Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana skryptu forum
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #46
RE: Zmiana skryptu forum
(09-09-2012 21:35)Hubercik napisał(a):  Hmm nie wiem czy ktoś tu tak ma, że zapamiętuje mu logowanie, ale ja korzystam z tej opcji i np jak wchodzę to muszę wejść w pierwszy jakiś temat i dopiero traktuje mnie jako zalogowanego użytkownika. Jeżeli np otwieram sobie przeglądarkę i wchodzę na redcafe to mam miejsce na nick i zalogowanie się. Wchodzę przykładowo w Kadra i już mam te opcje po zalogowaniu. Można by coś z tym zrobić Wink??

Nie mam takich problemów :> może usuń cookies czy coś :>?

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
09-09-2012 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #47
RE: Zmiana skryptu forum
Eee no nieźle, lajkuję. Ale piwka oddajcie ;<

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
10-09-2012 08:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #48
RE: Zmiana skryptu forum
(10-09-2012 08:14)Tomassen napisał(a):  Eee no nieźle, lajkuję. Ale piwka oddajcie ;<

Piwka są, ale nazywają "Reputacja" :> także wystarczy zmienić nazwę oraz ikonkę i powinno być gut. Ale sama funkcjonalnosć jest już wbudowana w forum ;-)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
10-09-2012 08:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #49
RE: Zmiana skryptu forum
Piw nie mamy, ale mamy reputację - czwarta ikonka od lewej.
Jak chcesz to możesz na mnie wypróbować Big Grin

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
10-09-2012 08:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #50
RE: Zmiana skryptu forum
Akurat jak zaczynałem wgryzać się w redcafe, to wy skrypt zmieniacie... Jestem w mniejszości, ale uważam że sam wygląd i rozmieszczenie na stronie głównej forum w poprzedniej wersji było dużo lepsze. Na stronie startowej było wszystko, szczególnie brakuje mi ramki z ostatnimi postami. Teraz trzeba przeglądać kategorie, albo specjalnie kliknąć w "Ostatnie posty" po czym przekierowuje. Wszystko jest teraz takie nieco rozlazłe, trzeba sporo przewijać w dół żeby dotrzeć do czatu i nie da się ogarnąć wzrokiem choćby połowy tego co wcześniej. Podobnie z samymi komentarzami, wcześniej mieliśmy box z danymi użytkownika po prawej i na tym samym poziomie co Avatar był też tekst komentarza, teraz najpierw awatar, dane użytkownika z duperelkami jak gwiazdeczki i dopiero niżej sam komentarz, co pochłania miejsce. Samo przeglądanie i jakieś przekierowywanie sprawia wrażenie że forum działa wolniej...

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
10-09-2012 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #51
RE: Zmiana skryptu forum
Silvan napisał(a):Podobnie z samymi komentarzami, wcześniej mieliśmy box z danymi użytkownika po prawej i na tym samym poziomie co Avatar był też tekst komentarza, teraz najpierw awatar, dane użytkownika z duperelkami jak gwiazdeczki i dopiero niżej sam komentarz, co pochłania miejsce.

To sobie możesz zmienić w panelu użytkownika, tam masz opcje i "Wyświetlaj posty w trybie klasycznym" po prawej stronie Wink

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
10-09-2012 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #52
RE: Zmiana skryptu forum
A co do tych "ostatnich postów" i wyświetlania, że nowe posty na RedCafe to Radek mówił, że to jeszcze zrobi Wink Jeszcze jest sporo do poprawienia, a Ty już się bierzesz za ocenę.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-09-2012 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #53
RE: Zmiana skryptu forum
robaldo napisał(a):To sobie możesz zmienić w panelu użytkownika, tam masz opcje i "Wyświetlaj posty w trybie klasycznym" po prawej stronie

Ło! mistrzu masz ode mnie piwo... znaczy "reputację" - dziwnie to brzmi, mimo wszystko...

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
10-09-2012 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #54
RE: Zmiana skryptu forum
Reputacja też będzie zmieniana na piwa, czytaj uważnie Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-09-2012 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #55
RE: Zmiana skryptu forum
RedLucas napisał(a):A co do tych "ostatnich postów" i wyświetlania, że nowe posty na RedCafe to Radek mówił, że to jeszcze zrobi Wink Jeszcze jest sporo do poprawienia, a Ty już się bierzesz za ocenę.


Będzie to dodane, ale w późniejszym terminie. W tej chwili forum jest w pełni funkcjonalne:
1) DZIAŁA BEZ PROBLEMÓW - co jest najwazniejsze
2) Ma miniczat
3) Ma "Pokaż nieprzeczytane posty"
4) Ma piwo aka reputacja
5) Ma cytowanie selektywne
6) Ma szybką odpowiedź

czyli ma wszystko to co jest najważniejsze.

Zostało:
1) Poprawki w UI, niektóre ikonki trzeba podmienić
2) Ten sidebar po prawej z ostatnimi postami, licznikiem do następnego meczu
3) "Nowe posty na redcafe" w tytule zakładki

Jednak właśnie te 2 ostatnie rzeczy muszę zrobić bardziej wydajnie, aby nie zarżnąć serwera. Dlatego muszę rozkminic mechanizm, który pozwoli na ściąganie tych informacji fizycznie innego serwera, aby odciążyć nasz. A to nie jest takie proste :> a czasu też nie mam za dużo zwłaszcza teraz jak będę na głowie przeprowadzkę Tongue. Dlatego poprawię jeszcze kilka prostych rzeczy i na te punkty 2 oraz 3 trzeba będzie poczekać kilka tygodni. Bo muszę też poznać ten skrypt i jego API. Ale w każdym razie, forum działa i ma wszystkie najpotrzebniejsze składniki.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
10-09-2012 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #56
RE: Zmiana skryptu forum
(10-09-2012 12:56)Silvan napisał(a):  
robaldo napisał(a):To sobie możesz zmienić w panelu użytkownika, tam masz opcje i "Wyświetlaj posty w trybie klasycznym" po prawej stronie

Ło! mistrzu masz ode mnie piwo... znaczy "reputację" - dziwnie to brzmi, mimo wszystko...

No problem, Kaka wczoraj ten patent obczaiłWink

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
10-09-2012 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #57
RE: Zmiana skryptu forum
Do tych "zostało" dodałbym jeszcze zamianę tych kulek informujących o nowych postach na diabełki.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-09-2012 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #58
RE: Zmiana skryptu forum
Ja mam coś jeszczeBig Grin W danym wątku wyświetla nieraz na końcu jedną dodatkową stronę, na którą jak się kliknie, to wyskakuje, że wątek nie istnieje. Podejrzewam, że tworzy się wtedy, jak przedostatnia strona jest już zapełniona postami. A najbardziej to wkurza, jak się otworzy wątek na początku i trzeba klikać co kilka stron, żeby na sam koniec przeleciećTongue

E: Obecnie to dotyczy np. Kółka wzajemnej adoracji.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-09-2012 14:09 przez robaldo.)
10-09-2012 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #59
RE: Zmiana skryptu forum
(10-09-2012 13:18)robaldo napisał(a):  No problem, Kaka wczoraj ten patent obczaiłWink

Tak, zobaczyłem w ustawieniach ten patent Smile Radzio miał go załadować jako styl domyślny, więc nie wiem czemu niektórym automatycznie tego nie pokazuje.
10-09-2012 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #60
RE: Zmiana skryptu forum
(10-09-2012 14:26)kaka napisał(a):  
(10-09-2012 13:18)robaldo napisał(a):  No problem, Kaka wczoraj ten patent obczaiłWink

Tak, zobaczyłem w ustawieniach ten patent Smile Radzio miał go załadować jako styl domyślny, więc nie wiem czemu niektórym automatycznie tego nie pokazuje.

Jest ustawiony na domyślny, ale podczas migracji forum wszystkim ustawiło na to inne ustawienie i jeszcze nie wiem jak to zmienić w bazie wszystkim hurtem Big Grin (nie wiem które to pole jest Tongue)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
10-09-2012 14:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości