Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry na PC, PS, Xbox, gry sieciowe i internetowe
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #46
Re: Gry sieciowe i internetowe
Łojezu, a co to? Jakiś manager. Skomplikowany?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
04-05-2009 10:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #47
Re: Gry sieciowe i internetowe
Tak to manager, bardzo fajnie się gra. Wcale nie jest skomplikowany. Wystarczy mieć pojęcie, o to co w takich grach chodzi, przeczytać sobie poradnik co i jak funkcjonuje i śmiało można pykać Wink

Na prawdę polecam. Sam gra od jakiś3-4 miesięcy Big Grin

Nikt nie gra? Sad



Mój Blog: Pod presją czasu
04-05-2009 10:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #48
Re: Gry sieciowe i internetowe
I wygrałeś coś? Smile

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
04-05-2009 11:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: Gry sieciowe i internetowe
Mimo wszystko polecam http://www.Hattrick.org -> NAJLEPSZY, PROSTY Menadżer Piłkarski.

Ja się mogę pochwalić awansem z 10 ligi do 7. Wczoraj historyczny awans do "siódemki". A w Pucharze grałem z 32 drużyną w III rundzie. Ja w rankingu jestem 18888 któryś Tongue więc też sława xD
04-05-2009 11:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #50
Re: Gry sieciowe i internetowe
@ Miko
Zarejestrowałem się tam i mogę szczerze powiedzieć że hattrick nie dorasta goalowi nawet do pięt. Nie podoba mi od grafiki, śmieszna szata graficzna która nie zachęca, wręcz zniechęca, a do tego słaby system trenerski ( tzn. jak sterować drużyną, mecze i takie tam pierdoły _ nie wiedziałem jak to nazwaćBig Grin )

@ pan_opticum
Na razie to się mogę pochwalić, tym, iż w pierwszym w swym sezonie (8 liga) zająłem drugie miejsce (miałem króla strzelców) i awansowałem ligę wyżej Smile Teraz czekam na rozpoczęcie sezonu (za tydzień bądź dwa). W tej grze, w ciągu kalendarzowego roku rozgrywa się 3 sezony Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
04-05-2009 11:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #51
Re: Gry sieciowe i internetowe
Foster26 napisał(a):@ Miko
Zarejestrowałem się tam i mogę szczerze powiedzieć że hattrick nie dorasta goalowi nawet do pięt. Nie podoba mi od grafiki, śmieszna szata graficzna która nie zachęca, wręcz zniechęca, a do tego słaby system trenerski ( tzn. jak sterować drużyną, mecze i takie tam pierdoły _ nie wiedziałem jak to nazwaćBig Grin )

Gusta i guściki. Wiem o co Ci chodzi. Np teraz od sezonu trenuje rozgrywanie i są efekty ale zaniedbałem skuteczność, to są wady.

Foster, aż spróbuje chyba zagrać w goalunited ^^, gra ktoś w hokeja na managerzone.com?
04-05-2009 14:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #52
Re: Gry sieciowe i internetowe
A gra może ktoś w to: <!-- w -->http://www.menelgame.pl<!-- w -->? :lol: Świetna sprawa Tongue

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-05-2009 09:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #53
Re: Gry sieciowe i internetowe
Odkurzyłem dziś Age of Empires III . Ma ktoś? Grał ktoś? Może jakiś chętny popykać przez neta ?

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
30-05-2009 14:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #54
Re: Gry sieciowe i internetowe
Nie wiem czy to się nadaje do tego tematu, jak coś przenieście.

Jeśli ktoś nie czyta blogu Rafała Steca to zamieścił on link do dość ciekawej gry w, której można poczuć się przez chwilę niczym sędzia liniowy (ponoć gra jest wzorowana na testach dla sędziów holenderskich):

http://rafalstec.blox.pl/2009/05/Machac ... -moze.html

Mój wynik to 70%, jak tam u Was? Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
31-05-2009 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #55
Re: Gry sieciowe i internetowe
50% :|

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
31-05-2009 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #56
Re: Gry sieciowe i internetowe
70%
Słaby dzisiaj jestem.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
31-05-2009 20:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #57
Re: Gry sieciowe i internetowe
80%, wiec FIFA ma nowego kandydata na Puchar Konfederacji.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
31-05-2009 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leszczu Offline
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #58
Re: Gry sieciowe i internetowe
Czy gra ktoś z was w Football Superstars? bo chciałbym sie dowiedzieć czy warto Smile
http://footballsuperstars.com/

"We Are The Pride of All Europe"
13-06-2009 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
90minut.org Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #59
Re: Gry sieciowe i internetowe
Witam serdecznie.

Na początek piłkarskiego sezonu ligowego musimy poczekać do końca lipca. Internetowy manager piłkarski 90minut.org umożliwia kibicom rozpoczęcie rozgrywek ligowych jeszcze w tym miesiącu. Pierwsze mecze odbędą się już w najbliższą sobotę, czyli 27 czerwca.

90minut.org to internetowy manager piłkarski przeznaczony dla osób, które chcą sprawdzić czy drzemie w nich dusza prezesa klubu, managera i trenera w jednym. W ciągu kilku miesięcy od powstania portal zdobył uznanie ponad 3 tys. użytkowników. W 90minut od gracza zależy czy klub będzie prowadził dobrą politykę transferową, posiadał fundusze na rozbudowę stadionu i jednocześnie to czy wyniki i morale drużyny będą na odpowiednim poziomie. 90minut oferuje wiele ciekawych opcji. Oprócz podstawowych takich jak: prowadzenie drużyny, planowanie treningu, polityka transferowa do dyspozycji mamy m.in. prowadzenie reprezentacji kraju, grę w zakładach bukmacherskich, kierowanie hotelem i siecią sklepików klubowych, które znajdują się przy stadionie. 90minut.org to realistyczny i najszerzej rozbudowany manager piłkarski dostępny w sieci.

Serdecznie zapraszam do rejestracji:
http://90minut.org/index.php?str=rejest ... anego=1438
26-06-2009 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Potkinho Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #60
Re: Gry sieciowe i internetowe
Ja gram w My Brute ostatnio, fajna gra przez przegladarke, gdzie tworzysz swojego zawodnika i walczysz nim z innymi internautami. Tu jest link do mojej postaci: http://jason-spezza.mybrute.com/ dziennie mozesz grac 3 walki, ale na poczatku masz 6 walk do rozegrania.
:twisted:
30-06-2009 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości