Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paul Pogba
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
Paul Pogba
6. PAUL POGBA

Data urodzenia: 15 marca 1993
Miejsce urodzenia: Lagny Sur Marne, Francja
Narodowość: Francuz
Pozycja: pomocnik
Wzrost: 191 cm

Poprzedni klub: Le Havre (początkowo)/Juventus
Debiut w MU: 20 września 2011 v Leeds United (N)



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2017 16:44 przez Intel.)
08-09-2011 11:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
Re: Paul Pogba
Sir Alex Ferguson napisał(a):Pogba's in the first-team training set-up now. So that's the first step. After that, it'll likely depend on when we decide to make changes. He'll probably be involved in the League Cup and that'll be his chance to establish himself in the squad.
Całość

Mam wątpliwości przy kwestii wychowanek czy nie? Pogba dołączył do nas mają lat 16 i jest z nami już ponad dwa lata. Czy będzie on się już liczył jako wychowanek czy nie? Bo pamiętam z FM'a, że aby zawodnik liczył się jako wychowanek musi być 2,3 przed swoją "18" w klubie.



Mój Blog: Pod presją czasu
08-09-2011 11:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3
Re: Paul Pogba
Za wychowanka uznaje się zawodnika, który w wieku 15-21 lat spędził w danym klubie 3 lata.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
08-09-2011 12:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #4
Re: Paul Pogba
Cytat:Sir Alex intends to throw Paul Pogba into the lion's den at Elland Road on Tuesday night as United meet old foes Leeds in the Carling Cup third round.

Czyli jutro najprawdopodobniej czeka go debiut. 8-)
19-09-2011 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #5
Re: Paul Pogba
No już dawno mówił, że Pogba będzie grał w Carling Cup.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
19-09-2011 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #6
Re: Paul Pogba
Pozostaje mieć nadzieję, że zagra więcej niż 6 i pół minuty. Ja w tego ziomeczka strasznie wierzę.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
19-09-2011 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #7
Re: Paul Pogba
Jest oferta nowego kontraktu dla Pogby.
mufc.pl napisał(a):Sir Alex Ferguson ma nadzieję, że Paul Pogba zdecyduje się przedłużyć swoją umowę z Manchesterem United, szczególnie w obliczu problemów kadrowych z linią pomocy, jakie dotknęły drużynę z Old Trafford. Przedstawiciele klubu obecnie są w trakcie negocjacji z agentem francuskiego piłkarza.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
18-12-2011 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #8
Re: Paul Pogba
Wczoraj Paul dostał 20 minut gry od Fergusona i w pełni je wykorzystał. Zaprezentował się naprawdę dobrze, był spokojny, nie grał nerwowo. W dodatku w kilku akcjach pokazał swoje nieprzeciętne umiejętności, a to zwodem myląc dwóch piłkarzy Stoke, a to długim, świetnym podaniem uruchomił na skrzydle Valencię. Starsi koledzy nie bali się mu podawać, widać było, że mu ufają.

Mam nadzieję, że właśnie w takich meczach, kiedy wynik jest już ustalony, a do końca spotkania będzie pozostawało sporo czasu, Pogba będzie dostawał szanse na grę i nabieranie doświadczenia. Czas, aby w końcu zaczął grać coraz więcej w pierwszej drużynie. Zasługuje Francuz na to.

P.S. Kiedy Paul wchodził na boisko na te kilkanaście minut, miałem wrażenie, że SAF chce tym samym pokazać Morrisonowi, że gdyby ten był spokojny, ciężej pracował i czekał na szansę, to by ją w końcu dostał.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
01-02-2012 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #9
Re: Paul Pogba
Jaroldz napisał(a):P.S. Kiedy Paul wchodził na boisko na te kilkanaście minut, miałem wrażenie, że SAF chce tym samym pokazać Morrisonowi, że gdyby ten był spokojny, ciężej pracował i czekał na szansę, to by ją w końcu dostał.

No właśnie. Każdy mówi o tym, że to pokazówka dla Ravela. Chciałbym wierzyć, że gdyby Ravel nie odszedł to Pogba i tak by wystapił w tym meczu. I mam nadzieję, że to nie jest tylko nauczka dla Anglika ale przede wszystkim nagroda dla Francuza. Teraz są ciężkie mecze, więc wątpie, żeby był choćby na ławce, ale jak się terminarz uspokoi lub w LE to spokojnie może grać bo to co najważniejsze pokazał, że nie miał nerwów. Ale jest różnica jak sie wchodzi i gra 10 ogarniętych ludzi a inaczej jak w meczu choćby z CP gdzie połowa składu to młodzież.

Fakt faktem, występ mógł się podobać, szkoda, że strzał miał zblokowany bo bramka w debiucie to coś co cieszy zawsze podwójnie.
01-02-2012 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #10
Re: Paul Pogba
Akurat sir Alex chciał coś pokazać gówniarzowi z głową w chmurach.
Chodziło raczej tylko o Pogbę. Sprawdzenie, czy już się nadaje i pokazanie jemu samemu, że dalej jest w planach. Sprowadzony został wcześniej niż Jones (są chyba rówieśnikami?), który jest obrońcą, ale sir Alex wolał eksperymentować z ustawieniem go w środku pola. Wyszło bardzo fajnie, ale kiedy zamiast niego w środku pola wystąpił Rafael, to mógł zacząć się zastanawiać "co jest kurwa?" Może dzięki temu występowi - i oby następnym - skończą się ploty o jego odejściu. Wyglądał na bardzo zadowolonego wczoraj.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
01-02-2012 18:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Paul Pogba
Hubercik napisał(a):Fakt faktem, występ mógł się podobać, szkoda, że strzał miał zblokowany bo bramka w debiucie to coś co cieszy zawsze podwójnie.

W debiucie?

Podobało mi się, że SAF postawił na niego. Jego sposób poruszania się po boisku jest zajebisty, widać spryt i inteligencję. Mogą być z niego ludzie, obrońcy Stoke gubili się przy jego zagraniach. Wprowadził dużo świeżości do gry, wybierał trudniejsze rozwiązania i się nie motał. Liczyłem, że coś ustrzeli, ale ma jeszcze czas Smile Dobry chłopak się zapowiada.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
02-02-2012 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #12
Re: Paul Pogba
paolo napisał(a):W debiucie?
Debiut w rozgrywkach Premier League.
02-02-2012 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #13
Re: Paul Pogba
Wczoraj po meczu rezerw(w którym zresztą strzelił bramkę) w wywiadzie dla MUTV rzekł ponoć, że nigdzie się nie wybiera 8-)

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-02-2012 07:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #14
Re: Paul Pogba
Cyrku wokół młodego Francuza ciąg dalszy, jednak jesteśmy już coraz bliżej końca. Dziś można przeczytać wypowiedź agenta Pogby, który twierdzi, że sytuacja jest niepewna., jednak przy omawianiu warunków kontraktu z oby stron wykazywane są dobre chęci.
Wieść niesie, że Pogba (agent Pogby) oczekuje 40 tys tygodniowo, z kolei United oferuje ponoć połowę tego. Paul dostał ultimatum - do końca miesiąca ma czas na podpisanie umowy. Sytuacja ta wynika z tego, iż do końca miesiąca United ma możliwość automatycznego przedłużenia obecnej umowy na kolejny rok. Także jeśli młody nie podpisze nowego kontraktu to przyszły sezon spędzi na trybunach oglądając poczynania kolegów z drużyny rezerw.

Także na dniach się wszystko rozstrzygnie.



Mój Blog: Pod presją czasu
28-02-2012 17:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #15
Re: Paul Pogba
No to dupa, dziś 28 Wink

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
28-02-2012 17:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości