Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
no proszę... za gównianie 13,5 miliona jest w Arsenalu. A swojego czasu mówilo się o ponad 20 milionach. Jak Arsenal Wagner to robi??

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
20-06-2008 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #32
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
maju1309 napisał(a):no proszę... za gównianie 13,5 miliona jest w Arsenalu. A swojego czasu mówilo się o ponad 20 milionach. Jak Arsenal Wagner to robi??

To co gazety piszą z cenami, spekulując o transferach, można wsadzić między bajki.
Dzisiaj wyczytałem, że za Boruca Celtic chce 20 mln euro. Już widzę jak im tyle ktoś da. Typowe podbijanie ceny, a później, gdy chętnych nie tak dużo, ona spada.


Fan United od 1992 roku
20-06-2008 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
wiem, wiem, ale biorąc poprawkę w wysokości nawet 6,5 miliona (chociażwątpie, żeby gazety tak zaniżyły cenę) to Nasri wyniósł Arsenal 20 milionów. Niedawno mówiono, że Marsylia nie puści go za mniej niż 20... A my nadal bez wzmocnień ;/

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
20-06-2008 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Cytat:A my nadal bez wzmocnień ;/

Nie wiem czy wiesz ale okno transferowe jeszcze sie nie otworzyło :]

Arsenal wymienia młodych, zdolnych i doświadczonych zawodników na młodych, zdolnych i kompletnie niedoświadczonych. Faktycznie, genialna polityka transferowa

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
20-06-2008 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Nasri jest niedoświadczony? a Puchar UEFA w poprzednim sezonie? A Ligue1 sezon po MŚ? rzeczywiście niedoświadczony...

Rafcio napisał(a):Arsenal wymienia młodych, zdolnych i doświadczonych zawodników
jedynymm takimi są: Fabregas, Adebayor i na tym wypadałoby zakończyć wyliczankę. Hleb ma 27 lat. Zdolny jest, doświadczony też, ale na pewno nie młody (tzn w zakresie 17-24 lata)

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
20-06-2008 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
woozi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Rafcio napisał(a):
Cytat:A my nadal bez wzmocnień ;/

Nie wiem czy wiesz ale okno transferowe jeszcze sie nie otworzyło :]

Jeszcze się nie otworzyło, ale z zawodnikami mozna juz wcześniej pogadać jak chyba zauważyłeś. A United i tak nie kupował gwiazd, gwiazdami sie stali dopiero jak zaczęli u nas grać Big Grin np. Carrick nie znałem go jak przyszedł Smile

Teraz wracam do tematu. Moim zdaniem w przyszłym sezonie moze być groźny Tottenham, którzy na pewno są głodni sukcesu.Jak narazie sprowadzili Lukę Modricia i Dos Santosa, ale jak wyczytałem ostatnio to interesują się RvNisterlooy'em i Mario Santaną. Wcześniejsze spekulacje też mówiły o Eto'o. Widać ze szukają napastnika czyżby Berbatov u nas? :?
21-06-2008 17:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Tottenham co roku się tak zbroi i nic z tego nie wynika, szkoda, bo lubię ten klub, tylko raz realnie w ostatnich latach walczyli awans do LM, w ostatniej kolejce dopiero wyprzedził ich Arsenal.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
21-06-2008 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Cytat:Nasri jest niedoświadczony? a Puchar UEFA w poprzednim sezonie? A Ligue1 sezon po MŚ? rzeczywiście niedoświadczony...

Niedoświadczony na wyspach.

Cytat:jedynymm takimi są: Fabregas, Adebayor i na tym wypadałoby zakończyć wyliczankę. Hleb ma 27 lat. Zdolny jest, doświadczony też, ale na pewno nie młody (tzn w zakresie 17-24 lata)

Czyli jest w idealnym wieku dla piłkarza. Takich zawodników klub myślący o mistrzostwie nie sprzedaje :]
Ale trzeba przyznać, że poniekąd masz racje Tongue

woozi napisał(a):Jeszcze się nie otworzyło, ale z zawodnikami mozna juz wcześniej pogadać jak chyba zauważyłeś

Szczególnie jak najlepsi graja właśnie na ME.

Tottenham w tym sezonie będzie bardzo mocny i mam wielką nadzieję, że Liverpool wreszcie znajdzie sie poza wielką 4. Ale transfer van Nistelrooya do nich to jakaś brednia Tongue Dlaczego miałby odchodzić z najlepszego klubu Hiszpani, wielkiego Realu w którym gra pierwszoplanowa rolę do klubu który walczy o LM ? Tongue

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
21-06-2008 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
woozi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Tez jestem niamal pewny ze RvN nie przejdzie ale widać że interesuje ich klasowy zawodnik w tym przypadku napastnik. Bardzo dużo jest zainteresowań które kończą sie tylko na mediach i prasie. Albo to ich wymysły albo naprawdę są gotowi w tym okienku transferowym wydać duze pieniadze na zbudowanie silnej druzyny.
21-06-2008 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Moze to niekoniecznie wzmocnienie, ale:
Paul Ince zastapil Marka Hughesa na stanowisku menedzera Blackburn Rovers.
Mark Hughes, Steve Bruce, Roy Keane, teraz Ince - zaroilo sie w PL od bylych zawodnikow United ze slynnego skladu 1992-1995. Ciekawe kto nastepny? Moze Cantona? Wink
22-06-2008 17:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #41
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Olle napisał(a):Moze to niekoniecznie wzmocnienie, ale:
Paul Ince zastapil Marka Hughesa na stanowisku menedzera Blackburn Rovers.
Mark Hughes, Steve Bruce, Roy Keane, teraz Ince - zaroilo sie w PL od bylych zawodnikow United ze slynnego skladu 1992-1995. Ciekawe kto nastepny? Moze Cantona? Wink
Cantona- TAK, ale dopiero po odejściu SAF'a bo jak sam mówił on mógłby prowadzić tylko Manchester United bądź Rep. Anglii Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
22-06-2008 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Jak najbardziej Cantona na stanowisko menagera United. On lubi ofensywny futbol. Zdecydowanie bylibyśmy bardzo efektownie (i niemal pewien jestem, że efektywnie) grającą drużyną.

Ale powróćmy do sedna tematu - newsów transferowych ;]

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
22-06-2008 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Nie wiem czemu większość kibiców od razu wręcz widziałaby na stanowisku managera United, Cantone, Roy'a...
Hm to United ma być takim polem doświadczalnym do uczenia się fachu przez tych panów :?:
Tak się nie stanie, United potrzebuje sukcesów od zaraz, bez jakiś eksperymentów, przyczyna prosta, Glazer, są triumfy jest kasa, jest kasa to spłacanie dlugu ; )
22-06-2008 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #44
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Czaplak masz racje, a ja nie wyraziłem sie jasno. Cantona jezeli będzie kiedyś trenerem jak sam mowil tylko MU, to nie oznacza że będzie to zaraz po odejściu Szkota. Z resztą nie sądzę by zarząd zgodziłby się na takie rozwiązanie. Potrzebny bedzie klasowy, sprawdzony coach ;-)

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
22-06-2008 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
woozi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Adebayor odchodzi z Arsenalu do Milanu za 31mln euro. Czy dobry ruch z ich strony? Co oni zamierzają Walcottem atakować czy ominęła mnie jakaś informacja o nowym napastniku Arsenalu? :?
Sory że akurat piszę o osłabieniu a nie wzmocnieniu, ale dziwny ruch ze strony Arsenalu.
22-06-2008 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości