Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy
Crock Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Film
Mój ulubiony film? Matko boska. Ojciec Chrzestny, Scarface, Zapach kobiety, Mechaniczna Pomarańcza, Pulp Fiction, Hair... Tyle tego... A ulubiony aktor tylko jeden - Al Pacino. Uwielbiam jego twórczość. No, może jeszcze Toma Hanksa bardzo lubię Wink
29-01-2008 17:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #17
Re: Film
Jeszcze raz info o Scarface i Zapach kobiety, bo ktoś mówił, że jedno w tv, drugie w jakiejś gazecie... Big Grin

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
29-01-2008 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #18
Re: Film
Tomassen napisał(a):Jeszcze raz info o Scarface i Zapach kobiety, bo ktoś mówił, że jedno w tv, drugie w jakiejś gazecie...

Zapach kobiety - TVN 21:05, sobota 2 lutego - btw Al Pacino za tę rolę dostał Oscara Big Grin

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
29-01-2008 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Film
Z filmów, to chyba najbardziej lubię "Ojca Chrzestnego" - przyczepić się nie można - wszyscy zagrali na poziomie. Nie pogardzę też dobrą polską komedią, jak np. "Seksmisja". Wink

Co do aktorów, to macie w podpisie. Wink Hanks gra dobrze, to tak nawiązując do Crocka, ale jeszcze go do tego grona zaliczyć nie można. Wink No i De Niro też grać potrafi, ale ostatnimi czasy wszystko klepie tak samo...

A jeżeli chodzi o Polskę, to przede wszystkim Kondrat, Gajos i Marian Opania. Wink

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
29-01-2008 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Freds Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Film
Ja w sumie nie znam się na filmach. Ale lubię się pośmiać, dlatego moim ulubionym filmem jest "Stary, gdzie moja bryka?".

Z aktorów bardzo lubię Jean'a Reno i Will'a Smith'a.
29-01-2008 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pcheła Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Film
Rzadko kiedy oglądam filmy, ale obejrzałem ostatnio I am legend i Next. Oba bardzo dobre ;] Next trochę zaskakujący, a w tym pierwszym można było przewidzieć zakończenie.

Niemniej jednak wolę oglądać komedie, najlepiej polskie Smile
29-01-2008 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Film
Pcheła napisał(a):I am legend i Next. Oba bardzo dobre ;]

Jak "I am legend" to dobry film, to ja jestem Yao Ming. Big Grin "Next" nie widziałem, więc się nie wypowiadam. Wink

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
29-01-2008 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #23
Re: Film
Ja mam zbyt wiele filmów, które lubię, aby je tu wymieniać, więc napiszę tylko o aktorach których najbardziej cenię:
Luis de Funes, Charles Bronson, Al Pacino, Robert de Niro, Harrison Ford, Tom Hanks, Telly Savalas, Ernest Borgnine, Donald Sutherland, Jack Nickolson, Anthony Hopkins, Clint Eastwood, Michael Douglas.
Z polskich to przede wszystkim Kowalewski, Gajos, Kondrat, Wilhelmi, Grabowski, Tym.


Fan United od 1992 roku
29-01-2008 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #24
Re: Film
Tak przy okazji jutro (sobota 9 lutego) o 21:05 na TVN leci K-Pax, kolejny świetny film, który każdemu polecam ;-). Ma swój charakterystyczny smaczek i pozostawia ciekawe uczucie po obejrzeniu. Gorąco polecam!

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
08-02-2008 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #25
Re: Film
Pcheła napisał(a):Rzadko kiedy oglądam filmy, ale obejrzałem ostatnio I am legend i Next. Oba bardzo dobre ;] Next trochę zaskakujący, a w tym pierwszym można było przewidzieć zakończenie.

Niemniej jednak wolę oglądać komedie, najlepiej polskie Smile
A mnie tam Next się w ogóle nie podobał. Z pododbnych klimatów zdecydowanie bardziej do gustu przypadł mnie Deja vu, nad którym trzeba było się nawet chwilkę zastanowić Wink Polecam Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
08-02-2008 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #26
Re: Film
Przykra wiadomość...
Cytat: Amerykański aktor Roy Scheider, dwukrotnie nominowany do nagrody Oscara, zmarł w niedzielę w wieku 75 lat. Był najbardziej znany z roli szefa policji w filmie Stevena Spielberga "Szczęki" oraz z roli choreografa w filmie Boba Fosse'a "Cały ten zgiełk".


Fan United od 1992 roku
11-02-2008 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Film
Czy ktoś oglądał dziś Radio na Polsacie? Ja sobie zarezerwowałem 2h na ten film i uważam, że nie były one stracone. Lubię takie filmy, dają do myslenia.

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
12-02-2008 23:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #28
Re: Film
pablo napisał(a):Czy ktoś oglądał dziś Radio na Polsacie? Ja sobie zarezerwowałem 2h na ten film i uważam, że nie były one stracone. Lubię takie filmy, dają do myslenia.

Oglądałem :-), całkie, całkiem (ale wolę Zapach kobiety ;D) ... a teraz kolejny odcinek Chirurgów Big Grin

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
12-02-2008 23:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Film
Chciałem oglądać, ale zmiażdżył mnie materiał z historii do nauki :cry: Wczoraj na jedynce leciał bardzo dobry film "Siedem". Taki thriller, naprawdę klimatyczny z fantastyczną obsadą. Imo jedyny thriller, który jest lepszy od "Siedem" to tylko "Milczenie Owiec". Tak więc wszystkim polecam produkcję Finchera 8-)
12-02-2008 23:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #30
Re: Film
Cuba Gooding Jr chyba zaczął się specjalizować w takich trudnych filmach opowiadających o przełamywaniu barier rasowych, ciężkim życiu czarnoskórego w tych czasach w USA. O przyjaźni, która nie powinna mieć miejsca. Świetny film, świetne role, również ta Eda Harrisa.
Polecam też inny film z tym aktorem. "Siła i honor"- Opowiadający o pierwszym czarnoskórym nurku w marynarce wojennej Stanów Zjednoczonych. Tam również genialna rola Roberta de Niro. Jeden z lepszych filmów jaki widziałem.


Fan United od 1992 roku
13-02-2008 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości