Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka ręczna
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Piłka ręczna
Wczoraj było bardzo dobrze, niepokoiła mnie początkowa 5-cio bramkowa przewaga Rosjan, ale naszczęście udało się z niej wyjść obronną ręką, graliśmy wczoraj słabo pierwszą połowę, Rosjanie mieli przewagę którą do końca pierwszej połowy konsekwentnie utrzymywali, w drugiej połowie coś ruszyło i zaczeło wychodzić naszym, końcuwka byla nerwowa, ale udało sie wygrać mecz, najlepszym zawodnikiem był "Kasa" Szmal i to dzięki niemu nie przegraliśmy wczoraj, dzisiaj gramy z Macedonią, nie bedzie łatwo, ale mecz jest do wygrania, trzymamy kciuki za naszych dziś o 15:10 Wink

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
19-01-2009 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michelle Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 314
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 1
Post: #32
Re: Piłka ręczna
Janczar, bardzo dobrze było? Poprzeczki, walenie w bramkarza albo obok bramki, straty? Poza tym zawodziła miejscami obrona. Chłopaki twardo stali na 6-0, albo co najwyżej 5-1, kiedy Rosjanie grali z nami na 4-2 lub 3-3. W ustawieniu 3-3 wychodzili do piłki, przechwyt, kontra, bramka. Wczoraj nie było bardzo dobrze w polu, ale na bramce - perfecto. Jest jeszcze klika rzeczy w grze do poprawienia. Oby błędy zostały zniwelowane, a Kasa zachował taką formę do końca to wtedy możemy marzyć o podium. Inaczej, jeśli trafimy na mocnych przeciwników, o których wspominałam w poprzednim poście, o pierwszej trojce możemy zapomnieć.

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not - Kurt Cobain

Twitter: @mchabowska
michalinachabowska.pl
HandballPlanet.com
19-01-2009 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Piłka ręczna
Wiesz uważam, że jeśli się wygrywa z Rosją to trzeba grać bardzo dobrze, nie wymagajmy od chłopaków nie wiadomo czego, przecież nie będą grać na każdych zawodach tak jak 2 lata temu, turniej się dopiero zaczyna, miejmy nadzieję, że nasi się rozegrają i bedzie przynajmniej tak dobrze jak 2 lata temu Wink

PS: Wczoraj najbardziej słabo graliśmy obrotowym i dlatego też szło tak słabo

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
19-01-2009 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #34
Re: Piłka ręczna
Polska 29-30 Macedonia

Wiadomo było, że Macedonia to nie pionki, w końcu wyeliminowali Isladnię w barażach, ale i tak powinniśmy ich ograć spokojnie. Dzisiaj niestety 'Kasa' nie pomógł naszej drużynie, nastomiast bramkarz Macedonii bronił wyśmienicie. Polacy są na pewno lepszym zespołem technicznie, ale w tym spotkaniu różnicę zrobił właśnie golkiper drużyny przeciwnej.

To co mnie najbardziej dziwi jest ilość zagrywek reprezentacji Polski. No przecież jedyne co oni grają to wbieg skrzydła i spłaszczenie strefy na rzut Lijewskiego albo Bieleckiego, albo wbieg środka na koło i znów spłaszczenie strefy :| Trochę za mało jak na drużynę tego formatu. Zupełnie nam nie siadały rzuty z drugiej linii. Do tego Jurasik i Tłuczyński nie trafili po karnym. ;| W obronie widać brak Siódmiaka, który rządził defensywą. W ataku natomiast nie ma kogoś kto pokieruje grą. Jaszka jest świetny technicznie, ale brakuje mu warunków, rzutu z drugiej linii i charyzmy, którą posiadał Grzesiek Tkaczyk. A 'Zdechły' to jednak nie ten poziom. Ma jedno fajne zagranie gdzie wbiega w strefę i markuje podanie do Bieleckiego, ale to nie wystarczy.

Trzeba teraz liczyć na Rosję i wygrać z Niemcami, aby mieć 4 punkty w następnej rundzie. Chyba jakoś tak to idzie ;p Zwycięstwo było w zasięgu ręki, ale zabrakło skuteczności no i taktyki. W ogóle nieporozumieniem dla mnie jest oebcność Michała Jureckiego w kadrze. To nie jest ten sam zawodnik co dwa lata temu, wtedy grał wyśmienicie w ataku, aż miło było popatrzeć. A dzisiaj tragedia... No cóż, trzeba jeszcze wygrać z Tunezją i Niemcami i jedziemy dalej. Medal w zasięgu ręki Wink
19-01-2009 17:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Piłka ręczna
Aaach ta Macedonia...nie musieliśmy dzisiaj tego przegrać, ale trzeba przyznać, że graliśmy słabo, statycznie, bez pomysłu, pierwsza połowa jeszcze jako tako, ale w drugiej nie wykorzystaliśmy dwóch karnych, mało graliśmy Bieleckim, myślę, że Wenta jednak za pózno wzioł przerwę, na końcu absurdalnie sędzia ukarał naszego zawodnika karą 2 minut.
Jednak do nikogo nie możemy mieć pretensji za przegrany mecz, przeciwnik był dzisiaj lepszy i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko trzeba grać dalej i spróbować pokonać Niemców,z tymi to też nie bedzie łatwo, ale trzeba zabrać co nasze, dzisiaj w Macedoni bardzo dobrze grał Łazarov, a w naszych slotach brakowało Krzysztofa Lijewskiego, no szkoda zobaczymy co bedzie dalej

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
19-01-2009 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Piłka ręczna
No i pokonaliśmy Tunezję, pierwsza połowa dobra, przewaga bramek kontrolowana, lecz druga połowa to dobra gra Tunezji, ale odrobili tylko 1 bramkę do Polski.

Macedonia dziś srogo przegrała z Niemcami, widać było jak zmęczeni są po meczu z nami, miejmy jutro nadzieję, że Polska pokona Niemców, będzie bardzo trudno, ale nic tak nie pomaga naszym jak wiara kibiców

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
21-01-2009 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #37
Re: Piłka ręczna
Macedonia przegrała nie dlatego, że byli zmęczeni. Przegrali bo Łazarow dostał czerwoną kartkę.
21-01-2009 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Piłka ręczna
To, żę Łazarov dostał czerwoną kartkę miało napewno duży wpływ na wynik, ale myślę, że jakby jej nie dostał to i tak Macedonia by przegrała, wkońcu sam Łazarow nie pokonał by Niemców, a po Macedończykach było widać duże zmeczenie, oglądałem cały mecz to wiem

edit: Pierwsza połowa jak narazie z Niemcami nie najlepsza, Niemcy duża faulują, ale my z drugiej strony mamy dużo karnych, gdy graliśmy w przewadze 1 zawodnika straciliśmy 2 bramki nie zdobywając żadnej, najgorsze jest to, że 2 połowe zaczynamy z 2 zawodnikami mniej, 2 niemców miało juz po 2 kary, jeszcze po jednej dostaną i zakończą mecz, zobaczymy co przyniesie 2 połowa

edit: no i przegraliśmy z Niemcami, ale ta 2 połowa to jest skandal, decyzję sędziów dla mnie wcale nie zrozumiałe, ale sędziowie to jedno, a nasza gra to drugie, nie potrafiliśmy wykorzystać gry w przewadze, graliśmy jacyś spięci, no poprostu nie potrafiliśmy znależć sposobu na Niemców, ale najbardziej podobała mi się wypowiedź komentatotra na TVP2:
"kurcze blade no Krzysiu nie wypuszczaj tak tej piłki" Big Grin

używaj opcji edytuj, a nie pisz jednego postu pod drugim/ sebos

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
22-01-2009 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Piłka ręczna
Dziś gramy z Danią, nie bedzie łatwo bo Duńczycy to dobry zespół z osiągnieciami, jendak trzeba ich pokonać. Duńczycy spisują się na turnieju troche lepiej od nas, ale to nie stoji na przeszkodzie, żęby dać sobie z nimi rady i przejść dalej Wink

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
24-01-2009 08:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #40
Re: Piłka ręczna
Ślepy jesteś?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
24-01-2009 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Piłka ręczna
Szanse na półfinał mamy takie jak 10000-1. Niemcy muszą wygrać wszystkie mecze, a Macedonia wszystkie przegrać, no i my wszystkie wygrać. Nierealne.
24-01-2009 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Piłka ręczna
Wszystko jest możliwe, a i nie jestem ślepy-raczej optymistą

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
24-01-2009 17:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Piłka ręczna
Myślę, że piąte miejsce będzie sukcesem IMO. Niestety Macedonia przeszła sama siebie, my po spotkaniu z Ruskami liczyliśmy już na min 4 pkt w II fazie... wpierw pokonaliśmy Rusków ale przegrana z Macedonią przekreśliła prosty plan.
24-01-2009 19:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Piłka ręczna
I nasza reprezentajca piłki ręczniej się odrodziła, gramy swietnie skrzydłami, środkiem, nasz Kasa jest dalej naszym najlepszym punktem. Łatwo i w pieknym stylu pokonaliśmy Danię i Serbię, chciaż z tymi pierwszymi na końcu była duża nerwówka, ale liczy się wynik-oby tak dalej, mam nadzieję, że nasi nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa na turnieju

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
25-01-2009 17:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #45
Re: Piłka ręczna
Jeśli jutro Polska pokona Norwegów to na jakieś 90% ma awans do 1/2. Niemcy dziś dali ciała z Norwegami przegrywając jedną bramką. Na chwilę obecną mamy tyle samo punktów co Norwegia i Dania która gra dziś z Macedonią . Niemcy są na czele z 5 oczkami. Jutro mecz pomiędzy szwabami a Duńczykami. Dzisiejszy mecz Dani nic nie zmienia tak naprawdę. Jeśli Polacy wygrywają jutro , a w meczu Niemcy vs Dania nie ma remisu mamy awans!
Wiem , że napisałem zawile ale można zaczaić o co mi chodzi Tongue

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
25-01-2009 19:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości