Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tenis (ziemny/stołowy)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #16
Re: Tenis (ziemny/stołowy)
Foster26 napisał(a):Moim zdaniem Aga ma wszystko czego potrzeba by to osiągnąć.
Jak poprawi serwis. przede wszystkim drugi i zacznie mocniej atakować to całkiem realna szansa na zostanie nr 1.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
03-07-2008 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #17
Re: Tenis (ziemny/stołowy)
muszeq napisał(a):całkiem realna szansa na zostanie nr 1.

Na pewno jest w stanie , naturalnie że jeszcze nie teraz bo jest kilka tenisistek o wiele lepszych choćby Serena Wiliams pogromczyni naszej Agi ale za jakieś 2-3 lata będzie jeszcze wyżej w samym czubie rankingu WTA .

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
03-07-2008 17:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #18
Re: Tenis (ziemny/stołowy)
Należy też wziąć pod uwagę, że Aga ma zaledwie 19 lat, tak więc jeszcze dużo przed nią Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
03-07-2008 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #19
Re: Tenis (ziemny/stołowy)
Jeżeli Radwańska będzie pierwszą rakietą na świecie każdemu z Was postawię po 3 piwa.
04-07-2008 00:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #20
Re: Tenis (ziemny/stołowy)
No to w takim razie szykuj kasę.... bo Aga napewno będzie przez jakiś cza nr1 zobaczycie Smile Teraz ma 19 lat i zobaczcie jak gra... za 2-3 lata będzie wymiatać Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
04-07-2008 06:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Tenis (ziemny/stołowy)
Tylko, że ten wiek też może ją zmylić. Każdy mówi, ona taka młoda całe życie przed nią. Istnieje tez możliwość, że dziewczyna sie wypali, nabawi poważnej kontuzji i wasze marzenia prysną. Może także sodówka do głowy uderzyć. Oczywiście życzę jej jak najlepiej, ale takie wybieganie wprzód i zbyt wielkie oczekiwania zgasiły już nie jedna gwiazdkę, szczególnie w Polsce z naszymi cudownymi mediami.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
04-07-2008 09:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #22
Re: Tenis (ziemny/stołowy)
Cytat:Tylko, że ten wiek też może ją zmylić. Każdy mówi, ona taka młoda całe życie przed nią. Istnieje tez możliwość, że dziewczyna sie wypali, nabawi poważnej kontuzji i wasze marzenia prysną. Może także sodówka do głowy uderzyć. Oczywiście życzę jej jak najlepiej, ale takie wybieganie wprzód i zbyt wielkie oczekiwania zgasiły już nie jedna gwiazdkę, szczególnie w Polsce z naszymi cudownymi mediami.

Nawet nie o to chodzi.

Radwańska technicznie jest ułożona dobrze. Psychicznie również. Niestety fizycznie odstaje od swoich rywalek bardzo. I wątpię, żeby to nadrobiła w ciągu kolejnych paru lat. Nie wiem czy zauważyliście ale jej przewaga na korcie przede wszystkim wynika ze znakomitej strategii gry, świetnej taktyki i odpowiednim wyczuciu kiedy trzeba zmienić rytm uderzenia. Niestety, jest to za mało, żeby być nr 1 na świecie. Po prostu jest za słaba (fizycznie, nie mówię o umiejętnościach).

muszeq napisał(a):Jak poprawi serwis. przede wszystkim drugi i zacznie mocniej atakować

Dokładnie to co mówiłem. Tylko wiesz, serwis kształtuje się w pierwszych 2-3 latach trenowania. Naprawdę trudno jest później zmienić cokolwiek.
A jeśli nie masz siły to jak możesz mocniej atakować? Nie da rady, niestety.


Powtórzę to samo co mówiłem przed rokiem - jej szczytem możliwości jest 5 miejsce na świecie. Co oczywiście jest wyczynem jednak do 1 nie dojdzie nigdy.
04-07-2008 11:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Tenis (ziemny/stołowy)
Kobiety zwykle dosc wczesnie osiagaja wysoki poziom, rzadko zdarzaja sie hity, ktore wychodza na powierzchnie dopiero w wieku 28 czy 30 lat i nagle wygrywaja wazny turniej.

Co do mlodej Radwanskiej, ktora na pewno bedzie numerem 1, to podobnie jak Minh srednio w to wierze. Ivanovic i Szarapowa sa obecnie znacznie lepsze, a wiekowo to tylko niecale 2 lata roznicy, ktore wiekszego wplywu miec nie beda, bo jak one sie wypala, to wcale nie Radwanska, a ktos zupelnie inny przejmie ich miejsce w czolowce.

Jesli kiedykolwiek wygra jakiegos szlema to bede zadowolony.

jestem barmanem na tym dancingu
05-07-2008 07:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elmaggico Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Tenis (ziemny/stołowy)
Dzisiaj finał babek , który nie mam zamiaru oglądać, poprostu siostrzany bój mnie nie interesuje.
Ale za to jutro kolejny finał Federer - Nadal. Big Grin
Nadal zdecydowanie bliższy jest pokonania Rogera na trawie, niż odwrotnie na mączce. Może tym razem się uda, kto wie, ja poprostu nie chcę, żeby ten nudziarz wygrał kolejny Wimbledon, pozatym darzę sympatią hiszpana.
Ale szczerze...to typuje niestety Federera..:/
05-07-2008 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Tenis (ziemny/stołowy)
W tym roku mamy dwa finaly mezczyzn tak naprawde. Mialem nadzieje, ze gdzies tak w polfinalach przeniosa WIlliams do turnieju mezczyzn, gdzie jest ich miejsce, ale nie wyszlo.

jestem barmanem na tym dancingu
05-07-2008 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: Tenis (ziemny/stołowy)
Cytat:Venus Williams ograła swoja siostrę Serenę 7:5, 6:4 w finale wielkoszlemowego turnieju na trawiastych kortach Wimbledonu. Była to piąta w karierze wygrana amerykańskiej tenisistki w Londynie.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
05-07-2008 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Tenis (ziemny/stołowy)
Cytat:Rafael Nadal mistrzem Wimbledonu. Koniec i bomba a kto nie oglądał ten trąba. W stojącym na najwyższym poziomie, jednym z najbardziej emocjonujących finałów Wielkiego Szlema, Rafael Nadal (rozstawiony z numerem drugim), pokonał 6:4, 6:4, 6:7 (5-7), 6:7 (8- 10), 9:7 broniącego tytułu Szwajcara Rogera Federera (nr 1.).
Pojedynek - dwukrotnie przerywany przez deszcz - trwał cztery godziny i 48 minut, a Nadal wykorzystał w nim dopiero czwartą piłkę meczową. W ten sposób tenisista z Majorki przerwał serię pięciu triumfów Federera w Wimbledonie.

Znakomity mecz Nadala. Federer też grał znakomicie, ale to Rafa był wiodącą postacią tego finału.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
07-07-2008 07:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #28
Re: Tenis (ziemny/stołowy)
Takie mecze to chce się oglądać. Szybki, dobre wymiany piłek, świetne zagrania no i przede wszystkim była dramaturgia. Nadal wygrywał już 2:0, Fedrer wygrał następne dwa sety i zrobiło sie 2:2 na szczęście w ostatniej partii Nadal wykorzystał tak jak wyżej napisane 4 piłkę meczową i przerwał to całą pasję Federera.

Agnieszka Radwańska awansowała na 10 pozycje w rankingu WTA. Brawa się należą dal Isi. I pamiętać że jeszcze jakieś pół roku temu była gdzieś na sto którymś miejscu....



Mój Blog: Pod presją czasu
07-07-2008 08:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Tenis (ziemny/stołowy)
Foster26 napisał(a):I pamiętać że jeszcze jakieś pół roku temu była gdzieś na sto którymś miejscu....

Hmm, Foster coś Ci się chyba pomyliło! 21 pozycję zajmowała w styczniu czyli pół roku temu Wink
07-07-2008 08:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #30
Re: Tenis (ziemny/stołowy)
Miko chodziło mi bardziej o to że jakiś czas temu mało kto wiedzieła kto to Radwańska, a teraz to już 10 rakieta świata. Te pół roku to tak o podałem, zamiast tego może być rok czy więcej Wink Po prostu chciałem ukazać jak wielki postęp poczyniła Isia Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
07-07-2008 09:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości