Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CM & FM, managery piłkarskie
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: CM & FM
fidain napisał(a):o Nasri się przyzwoicie spisuje w Marsylii, szkoda że połowa świata chce go kupić ode mnie Sad

Ale jeśli chodzi o OPŚ to polecam Lulinhe z Corinthians. U kumpla w Milanie w pierwszym sezonie, zmieniając z ławki Kake strzelił 17 bramek i zaliczył podobną liczbę asyst. W drugim sezonie, mając 19 lat grał już jako podstawowy OPŚ. W wieku 21 lat zdobył tytuł zawodnika roku na świecie i najlepszego piłkarza LM. Ogółem chyba najlepszy (razem z Saivet) talent w nowym FM'ie. Chociaż osobiście go jeszcze nie sprawdziłem, na razie Marsylii wchodząc z ławki zdążył złapać kontuzję Wink

Aha, na początku gry można go z Corinthians wyciągnąć do każdego średniego/większego klubu europejskiego za 2,6 mln funtów bo taką ma klauzule odejścia. Niestety do europy może przejść dopiero w czerwcu 2008 kiedy skończy 18 lat.

Ja jednak chcę z naszego "Predatora" ( Andersona ) zrobić wielką gwiazdę lidera pola, na zmianę miałbym ew. gracza dość spokojnego takiego jak Carrick, ale często przesuwam Ben Arfę ( U mnie najczęściej na skrzydle zapieprza ) więc Lulinha niemiałby nic do pokazania, a tak miałbym Veloso i środek pomocy, def. pomocnik, stoper i lewy obrońca załatwieni.
Kiedyś jak grałem w 07 to Andi był zawodnikiem najlepszym na świecie, chce powtorzyć ten wyczyn, lecę teraz 3 sezon w FM, i myślę ze jednak tylko tego Francuza ściągnę z Francji i poczekam do końca sezonu z Navasem...

Myśle nad Van Der Borre, Toto Tamuz, Veloso.
12-02-2008 22:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #47
Re: CM & FM
No ja chce teraz zagrać Manchester United od nowa tak żeby nie robić transferów poza tymi najistotniejszymi (skrzydłowy, PO, bramkarz). Bo jak sie robi za dużo transferów to co to potem za różnica czy grasz Manchester United, Realem czy inną Barcą jak grają te same gwiazdy Wink Ale na razie wyżywam się transferowo w Marsylii. Wymieniłem już chyba połowę podstawowego składu i nie jest źle, w 1/3 drugiego sezonu na razie brak porażek Big Grin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-02-2008 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Boobic Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: CM & FM
Czaplak napisał(a):Myśle nad Van Der Borre, Toto Tamuz, Veloso
Dwóch pierwszych odradzam. Van den Borre to nie ten sam piłkarz co w 07, Tamuz ma zajebiste wahania formy, jednak Veloso to klasa sama w sobie. Moze grać zarówno na DMie, jak i na środku obrony. Od biedy można go również przekwalifikować na lewą obronę. Prawdziwa perełka Wink

Poza tym odkryłem nowy, świetny talent, mianowicie bramkarz Eros Corradini z Parmy. Młody perspektywiczny zawodnik, który u mnie w United po 5 sezonach dostał bramkarza roku! Dodam również, że bez problemów przechodzi do takich klubów jak Wisła Kraków. Smile
12-02-2008 22:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: CM & FM
Toto miałem jeszcze przed łatką ( jak miałem łatkę grałem znów od nowa :roll: ) i spisywał się u mnie rewelacyjnie wchodząc z ławki, ale mam inną perełkę, Higuain Wink
A tego Belga mnie coś korci po prostu, nie wiem czemu, ale chyba troszkę przez silę :?

fidain napisał(a):transferowo w Marsylii.

U mnie w 2 sezonie zagrałem z nimi w finale CL, wygrałem 2-1 po dogrywce hehehe
12-02-2008 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #50
Re: CM & FM
Ja polecam Calina Cristea oraz Cezarego Wilka.
12-02-2008 22:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #51
Re: CM & FM
A u mnie łatka nie działa i pierd*le ją, gram na czystym. O! i ciul, że co mecz to bramka ze spalonego Wink

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
13-02-2008 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MattMan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: CM & FM
Mam prośbę. Potrzebuję młodego, obiecującego pomocnika ofensywnego na oba skrzydła...

Co powiecie o (podobno) największym talencie fm'a 08, 16 letniego Holendra, Georginio Wijnaldum?? Big Grin

2 propozycja, która jakoś do mnie nie przemawia, to Francuz, Saivet? Wymieniany również jako jeden z większych talentów. Wink

Pozdrawiam i czekam na pomoc :ugeek:
15-02-2008 09:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #53
Re: CM & FM
MattMan napisał(a):Co powiecie o (podobno) największym talencie fm'a 08, 16 letniego Holendra, Georginio Wijnaldum?? Big Grin

Tak na niego popatrzyłem i ma taką samą sprawność jak u mnie Navas ( czyli istnieje prawdopodobieństwo urazów...)

Gonzalo Higuain, Ben Arfa, piłkarze od zaraz ale już w 1 sezonie pokażą klase, mogą grać i w środku pola.
15-02-2008 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #54
Re: CM & FM
Już gdzieś tu pisałem:

Na bliższą przyszłość to Alessandro Rosina - szybciej wyciągniemy jego z Torino niż Higuaina z Realu a jest imo lepszym skrzydłowym (Higuain to raczej napastnik)

Co do inwestycji w przyszłość (3-4 sezony) to Saivet i Wijnaldum będą najlepszą możliwością. Wielkie talenty nowego FM'a

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
15-02-2008 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MattMan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #55
Re: CM & FM
A co powiecie o pozyskaniu dobrze nam znanego, świetnie wyszkolonego technicznie Queresmy z Porto? :geek:

I jeszcze jedno... czy ten młody Holender sprawdzi się w pierwszym zespole? Nie mam skrzydłowych na zmianę, dlatego myślę o sprawdzonym Queresmie z Porto.
15-02-2008 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #56
Re: CM & FM
MattMan napisał(a):jeszcze jedno... czy ten młody Holender sprawdzi się w pierwszym zespole? Nie mam skrzydłowych na zmianę, dlatego myślę o sprawdzonym Queresmie z Porto.

Miałem go pól sezonu, potem grałem od nowa bo zainstalowałem łatkę, u mnie Ricardo zagrał kaszane wtedy, ale nie skreślałbym go.
15-02-2008 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #57
Re: CM & FM
Wijnadlum, jak mogłem o nim zapomnieć! Przecież miałem go zanim mi sis save'a usunęła... Posadził Naniego na ławke Smile A teraz na nowym sejwie to Saivet sadza Teveza Big Grin Polecam ich obu

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
15-02-2008 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MattMan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #58
Re: CM & FM
Wyczaiłem talencika godnego uwagi. Wink
RENATO AUGUSTO (Brazil) - spójrzcie i ocencie. Big Grin
16-02-2008 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #59
Re: CM & FM
Tomassen napisał(a):Wijnadlum, jak mogłem o nim zapomnieć! Przecież miałem go zanim mi sis save'a usunęła... Posadził Naniego na ławke Smile A teraz na nowym sejwie to Saivet sadza Teveza Big Grin Polecam ich obu

I jak z tym Kompanym?
16-02-2008 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #60
Re: CM & FM
WTF? Big Grin

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
16-02-2008 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości