Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diabły na wypożyczeniach
dybus_16 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Diabły na wypożyczeniach
Myślę, że Manucho to utalentowany zawodnik i kiedy wroci z wypozyczenia do MU moze sie bardzo przydac naszemu zespołowi. :twisted:
26-09-2008 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Diabły na wypożyczeniach
dybus_16 napisał(a):Myślę, że Manucho to utalentowany zawodnik i kiedy wroci z wypozyczenia do MU moze sie bardzo przydac naszemu zespołowi. :twisted:

To cię chłopaku pocieszę, bo Manucho przebywa obecnie w Manchesterze lub okolicach Smile W każdym bądź razie wrócił z wypożyczenia.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
26-09-2008 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Diabły na wypożyczeniach
MUFC.pl napisał(a):Danny Simpson liczy na to, że jego kariera na Old Trafford jeszcze się nie zakończyła i po powrocie z Blackburn Rovers pozostanie piłkarzem Manchesteru United.

Młody obrońca cały obecny sezon spędzi na Ewood Park. Do tej pory w drużynie Blackburn Rovers rozegrał pięć meczów w Premiership. Simpson nie jest jednak pewien, czy za rok wciąż będzie na niego czekać miejsce w drużynie sir Alexa Fergusona.

Póki co za często nie gra. Jakoś się nie chcę mi się wierzyć, że Danny będzie kiedyś podst obrońcą United. Już do "11" puka Rafael... może mieć ciężko, jak wróci.
28-10-2008 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #19
Re: Diabły na wypożyczeniach
gazeta.pl napisał(a):Liverpool przegrywa 2:4, Gomes potrzebował maski tlenowej

Tottenham, który w lidze radzi sobie słabo nie był faworytem spotkania z wiceliderem Premier League Liverpoolem. Jednak w 38. minucie spotkania gospodarze rozpoczęli wielkie strzelanie. Najpierw bramkę zdobył Roman Pawliuczenko. Później, jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę spotkania, dwukrotnie do bramki Liverpoolu trafił Fraizer Campbell.

Drugą część meczu dobrze rozpoczęli piłkarze z Anfield Road. Kontaktowego gola w 49. minucie strzelił Damien Plessis. Piłkarze Tottenhamu odpowiedzieli trzy minuty później. Swoje drugie trafienie zaliczył Pawliuczenko. Nadzieję swojej drużynie w 63. minucie przywrócił Sami Hyypia, zdobywając bramkę głową. To jednak wszystko na co stać było w środę piłkarzy Liverpoolu.

W 72. minucie spotkania doszło do ostrego starcia pomiędzy bramkarzem Tottehamu Heurelho Gomesa i obrońcą Liverpoolu Phillipem Degenem. Bramkarz gospodarzy został zniesiony z boiska. Wyglądało to tym groźniej, że została podana mu maska tlenowa. Trener Tottenhamu uspokoił jednak wszystkich po meczu, mówiąc, że Gomesowi nic poważnego się nie stało.

Brawa dla Campbella.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
13-11-2008 11:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #20
Re: Diabły na wypożyczeniach
Oczywiście oglądałem mecz i Fraizer był fantastyczny, szczególnie w pierwszej połowie. Oprócz dwóch goli zanotował asystę przy bramce na 1:0. Grał jak zwykle - z olbrzymią determinacją i na wielkiej szybkości, z którą nie mogli sobie poradzić defensorzy LFC. O ile mi wiadomo został wybrany graczem meczu Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
13-11-2008 11:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #21
Re: Diabły na wypożyczeniach
Cytat:Młody skrzydłowy Nottingham Forest, Lee Martin w najbliższym czasie wróci do Manchesteru United po zakończeniu swojego półrocznego wypożyczenia.

Martin, który przez całą rundę jesienną grał dla Forest, 28 grudnia zagra w meczu z Norwich City, po czym wróci na Old Trafford, gdzie ponownie rozpocznie treningi z zespołem Sir Alexa Fergusona.

Ronaldo i Park, to nasi podstawowi skrzydłowi. Wiadomo jednak, że Park jest po wielu różnych kontuzjach i cały czas grać też nie może, Nani zaś nie prezentuje się najlepiej, a Giggs to już środkowy pomocnik. Cristiano też od czasu do czasu się odpoczynek przyda. Tylko czy Martin jest na tyle dobry by grać w pierwszym składzie?



Mój Blog: Pod presją czasu
24-12-2008 07:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #22
Re: Diabły na wypożyczeniach
Cytat:Tylko czy Martin jest na tyle dobry by grać w pierwszym składzie?
Czy piłkarz, który ma problemy z regularną grą w pierwszej "11" w Notthingam jest wystarczająco dobry na pierwszy skład United? Chyba nie muszę odpowiadać.

Szkoda Martina, bo rokował fantastycznie. Kontuzje jednak skutecznie zastopowały jego świetnie zapowiadającą się karierę i niestety nie jest to piłkarz na miarę Premier League, nie mówiąc już o standardach United.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-12-2008 10:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #23
Re: Diabły na wypożyczeniach
Pamiętam go z czasów gry w Rangersach. Każdy stały fragment gry wykonywany przez Martina. Idealne dosrodkowania na nos. Naprawdę liczyłem, że wyrośnie przynajmniej solidny piłkarz, którego bez wahania będzie można wystawić w pierwszym składzie. Ale to już nie pierwszy i nie ostatni zawodnik, który dobrze się zapowiada jako junior, a jak zaczyna wyrastać dojrzały piłkarz to mówiąc kolokwialnie daje dupy.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
24-12-2008 10:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #24
Re: Diabły na wypożyczeniach
Cytat:Peterborough wypożyczyło z Manchesteru United Jamesa Chestera. Młody obrońca trafi tam na miesiąc. Po tym jak zadebiutował w barwach United w meczu z Derby trafi do League One, by zbierać cenne doświadczenie.

Manager Peterborough, Darren Ferguson... poprosił swojego ojca Sir Alexa, by ten zgodził się na takie rozwiązanie, gdyż w wyniku kontuzji stracił Craiga Morgana.
Uważam, że jest dobry pomysł, Chester i tak nie ma szans obecnie na grę w pierwszym składzie.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-02-2009 13:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #25
Re: Diabły na wypożyczeniach
W przerwie od nauki (Wink) postanowiłem obejrzeć mecz młodzieżówki angielskiej z Ekwadorem. Od początku w kadrze Albionu zagrali Heaton i Campbell. Ten pierwszy był solidny, zaliczył jedną świetną interwencję, ale mam wrażenie, że przy dwóch bramkach dla Ekwadoru mógł zachować się lepiej. Najlepszy na placu gry był jednak Campbell. Strzelił bramkę po ładnej akcji z Johnsonem (nawiasem mówiąc skrzydłowy Boro strzelił ładną bramkę) i raz po raz nękał obronę przeciwników dynamicznymi rajdami. Bardzo często przeciwnicy musieli uciekać się do fauli.

Pod koniec pojawił się Welbeck i był nawet bliski strzelenia bramki po podaniu...rzecz jasna Fraziera.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-02-2009 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BigMe Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #26
Re: Diabły na wypożyczeniach
Właśnie przeglądałem galerię z dzisiejszego treningu United i troszkę się zdziwiłem gdy na większości zdjęć zobaczyłem...Adema LJAJICA. Z tego co wiem to miał zostać do końca sezonu na wypożyczeniu w Partizanie. Nawet w tym okresie strzelał już dla nich gole. Coś się w tym postanowieniu zmieniło? Czy może tylko Adem wpadł to Manchesteru na małą "integrację" z przyszłymi kolegami z drużyny. Wie ktoś coś więcej na ten temat?

Link do galerii z treningu United na potwierdzenie moich słów: http://infobot.pl/r/171K
02-03-2009 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #27
Re: Diabły na wypożyczeniach
manusite.pl napisał(a):Napastnik Manchesteru United, który obecnie znajduje się na wypożyczeniu w Partizanie Belgrad - Adem Ljajić przyznał, że jest zachwycony sposobem w jaki sposób prowadzone są treningi na Old Trafford.

Mimo, że 17-latek póki co gra jeszcze w Serbii, w wolnych chwilach przylatuje do Anglii, aby potrenować wraz z pierwszym zespołem Czerwonych Diabłów.

"Poziom treningów w Anglii jest naprawdę wysoki. Mam tu przyjemność ćwiczyć wraz ze świetnymi zawodnikami, lecz główna różnica polega na tym, że treningi są dużo szybsze" - powiedział młody Serb.

"Naprawdę polubiłem tego typu zajęcia, jednak najważniejsze jest to, że wiem już czego oczekiwać, gdy przeniosę się tu na stałe." - dodał.

Ljajić zdradził, że jego rodak, Nemanja Vidić oprowadził go już po Machesterze.

"Spędziliśmy ze sobą sporo czasu, a ja w między czasie zdążyłem choć trochę poznać Manchester. To dla mnie bardzo ważne, że gra tu Nemanja. Początki zawsze są trudne, a z nim będzie mi o wiele łatwiej." - zakończył.

Czyli już wszystko wiadomo Wink Ljajić czasami gości na treningach, aby zobaczyć jak wyglądają treningi w United i powoli zacząć się do nich przyzwyczajać.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
04-03-2009 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #28
Re: Diabły na wypożyczeniach
Cytat:QPR have signed Argentine midfielder Alejandro Faurlin for £3.5million.

The 22-year-old has agreed a three-year contract, subject to international clearance.

Boss Jim Magilton said: "I believe he will be a valuable addition to the squad."

Rangers are also set to take young Manchester United defender Richard Eckersley on loan for the whole of next season.

No i chyba dobrze dla niego. Brown, Rafael, Neville, O'Shea, tak pewnie będzie wyglądała hierarchia naszych right-backów w przyszłym sezonie, więc Eckersley by pewnie za dużo nie pokopał.

Michał, jak tam wyglądają jego szanse na lepsze jutro w United? Kolejny Simpson i Bardsley? W tych pojedynczych meczach co go widziałem, to nie zachwycał, strasznie spięty się wydawał.

I tak przy okazji, co z Simpsonem?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
08-07-2009 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #29
Re: Diabły na wypożyczeniach
Ja tam młodzieżówki nie oglądam więc ciężko mi coś powiedzieć ale w meczu z Hull bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie Ritchie de Laet. Co prawda grał wtedy na lewej obronie ale z tego co wyczytałem to może on występować na wszystkich pozycjach defensywnych w tym na PO. A jeśli Evrze nie strzeli do łba coś głupiego to prawdopodobnie w najbliższych latach w United łatwiej będzie się przebić do składu na prawej niż na lewej stronie. Więc kto wie, może to nie Eckersley a młody Belg będzie naszą przyszłością na prawej obronie?

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
08-07-2009 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #30
Re: Diabły na wypożyczeniach
matys napisał(a):I tak przy okazji, co z Simpsonem?
Po jego powrocie z wypożyczenia z Blackburn mówiło się o jego sprzedaży, o ile dobrze pamiętam to do któregoś z beniaminków. Teraz ten temat jakoś upadł.
Chłopak parę razy nam się już ładnie zaprezentował w pierwszym składzie. Jednak patrząc na obsadę prawej obrony (Brown, Rafael, Gary, O'Shea) nie widzę dla niego szans na grę. Także moim zdaniem w grę wchodzą 3 możliwości:
1) Zostaje u nas, liczy na parę meczy z CC tak to rezerwy tylko
2) Kolejne wypożyczenie
3) Definitywne odejście z OT

fidain napisał(a):w meczu z Hull bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie Ritchie de Laet. Co prawda grał wtedy na lewej obronie ale z tego co wyczytałem to może on występować na wszystkich pozycjach defensywnych w tym na PO. A jeśli Evrze nie strzeli do łba coś głupiego to prawdopodobnie w najbliższych latach w United łatwiej będzie się przebić do składu na prawej niż na lewej stronie.
Jeśli Fabio nadal będzie nękany przez kontuzje, a występ de Laet'a w meczu z Hull nie był jednorazowym błyskiem to spokojnie może być zmiennikiem Pata. Jak wiemy Evra też czasem musi odpocząć... także w CC czy FA CUP mógłby grać Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
08-07-2009 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości