Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pro Evolution Soccer
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #46
Re: Pro Evolution Soccer
Adaś :*

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
30-10-2009 12:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #47
Re: Pro Evolution Soccer
Ze sklepów też tak kradniecie ? : >

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-10-2009 14:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #48
Re: Pro Evolution Soccer
Ja nazywam, to oszczędzaniem, ew. cięciem kosztów

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
30-10-2009 14:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #49
Re: Pro Evolution Soccer
Tzn. jak ktoś kradnie ciuchy, art. spożywcze, samochody etc. to tnie koszty ?

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-10-2009 15:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #50
Re: Pro Evolution Soccer
Zdecydowanie tak.

Nie mogę doczekać się tego PESa :*

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
30-10-2009 16:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #51
Re: Pro Evolution Soccer
michal85 napisał(a):Ze sklepów też tak kradniecie ? : >
...spytał, po czym wziął się za przesłuchiwanie jednej, z kilkudziesięciu GB empetrójek na dysku. Wink

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
02-11-2009 10:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Pro Evolution Soccer
Zakończmy już temat piractwa, normalne, że jeden woli pobrać z neta, a drugi kupić oryginał.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
02-11-2009 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #53
Re: Pro Evolution Soccer
Opłaca się kupić oryginalnego PESa 2010 ponieważ, gra w trybie online wyszła konami naprawdę dobrze. Zeby grać online oczywiście należy posiadać grę oryginalną.

Może podzielicie się ustawieniem i taktyką jaką preferujecie w PESa 2010 dla Manchesteru United.

Narka.

---
28-12-2009 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #54
Re: Pro Evolution Soccer
nmz napisał(a):
michal85 napisał(a):Ze sklepów też tak kradniecie ? : >
...spytał, po czym wziął się za przesłuchiwanie jednej, z kilkudziesięciu GB empetrójek na dysku. Wink
Nie mam ani jednego nielegalnego pliku muzycznego na dysku 8-) Cała muza na kompie to zaimportowane dzięki itunes w jak najbardziej legalny sposób (czyt. z oryginalnych płyt) kawałki. Na ipodzie podobnie 8-)

A żeby było na temat to w PESa nie gram od kilku wersji

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
28-12-2009 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #55
Re: Pro Evolution Soccer
To w chwili obecnej nie wiesz co tracisz ...

---
28-12-2009 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #56
Re: Pro Evolution Soccer
Pewnie ma konsolę.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
28-12-2009 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #57
Re: Pro Evolution Soccer
W chwili obecnej PES na PC nie różni się niczym od swojego brata na konsole next genowe i dlatego teraz to jest największa przewaga nad FIFA, bo tam sprawa ma się już zupełnie inaczej ...

Swoją drogą szkoda, że Manchester United nie jest już tak silną drużyną jak w przypadku PESa 2009, między innymi za sprawą Teveza i oczywiści Krystyny.

---
28-12-2009 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #58
Re: Pro Evolution Soccer
Ponoć dyskusja FIFA vs PES trwa w najlepszy na wielu forach. Nie wiem. Na PC grałem W Fife od wersji 96 do 2003. Nigdy jakoś nie byłem fanem tej gry, a bardziej interesowały mnie managery. Jednak im starszy człowiek tym mniej ma czasu na bawienie się w myślenie nad taktyką, transferami etc. więc spróbowałem PESa. Extra się grało, ale później przyszedł kontakt z Fifą na xboxa, która jets świetna. A spotkałem się już z niejedną opinią, że FIFA na konsole nie ma równych, więc zbytnio wydawac kasy na inną kopaną mi się nie chce.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
28-12-2009 12:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #59
Re: Pro Evolution Soccer
Hmmm... zachęciłeś mnie do kupna nowej odsłony PESa. Co prawda wersja 2009 mi nie przypadła do gustu ale skoro tryb online w nowej jest niezły to może wyskrobię trochę pieniążków Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
28-12-2009 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #60
Re: Pro Evolution Soccer
Spokojnie. Jeszcze poczytaj sobie opinie na forach związanych typowo z PESem czy FIFA. To jest moje subiektywne zdanie, ale gram w PESa od czasów szaraka (PlayStation) więc co nieco mogę powiedzieć. FIFA odbudowała się od części 2008 i to też tylko na konsole, bo na PC była kicha. Zresztą PES 2008 to też była kompletna porażka. 2009 lepiej ale to nie to. 2010 i król powrócił Big Grin (nareszcie). Ostatni raz rozgrywka online cieszyła w PESie 6, póżniej było tylko gorzej, ale teraz jest nieźle, bo można grać. Tylko, że wszyscy praktycznie biorą Real Madryt, albo Barcelona i rozgrywka to prawdziwe wyzwanie jeżeli grasz Manchesterem United Smile Ale o to w tym wszystkim chodzi Smile

---
28-12-2009 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości