida. Ogólnie chciałbym podpytać o kilka rzeczy i może uzyskać jakieś sugestie, jak ktoś odpisze to podam szczegóły.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2013 23:24 przez Silvan.)
26-01-2013 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości