Ankieta: Które dziewczyny najpiękniejsze?
Brunetki
Łyse
Blondynki
Rude
Szatynki
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kobiety
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #31
Re: Kobiety
Chyba po to jest ten temat, żeby komentować osiołku. Tej Ashley Tisdale z łóżka bym nie wygonił, ale bez rewelacji.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
13-08-2008 14:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Kobiety
mateksa napisał(a):Coś to tu wkleił!

Cukierkową panienkę z Nie ma to jak hotel

http://hotandnerdy.files.wordpress.com/ ... essa-3.jpg
To ta z High School Musical Tongue Vanessa

http://www.los-toros.com/wp-content/upl ... tweedy.jpg
Cheryl Tweedy

http://i23.photobucket.com/albums/b396/ ... bert-3.jpg
Elisha Cuthbert

W linkach, bo zdjęcia duże. I tak bez makijażu są nikim, najlepsze są polskie dziewczyny Smile bajer.pl

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
13-08-2008 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Kobiety
Nie mam Disney Channel, nie wiem, jaką gra rolę. Ale skoro ty zdecydowałeś się na Hudgens, to czy nie lepiej było wkleić zdjęcie z jej słynnej rozbieranej sesji ?Tongue

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
13-08-2008 14:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #34
Re: Kobiety
maju1309 napisał(a):Ty wkleiłeś jeszce gorszą, i na dodatek 10 lat starszą, a jakoś nie komentowałem ;]
Polecam 'Słodki Listopad' albo 'Włoska robotę' obejrzyj a się przekonasz co Charlize ma do zaprezentowania. I co z tego, ze 10 lat starsza od tej co ty wkleiłeś, tej Ashley to za 10 lat nikt kijem nie będzie chciał dotknąć.

paolo napisał(a):Elisha Cuthbert
Kiedyś z kumple się nią jaraliśmy... Przeszło, choć zła nie jest.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
13-08-2008 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #35
Re: Kobiety
dende napisał(a):
Mata napisał(a):Kim Kardashian

widziałeś ją od tyłu Wink

Wiesz są gusta i guściki ale nie powiem ta Twoja Rachel Vukadinović jest naprawdę cudna Big Grin

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-08-2008 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #36
Re: Kobiety
A może by my se jakiego plebiscyta zrobili? Coś w stylu, każdy zgłasza po jednej babeczce do konkursu, jury w składzie ja, ja i może jeszcze żeby było do trójkąta ja, wybiera 10 laseczek pod koniec miesiąca z tych zgłoszonych, robimy ankietę i głosujemy. Kto jest za, kto przeciw, kto sie wstrzymał? Byłoby fajnie jakby sie jakiś moderator wypowiedział. Ot taki konkursik na najładniejszą dziewoje danego miesiąca.

Oczywiście Brazylijka co miesiąc by miał pierwsze miejsce, walka toczyła by sie o miejsce nr 2 i 3.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
13-08-2008 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #37
Re: Kobiety
jestem jak najbardziej ZAA

ale Ty cwaniaku to tym małym druczkiem to weź usuń a nie


Dla oka:
Candice Miechelle

[Obrazek: 01.jpg]

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-08-2008 20:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Kobiety
Ale wybranie jury sprawi problemy, mówię Wam.
13-08-2008 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Kobiety
[Obrazek: p130649.jpg]

Wie dziewczyna komu kibicować

Pele good, Maradona better, George Best
13-08-2008 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #40
Re: Kobiety
Dobra parę pomysłów odnośnie tego plebiscytu. Piszemy o tym narazie w tym temacie, jak się nie przyjmie to się te posty wyjebie, a jak przyjmie to przeniesie wtedy do odpowiedniego tematu.

A więc pomysł w fazie wstępnej wygląda tak:

1. W zabawie udział biorą userzy, którzy maja przynajmniej 50 postów na liczniku, żeby nie było tak że ktoś się rejestruje wrzuca fotę na konkurs i wróci jak będą wyniki, bo wtedy tych zdjęć może być 543673, a tak to zabawa będzie dla userów którzy na stronie sie udzielają w miarę regularnie, a zarazem będzie świeżaki zachęcało do pisania.
2. Każdy może zgłosić tylko jedna panią w miesiącu, bez możliwości edytowania.
3. Pod koniec miesiąca robimy ankietę z 10 kobitkami i głosujemy na number 1 danego miesiąca.
4. Wklejamy zdjęcia tylko takich dziewczyn, których personalia znamy. Brazylijka w tym wypadku odpada Sad

Mniej więcej tak, ale tak jak mówie narazie to tylko taki szkielet zabawy.

I teraz tak, właśnie nie wiem jak z jury? Any ideas? Może tak, że pierwszy miesiąc załóżmy wybierze sie kogoś, a w kolejnych już będą w jury ci których fotki zajęły miejsca na podium. No tylko znowu, tu jest problem, żeby się kolejne trójki dogadywały i sumiennie podliczały głosy, tworzyły ankietę itd.

No i jeszcze tak myślę, co by dawało zwycięstwo, oprócz bycia w jury? Pomyślcie nad tym.

PS. Nicole :oops:

Edit: I piszcie serio, bo nie chce mi sie odpowiadać na głupie sugestie i propozycje.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
13-08-2008 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Kobiety
mateksa napisał(a):No i jeszcze tak myślę, co by dawało zwycięstwo, oprócz bycia w jury? Pomyślcie nad tym.

Konkurs smsowy.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
14-08-2008 09:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #42
Re: Kobiety
paolo napisał(a):Konkurs smsowy.
Nie zrozumiałeś, ale mój błąd, źle sformułowałem Wink . Nie chodzi mi jaką drogą byśmy głosowali, tylko jakie korzyści miałby wygrany w danym miesiącu. żeby to nie był konkurs tylko dla samej idei żeby był.

E: Aha i jeżeli mamy się w to bawić, to trzeba robić tak, żeby zabawa wystartowała z początkiem września, żeby zobaczyć przez ten miesiąc czy warto sie w to bawić, bo mi się w październiku zaczynają studia i może być do dupy z czasem, no chyba, że są inni żeby sie tym zając, wtedy ok.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
14-08-2008 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #43
Re: Kobiety
[Obrazek: shakira_pictures_74.jpg]

Uwielbiam Shakirę. Lubię latynoski, a ona ma piękną twarz i świetną figurę. I niesamowicie się rusza. Jedna z moich ulubionych.

Jak sobie jeszcze jakąś laskę przypomnę to zarzuce screeny Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
14-08-2008 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Kobiety
Ciężko będzie wytypować 3 czy 5 osobowe jury. Ale myślę, że na początek można wybrać np. te 5 pierwszych chętnych osób (w tym ja!), który by głosowały. Jeśli po jakimś miesiącu-dwóch ktoś by się nie sprawdził to w jego miejsce inny dupek. I tak w koło Macieju. Proponowałbym jeszcze, aby po podaniu wszystkich pań przeprowadzić krótką eliminację. Idzie zdjęcie, 5 osób każda jest na tak lub nie. I oczywiście większość decyduję, czyli w w tym przypadku >2. Jeśli co miesiąc mamy wybierać to proponuję pierwsze dwa tygodnie miesiąca na przysyłanie fotek w raz z metryczką krótką (w tym miejscu myślę, że czym więcej info i czym bardziej interesujące to tym lepsze wyniki -> takie info można zastąpić w prawdziwych wyborach jako pytania do kandydatek, zainteresowania i plany na przyszłość, taki dodatek intelektualny Wink), po tych dwóch tygodniach jury się zbiera na krótką eliminację i o tym albo ocenia jury albo wszyscy poprzez jawne/tajne głosowanie.
15-08-2008 10:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #45
Re: Kobiety
Lucas napisał(a):w tym miejscu myślę, że czym więcej info i czym bardziej interesujące to tym lepsze wyniki
Lucas będziesz patrzył na urodę czy na info 8-) Dobrze przedstawiona Begerowa i tak nie ma szans z samym imieniem i nazwiskiem Ivanovic, więc myślę, ze to można odpuścić. Co do reszty sie zgadzam, do komisji też sie nadajesz. To jest nas dwóch na chwilę obecną.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
15-08-2008 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości