Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana skryptu forum
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #16
RE: Zmiana skryptu forum
(09-09-2012 17:05)brayoz napisał(a):  IMO najlepsze byłoby Invision Power Board, ale to płatne jak wiadomo Wink

Bierzemy pod uwagę(a przynajmniej każdy powinien) tylko darmowe, czyli "wielką trójce" - MyBB, PhpBB(3), SMF(2).
Nie rozumiem ludzi, którzy kupują skrypty. Przecież powyższe, darmowe skrypty mają tyle rozszerzeń, że spokojnie mogą mieć lepsze opcje od takiego vBulletin'a...

Radzin, a nie dałoby rady wgrać jakiejś wtyczki "ostatnie posty na forum"? Bo tak naprawdę tylko tego mi tu brakuje. Na pewno jest takie coś, tylko nie chce mi się szukać Tongue

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2012 18:08 przez KARTONick.)
09-09-2012 17:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #17
RE: Zmiana skryptu forum
(09-09-2012 17:12)KARTONick napisał(a):  
(09-09-2012 17:05)brayoz napisał(a):  IMO najlepsze byłoby Invision Power Board, ale to płatne jak wiadomo Wink

Bierzemy pod uwagę(a przynajmniej każdy powinien) tylko darmowe, czyli "wielką trójce" - MyBB, PhpBB(3), SMF(2).
Nie rozumiem ludzi, którzy kupują skrypty. Przecież powyższe, darmowe skrypty mają tyle rozszerzeń, że spokojnie mogą mieć lepsze opcje od takiego vBulletin'a...

Radzin, a nie dałoby rady wgrać jakiejś wtyczki "ostatnie posty na forum"? Bo tak naprawdę tylko tego mi tu brakuje. Na pewno jest takie coś, tylko nie chce mi się szukać Tongue

Co do tych płatnych for to są one naprawdę świetne, ale ja wolę darmowe z prostego względu - w 99% są opensoruce, jak jest społeczność to są lepiej sprawdzone i przetestowane niż płatne.

Co do "Ostatnie posty na forum" to "Pokaż nowe posty" i "Pokaż dzisiejsze posty" źle działa ;>?

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
09-09-2012 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #18
RE: Zmiana skryptu forum
Zapewne chodzi mu o panel po prawej stronie co był z postami. Fajnie byłoby przywrócić go, przynajmniej spróbować :>

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
09-09-2012 18:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #19
RE: Zmiana skryptu forum
1. Wytłumacz mi co w nich takiego świetnego!
2. A no, faktycznie jest, nie zauważyłem, bo na razie tylko na komci siedzę Big Grin

(09-09-2012 18:57)Mata napisał(a):  Zapewne chodzi mu o panel po prawej stronie co był z postami. Fajnie byłoby przywrócić go, przynajmniej spróbować :>

No właśnie o to mi chodzi, ale faktycznie jest ta opcja pokazania ich Tongue

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2012 18:58 przez KARTONick.)
09-09-2012 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #20
RE: Zmiana skryptu forum
WTF gdzie ja jestem?

Więc jednak MyBB, zobaczymy jak to będzie, motyw, szablon ostateczny, czy będzie zmieniany? Brakuje mi shoutboxa na głównej, ponadto po prawej stronie XX ostatnich postów, oraz zegara meczowego, tak z sentymentu. Co do nowego skryptu nie oceniam na gorąco, sporo osób nie lubi zmian i krytykuje dla samego krytykowania, a gdy się już przyzwyczają do nowego to okazuje się lepszy.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2012 19:20 przez Adis.)
09-09-2012 19:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #21
RE: Zmiana skryptu forum
(09-09-2012 19:19)Adis napisał(a):  WTF gdzie ja jestem?

Więc jednak MyBB, zobaczymy jak to będzie, motyw, szablon ostateczny, czy będzie zmieniany? Brakuje mi shoutboxa na głównej, ponadto po prawej stronie XX ostatnich postów, oraz zegara meczowego, tak z sentymentu. Co do nowego skryptu nie oceniam na gorąco, sporo osób nie lubi zmian i krytykuje dla samego krytykowania, a gdy się już przyzwyczają do nowego to okazuje się lepszy.

Zmiana motywu w MyBB jest mega prosta (nie to co w phpbb) więc jak ktoś znajdzie coś fajnego to nie widzę przeszkód aby zmienić.

Link do skórek:

http://mods.mybb.com/themes


Plan dalszych prac:
  1. Miniczat
  2. Prawa strona (ostatnie posty, licznik meczowy)


Niestety jeszcze nie ogarniam na tyle MyBB, aby to dorobić, ale będzie to w planach.

Rzeczywiście na początku wydaje się, że to MyBB jest dziwniejsze, ale jak człowiek się przyzwyczai to imho jest lepsze od phpbb ;-) a na bank szybsze ;-)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
09-09-2012 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #22
RE: Zmiana skryptu forum
Można by jeszcze ewentualnie dodać ikonki(te diabełki) obok działów zamiast tych kropek.

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
09-09-2012 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #23
RE: Zmiana skryptu forum
Jest tutaj gdzieś coś takiego jak pokaż nieprzeczytane posty? Nie chodzi mi o opcje pokaż nowe posty, ani pokaż dzisiejsze posty.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
09-09-2012 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #24
RE: Zmiana skryptu forum
Taka drobnostka jeszcze przyszła mi do głowy. Jak miałem Redcafe otwarte w innej karcie w przeglądarce, to kiedyś mrugało mi, że dodano nowy post. Tutaj chyba tego nie maSad

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
09-09-2012 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #25
RE: Zmiana skryptu forum
(09-09-2012 13:34)radzio napisał(a):  Nazywa się to "reputacja" Wink
Piwko > Reputacja

----
No i cytowanie zaznaczonego fragmentu by się zdało Smile

Gdzie jest Groszek?
09-09-2012 20:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #26
RE: Zmiana skryptu forum
Udajesz czy nie widzisz? Tongue

(09-09-2012 20:00)Adis napisał(a):  Jest tutaj gdzieś coś takiego jak pokaż nieprzeczytane posty? Nie chodzi mi o opcje pokaż nowe posty, ani pokaż dzisiejsze posty.

Udajesz czy nie widzisz? Tongue

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2012 20:07 przez Mata.)
09-09-2012 20:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #27
RE: Zmiana skryptu forum
[Obrazek: 10523413004606644892.png]
Serio, gdzie?

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
09-09-2012 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #28
RE: Zmiana skryptu forum
Ty, to ja oślepłem, powaga Sad

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2012 20:20 przez Mata.)
09-09-2012 20:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #29
RE: Zmiana skryptu forum
Od 5 minut szukałem tej opcji, bo myślałem, że to jednak ja jestem ślepy, Mata, Mata... Huh

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
09-09-2012 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #30
RE: Zmiana skryptu forum
Jeszcze taką sprawę zauważyłem, że czasem przeczytam już posta z danego działu, np. "offtopic", wracam do strony głównej, a dalej mam czarną kropkę, wchodzę drugi raz, wracam do głównej i dopiero jej nie ma.

Tylko ja tak mam?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-09-2012 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości