Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sala konferencyjna
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #16
Re: Sala konferencyjna
Wywiad z menadżerem najlepszej drużyny w Piłkarzykach

Dz: Witam, dziękujemy, że zgodził się pan udzielić nam wywiadu. Wiemy, że jest pan bardzo zajęty.
M: A i owszem. Bardzo ciężko ostatnio trenowaliśmy. Nie za bardzo poszło nam w pierwszej kolejce, w drugiej gdy moi zawodnicy doszli do świetnej formy pauzowaliśmy. No cóż, nawet w Piłkarzykach jest korupcja. Terminarz został ustawiony zdecydowanie na naszą niekorzyść.
Dz: Czemu pan tak uważa?
M: Nie dość, że w drugiej kolejce powinniśmy grać to teraz ten cały Gignac jest w dobrej formie. Strzela bramkę za bramką. To jest nie fair. Niedługo zgłosimy się do prokuratury okręgowej z dowodami ustawiania terminarzu! Popamiętacie moje słowa!
Dz: No może zmienimy temat... Kto jest wg pana Waszym najlepszy zawodnikiem?
M: Mamy drużynę nie poszczególnych zawodników. Nie zamierzam odpowiadać na takie pytania.
Dz: W takim razie jaki macie cel na ten sezon?
M: Wygrać ligę!
Dz: Rozumiem. Ale z taką formą Luci Toniego to ciężko będzie.
M: Toni się jeszcze obudzi.
Dz: Dziękuję za wywiad.
M: Peace, love and rock&roll.
03-10-2008 21:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aenain Offline
Member
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Sala konferencyjna
I Mamy już po trzeciej kolejce w grupach wyłaniają się liderzy, i tak zwani chłopcy do bicia najciekawszą sytuacje mamy w grupie pierwszej gdzie żadna z drużyn nie chce oddać pola manewru innym zespołom na tej grupie na STS nie zarobi chyba żaden bukmacher Smile

Take Me Home United Road...

Maradona - good, Pele - better… GEORGE (the) BEST

Pele i Maradona mają szczęscie, że tyle chlałem, bo inaczej nikt by o nich nie słyszał" - Georg Best [*]
06-10-2008 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Sala konferencyjna
Minął miesiąc od naszego ostatniego wywiadu z trenerem FM United. Dziś mieliśmy okazję się z nim spotkać w ... kolekturze Dużego Lotka.
Cytat:TPN: Co pan robi w ten słoneczny dzień w kolekturze?
M: Szukam szczęścia w losowaniu. Muszę wygrać te 40 mln, dzięki temu będę mógł spokojnie wygrać całe rozgrywki.
TPN: Dziś bramki strzelili Farfan oraz Lewandowski. Forma wraca?
M: I co z tego?! Jak drużyna tegoż gościa ma Del Piera, Ribery;ego oraz Anelkę. Szanse na awans maleją, co mnie coraz bardziej irytuje. Jednak nadal wierzę.
TPN: Czy szykuje pan jakies zmiany?
M: Na pewno wymienię pół składu. Modrić, Nolan, Zieńczuk? Ktoś chętny. Muszę już iść, Dziękuje za wywiad, niestety ale spieszę się na walkę Gołoty, wie pan szybko one się kończą.
09-11-2008 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aenain Offline
Member
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Piłkarzyki - Sala konferencyjna
Ile zostało kolejek 1 ? bo jak tak to nawet przegrana zostrawia mnie na pozycji lidera a ja jestem ugodowy Smile wiec mozna sie do mnie odezwacTongue ^^ Big Grin

Take Me Home United Road...

Maradona - good, Pele - better… GEORGE (the) BEST

Pele i Maradona mają szczęscie, że tyle chlałem, bo inaczej nikt by o nich nie słyszał" - Georg Best [*]
17-11-2008 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #20
Re: Piłkarzyki - Sala konferencyjna
Dwie kolejki do końca, bezpośredni mecz z kandydatem do awansu czyli o sytuacji Manchesteru United w grupie 3.

Dz: Jak Pan widzi szanse na awans swojej drużyny z grupy?
M: Myślę, że awansujemy. W rundzie rewanżowej zaczęliśmy grać bardzo dobrze. Przy dwóch kolejkach do końca gramy z drużyną, która ma tylko 2 punkty przewagi nad nami a ostatnią kolejkę pauzuje więc zwycięstwo w tym meczu daje nam awans. Jeżeli przegramy... tfu, nawet nie dopuszczamy takiej możliwości.
Dz: W kim pokłada Pan największe nadzieje na sukces?
M: Ronaldo nam się ładnie rozstrzelał, Chinyama też regularnie trafia do siatki. Brakuje nam jedynie 2 napastnika do podstawowego składu. Luca Toni był kontuzjowany przez pół sezonu teraz dopiero wraca do formy. Jeżeli chodzi o pomocników mimo że Silva i Bastian grają świetnie na treningach to jednak Ronaldo jest z nich najlepszy,
Dz: Czy szykują się jakieś zmiany kadrowe w Pańskiej drużynie?
M: A i owszem. Na pewno pozbędziemy się Gekasa, być może Alvesa, ponieważ trochę zawodzi i myślę jednego z pomocników. Otrzymałem już parę ofert za Davida Silvę, które na pewno rozważę. Myślę również nad sprowadzeniem jednego napastnika, jednak nie mogę wymienić nazwisk.
Dz: Dziękuję bardzo za wywiad.
M: Eloszka zią.
17-11-2008 20:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Piłkarzyki - Sala konferencyjna
Cytat:FM United szykuje prawdziwą rewolucję. Podobno Sir Miko i Sir Paolo doszli do porozumienia, na mocy której czołowi zawodnicy mogą dołączyć do FMU, natomiast w przeciwną stronę powędrują zawodnicy z listy transferowej. Jak dowiedzieliśmy, kartę zawodniczą Gignaca ma właśnie... Sir Miko. Tym bardziej należy zwrócić na całą sagę uwagę... Trener FMU powiedział: "Gignac ma świetny sezon. To bzdury nie mam jego karty zawodniczej... Jeśli mogę coś obiecać, Gignac w przyszłym sezonie będzie grał u mnie... (śmiech)"
17-11-2008 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Piłkarzyki - Sala konferencyjna
Wczoraj oficjalne zakończył zimowy draft. Po raz kolejny na wywiad zgodził się trener FM United:

Cytat:TPN: W okolicznościach w jakich pan awansował długo pozostaną tajemnicą?
M: Po prostu na to zasłużyliśmy, i tyle.
TPN: Obecnie pańska drużyna spisuje się bardzo dobrze. W lidze pierwsze miejsce z 6 pkt, jak pan oceni obecną sytuację?
M: Jestem zadowolony, fajnie być na pierwszy miejscu. Lecz czeka nas teraz najcięższy okres w piłkarzykach. Czyli przerwa ligowa.
TPN: Popełnił pan błąd przy ustalaniu składu?
M: Tabela wszystko mówi. Czuję niedosyt, że nie mam jakiegoś bramkostrzelnego napastnika z Premier League, ale Martins może nam pomóc.
TPN: Martins, Gignac, Nivet, Fabregas, Kiessling. To robi wrażenie
Miko: Wrażenie to mogą robić bramki. Jestem zadowolony mimo wszystko z tych transferów, draft także uznaję na udany mimo niskiej pozycji startowej.
TPN: Wspomniał pan o przerwie, piłkarze ManUtd udają się teraz na KMŚ. To może pomóc?
Miko: Mi szczerze mówiąc to nie. W tym terminie jeszcze gra liga francuska.
TPN: Liczy pan w ost kolejce na Gignaca?
Miko: Zawsze liczę. Mam nadzieję, że Martins strzeli w tym ciężkim okresie kilka ważnych bramek. Nie zapominam o Fabregasie.
TPN: W jaką pozycję pan mierzy?
Miko: Pierwsza "5" mnie zadowoli.
TPN: Naszym gościem był Miko, thx.
Miko: Pozdrawiam. Wesołych Świąt...
15-12-2008 16:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Piłkarzyki - Sala konferencyjna
FUCK(T) a w nim: WYWIAD Z JANEM DZBANEM !! Menedżer, którego Romano Abram Andżeliko de Glazura omal nie zwolnił, gdy drużyna nie potrafiła wygrać trzech meczów z rzędu w rozgrywkach grupowych, znów nie może być pewny o swoją posadę! Przeczytaj!

Cytat:F: Co się dzieje? Eto'o, Grafite, Kacar i Quagliarella to zawodnicy, którzy mieli ponoć zagwarantować pierwsze miejsce w "grupei mistrzowskiej.
JB: A wiesz pan jak to jest... Popieprzyło się. Przeoczyłem fakt, że Grafite leci do ojca i ma wolne, a Amauri ograł Milan.
F: A jak to jest z Pańską posadą?
JB: Zadasz pan jeszcze jedno takie pytanie, a wywiad będzie krótszy niż zakładałeś.
F: Porozmawiajmy o faktach. 1 punkt w dwóch meczach i raptem jeden gol. Coś tu szwankuje.
JB: Już się wypowiadałem o ostatniej kolejce. A pierwsza? tragedia.
F: Następny mecz z Sir Matą i jego gwiazdorskim team'em.
JB: EEE! Nie fisiuj pan mi tu jego gwiazdami, bo jak przypomnę, że ja mam Eto'o, czy Amauriego to Panu się we łbie zaczyna kręcić. Trzeba zagrać po swojemu i sprawić niespodziankę.
F: Nie przeraża pana fakt derbów Legii?
JB: A gdzie tam! My to CWKS, a oni to ci spod skalpela Waltera i Miklasa <śmiech>
F: Dzięki za wywiad.
JB: Pozdrawiam Wrocław i tamtejszych pracowników!

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
15-12-2008 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Piłkarzyki - Sala konferencyjna
IBISEVIĆ oficjalnie w FM United

Zawodnik dziś oficjalnie podpisał kontrakt na rok z opcją przedłużenia na dwa kolejne. Sam zawodnik mówi:

Cytat:"To bardzo szalony okres w mej karierze. Kluby dogadały się bardzo szybko. Jestem zadowolony z tego, że będę mógł pomóc."

Trener FMU:
Cytat:"Doszliśmy do porozumienia z Ser Paolo, jeśli chcecie poznać szczegóły to daliśmy im pewną obietnicę jaką używa się w NHL podczas rynku transferowego. To tyle. Gomez i tak by nie miał miejsce w pierwszym składzie więc ta propozycja dla niego była idealna. Proszę nie doszukiwać się jakieś brudnych interesów bo to nie ten klub. To dżentelmeńska umowa... powiem szczerze, w przyszłym sezonie przyniesie im to wiele korzyści."
24-12-2008 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #25
Re: Piłkarzyki - Sala konferencyjna
L'Equipe zaprasza na wywiad z panem BUKAszewskim, menedżerem Endeavour!

R: Dzień dobry.
Bukaszewski: Kopiuj-->Wklej.
R: Jak czuł się pan po tym, jak dowiedziałeś się o swojej nowej pracy?
Bukaszewski: Byłem zadowolony. W końcu to dużo mówić, to przecież najlepsza liga świata, a ja nawet nie trenowałem w okręgówce.
R: Jak panu się podoba pana zespół?
Bukaszewski: Moim "Ole" jest Pato. Wczoraj strzelił dwie bramki z Romą, niestety - myślałem, że Adebayor będzie lepszy, w końcu grał z przeciętnym Boltonem. Mam nadzieję, że Del Piero zapewni mi wiele punktów w tym sezonie. Ballack nie jest w najwyższej formie, a Carrick nie jest zbyt bramkostrzelnym zawodnikiem. Od lutego strzelać będzie też Helmes. Ale wtedy moja gwiazda - Ribery - będzie strzelać gole. Ogólnie - dobry zespół, tylko Bundesliga rusza za niecały miesiąc, więc będzie trzeba jakoś przetrwać te dwie-trzy kolejki.
R: Niestety, zremisował pan na początek z Kozienicami.
Bukaszewski: Niestety. Zawiódł mnie Adebayor, za to zaskoczył Pato. Będę miał nauczkę na przyszłość - ale żałować nie ma co, jeszcze sporo czasu do końca sezonu.
R: Miejsce w tabeli także nie zachwyca.
Bukaszewski: Ostatni będą pierwszymi!
R: Do widzenia.
Bukaszewski: Ctrl+c-->Ctrl+v.

Ad.

Menedżer BUKAszewski przeprasza bardzo za pomyłkę - "chęć bramek mną zawładnęła", jak sam przyznał. Oczywiście serdecznie pozdrawia Minha i jego zawodnika, Guilaume Hourau i życzy dobrych spotkań zarówno menedżerowi jak i temu bramkostrzelnemu napastnikowi.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
12-01-2009 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #26
Re: Piłkarzyki - Sala konferencyjna
Przegląd Piłkarzykowy krytykuje menadżera Endeavour - Intela, który nie zna swojego składu i w wywiadzie przywłaszczył sobie zawodnika Manchesteru United Hoarau. ;p
12-01-2009 16:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #27
Re: Piłkarzyki - Sala konferencyjna
SPECJALNIE DLA MAGAZYNU FUTBOL
Bukaszewski: jeszcze zobaczycie!

Cytat:R: Co pan robi tu, na liverpoolskim straganie?
B: A, kupuję jabłka. W końcu dziś (wywiad przeprowadzony został 1 lutego - przyp. red) Liverpool - Chelsea, trzeba się uzbroić, to w kogoś porzucać, to przekąsić...
R: Aha. Może porozmawiamy o pańskim zespole?
B: Z miłą chęcią. Może jabłka?
R: Nie, dziękuję.
B: Koniec wywiadu?
R: Nie, nie... Wygrał pan z Lechem, dotychczasowym czwartym zespołem ligi. Jest pan zadowolony?
B: Tak, bardzo. Bundesliga to raj dla moich scoutów. Wichniarek, Dembe Ba... byłem także bliski pozyskania Milvoje'a Novakovicia, ale jednak dobry występ Kevina Daviesa odwrócił moją uwagę. Helmes + Wichniarek = zwycięstwo.
R: Dzięki wygranej awansował pan na ósme miejsce w tabeli. Co prawda, Wrogie Oddziały wciąż mają szansę na wygraną...
B: No właśnie. Ale awansowałem w tabeli i to się liczy. Może nawet znajdę się na pozycji lidera? To by było coś...
R: Tak, życzę tego panu z całego serca. Jak pan skomentuje transfery Endeavour?
B: Helmes, Wichniarek, Licata, Dembe Ba i Davies... Helmes - super zawodnik, naprawdę, mój lider. Wichniarek to taka lepsza wersja Del Piero, jeśli chodzi o gole, natomiast jeśli chodzi o styl gry to taki Wichniarek. Licata jest bramkostrzelnym pomocnikiem, Demba Ba pod nieobecność Ibisevicia będzie głównym napastnikiem TSG, a Davies jest doświadczonym, niezawodnym napastnikiem. Ogólnie bardzo dobre, efekty widzieliśmy dziś i wczoraj.
R: Jeszcze ostatnie pytanie. Wiele osób zwątpiło w pańską drużynę po paru nieudanych kolejkach. Czy teraz powrócicie na szczyt?
B: Powiem jedno: Jeszcze zobaczycie! Dziękuje, swoją drogą ciekawe, czy trafię w Beniteza.
R: Do widzenia.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
02-02-2009 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #28
Re: Piłkarzyki - Sala konferencyjna
odświeżam Smile

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-07-2011 13:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #29
Re: Piłkarzyki - Sala konferencyjna
[Obrazek: 2u6ijkj.png]

Rzutem na taśmę niezbędną do występów w najwyższej klasie rozgrywkowej licencję otrzymała LZS Zimna Wódka. PZP®N do ostatniej chwili nie zamierzał dopuścić do rozgrywek Ekstraklasy klubu zarządzanego przez charyzmatycznego i krytykującego wspomnianą instytucję prezesa Adisa. Pomogła dopiero interwencja wysoko postawionego Obserwatora, oraz protest prezesów pozostałych klubów, zorganizowany przez Matę. Wszyscy są zgodni, dobrze się stało, że tak zasłużony dla ligi klub z tradycjami nadal będzie w niej występował. Przez całe zamieszanie z przyznaniem licencji, prezes klubu miał spory problem z doborem kadry na nadchodzący sezon, zawodnicy nie chcieli przychodzić do klubu nie grającego w najwyższej klasie rozgrywkowej, dopiero na kilka chwil przed zakończeniem okienka, udało sie dopiąć ostatnie transfery. Na konferencji prasowej prezes LZS Zimnej Wódki zaprezentował również nowe logo klubu, widoczne poniżej:

[Obrazek: 11rargg.png]

Prezentujemy krótki zapis z konferencji prasowej.

-Panie Adamie, udało się...
Zgadza się, do ostatniej chwili nie wierzyłem, że jest to możliwe, nie spodziewałem się, że prezes Grzegorz L. zmięknie, dopuści krytykę swojej osoby. Dobrze dla ligi stało się, że tak zasłużony dla niej klub jak LZS Zimna Wódka dalej będzie w niej występował. Chciałbym w tym miejscu podziękować prezesowi rywalizującego klubu - Beer Money za interwencję w mojej sprawie, dobrze że mimo rywalizacji na boisku,poza nim możemy być przyjaciółmi.

-Wróćmy jeszcze do końcówki poprzedniego sezonu... Na półmetku pierwsze miejsce, a później długa droga w dół zakończona ostatecznie na szóstej pozycji. Co takiego się wtedy stało?
Głupia sprawa, trener zespołu był zaprzątnięty sprawami osobistymi, brakowało czasu na analizę taktyczną i odpowiedni dobór składu, nie winię go jednak za to, obiecał że w nadchodzącym sezonie się poprawi i ja mu wierzę.

-Jak ocenisz szanse swojego składu przed nadchodzącym sezonem? Jakie cele?
Nie było łatwo z doborem składu ze względu na brak licencji niemal do ostatnich chwil okienka transferowego. Staraliśmy się zbudować skład na szybko, z dostępnych zawodników, jestem jednak zadowolony. Wayne Rooney wygląda, że jest w niesamowitym gazie, obiecał że zdobędzie koronę króla strzelców. Pozostali wierzę, żę będą go dzielnie wspomagać i razem, zgraną ekipą odniesiemy sukces.

-Dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia!


Nowi zawodnicy LZS-u zaprezentowani na konferencji prasowej:
[Obrazek: flvln5.jpg]

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
02-08-2011 09:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #30
Re: Piłkarzyki - Sala konferencyjna
Psychofan :*

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
02-08-2011 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości